Arnautovic jak się w---------z w Martineza w stylu Kung Fu to zamawiam koszulkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesiu Michniewicz by wpuścił obrońców za napastników i bronił tego 1-0 żeby mieć dobry bilans bramkowy i w razie czego awans z 3 miejsca
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejna kopanina, coś ta druga runda spotkań grupowych szału nie robi

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mielcarski zwracam honor, było dużo walenia pod pessiego, ale uczciwie przyznał kilka razy, że sędzia jednak coś nie teges ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz ten mecz nie jest nudny na tle konkurencji, to taki mundial, że większość meczy to paździerz, a wszyscy faworyci grają piach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie interesuje mnie kto zaczął, macie sobie podać ręce na zgodę, schemat się nigdy nie zmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach