Vuko najpierw utrzymał swoją Legię, dzisiaj swoją Koronę, za tydzień jest jeszcze Piast ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaga i Legia do przodu, Lech w p---ę i oficjalnie mamy multiligę wszechczasów #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzew musi teraz kibicować Legii żeby wygrała z Lechią. Oznacza to kibicowanie Jadze by pokonała GKS aby Legia wyszła na mecz z nadzieją na puchary. A więc trzeba także kibicować Górnikowi by wygrał z Wisłą aby nałożył presję na Jagę. Byłoby także dobrze gdyby Motor pokonał Cracovię.

#mecz #ekstraklasa
tyrytyty - Widzew musi teraz kibicować Legii żeby wygrała z Lechią. Oznacza to kibico...

źródło: 1000015486

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znowu gra na remis kończy się tak samo… Nie wierzę w tą zbieraninę. I tak dzień zrobiła mi wygraną i praktycznie pewne utrzymanie Stali i z mojego rodzinnego Mielca i mam nadzieję że młodziki skopią im dupe w przyszłym sezonie w 1 lidze.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co cię najbardziej boli?

#mecz
#ekstraklasa

Co cię boli?

  • że Widzew spadnie 8.0% (12)
  • że Legia nie spadnie 42.7% (64)
  • że Rychu Peja ma szansę dziś uczciwie zarobić 49.3% (74)

Oddanych głosów: 150

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thority: Pierwsze. Widzew ma 50 % szans, że nie. Wierzę w punkt Lechii na 2 mecze, a wygraną Widzewa na koniec, ale ogólnie podoba mi się, że Widzew kupuje piłkarzy za miliony monet, a nie tak jak Legia wyłudziła Adamskiego z G.M. Powinni po sezonie dać honorowo przelew, o te sporne 50k euro, bo tam chyba dali 40k euro, P.G.M. chciała 100k euro, po handlarsku 10 % mniej ok, ale
  • Odpowiedz
@red7000: Przecież Lechia przegra z Legia i wtedy znów Widzew ma wszystko w swoich rękach, dodatkowo Piast przegra z Rakowem i Widzew wygrywający z Piastem ich przepchnie ( grają u siebie gdzie dobrze punktują a Piast nie jest trudną przeszkodą ). Ciekawa będzie multiliga.
  • Odpowiedz