Przeglądam sobie ten arkusz z matmy i to zadanie z deltą serio jest podchwytliwe... Jakby chcieli zrobić trudniejsze (pewnie przez brak ustnych)
#matura
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beefandfish: bez tej subskrypcji byłbym totalnie w dupie. Warto zapłacić te kilka złotych

Niektóre zadania to masakra totalna. Siedząc tam w stresie nic bym nie obliczył. A teraz to na spokojnie :)
  • Odpowiedz
OSTATNIA SZANSA na złożenie wniosku o przesłanie arkuszu maturalnego z matematyki podstawowej. mam tyle wniosków, że już nie wyrabiam z przesyłaniem. do 16:30 przyjmuję ostatnie wnioski. ofc od osób bez mikrobloga+ wymagam zdjęcia z karteczką z nickiem w celu weryfikacji, twarz może być zasłonięta np. garnkiem, bez tego nie mogę wam zaufać. osoby z mikroblogiem+ dostaną arkusz od razu po wysłaniu wniosku. od razu ostrzegam, że wysyłam tylko arkusze z matmy, nie
Mystoo - OSTATNIA SZANSA na złożenie wniosku o przesłanie arkuszu maturalnego z matem...

źródło: comment_1651671232if5c8dTC6BjuJdmbsCvGkN.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaraz zaraz a czemu w tym roku nie ma ustnych matur?

Nie mówcie że to przez Covid, jeśli tak to komedia

#matura
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z powodu ogromnego natłoku w liczbie wniosków o Mikrobloga+ proszę pisać do mnie na pv w celu przyśpieszenia weryfikacji i akceptacji wniosków. Tylko dzisiaj od rana na chwilę obecną wysłano aż ponad 800 wniosków. Nie nadążamy z weryfikacją. Prosimy o cierpliwość i o to by wnioski składały tylko osoby które najpilniej potrzebują mikrobloga. Pozdrawiamy, zespół Wykop.pl!
#matura2022 #matura #durszlaki2022 #matematyka #mikroblogplus #
Mystoo - Z powodu ogromnego natłoku w liczbie wniosków o Mikrobloga+ proszę pisać do ...

źródło: comment_16516702969MY7dHvf4MVWdt5kX1zqwy.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beka z tych wszystkich jajogłowych, którzy chwalą się, że przewidzieli motyw w rozprawce albo to, że będzie Pan Tadeusz. Liczba kombinacji jest ograniczona, a tych 2headów nie, więc nawet zepsuty zegar pokazuje 2 razy dziennie dobrą godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#matura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety wszystkie suby z Mirko+ rozdane. Może coś rzucę wieczorkiem, jeżeli pisaliście do mnie ma PW i nie było odpowiedzi to sorry, dużo chętnych.
#matura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DZIQpl: ze coś tam pokreśliłeś? Przecież tak można. Nawet na początku masz napisane, żeby błędy skreślać. Już nie wymyślaj. Dobrze się odniosłeś, będzie git.
  • Odpowiedz
Przypominam tylko u mnie drop subskrypcji Mirko+ za friko, na ten moment zostały dwie, może coś będzie więcej wieczorkiem.
#matura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
jesli dzisiaj nie podszedlem do matury, ale pojde jutro i w piatek, i te dwie zdam, to czy w sierpniu moge isc na poprawke?
#matura #matura2022
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach