jakby na to nie patrzeć przecieki paradoksalnie mają wpływ na GLOBALNĄ rekrutację :-) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na studia japonistyka wymóg prawie 98 procent punktów .. na UJ.... i cyk taki młody Seba podpatrzy i ma te ułamki

z drugiej strony jak patrzę wystarczy mieć 40 procent punktów aby gdziekolwiek na UJ się dostać to super..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, mam pytanko, ma ktoś te zadanie z angielskiego z zakupem łożyska do kultywatora rolniczego? Chciałbym takie łatwiejsze zadanka sobie poćwiczyć przed podstawą.

#matura2022 #matura
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podratuje ktoś matmą? Chodziłem do zaocznego i no nie czuje się na siłach nawet na te 30% może znajdzie się ktoś kto pokaże chodź część zamkniętych? Pozdrawiam i z fartem jutro!
#matura
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#matura #matura2022
Były dziś na mikro jakieś przecieki?
Pytam z ciekawości bo te przecieki zawsze mnie zastanawiały skąd się biorą bo procedury są całkiem strict a tu nagle słyszę kiedyś na Podlasiu mieli temat wypracowania na godzinę przed maturą i zastanawiam się jak do tego doszło XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla osób które widziały maturę z matmy jak ją oceniacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#matura #matura2022

Matura z matym jest

  • Oj trudna byczku 23.1% (21)
  • Średnia 8.8% (8)
  • Łatwiutka jak babka od majzy 33.0% (30)
  • Dzięki przeciekowi łatwa 35.2% (32)

Oddanych głosów: 91

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#matura do wszystkich z #matura2022
Nie idźcie na studia. Weźcie się za robotę.
W wieku 30 lat będziecie mieć 10 lat doświadczenia na rynku, pewnie już sporo siana a taki studenciak dopiero będzie zaczynał swoją przygodę. Studia to najgłupsza rzecz jaką człowiek może zrobić, jeśli chcesz się dorobić. #pracbaza #szkola #licbaza
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrBeast:
Coś w tym jest ale nie do końca. Przynajmniej jak dla mnie.
Aktualnie robię doktorat. Dostaje 2100 na miesiąc a roboty kupa. Mało kogo by się dało na to namówić z ulicy. Mimo wszystko mam dobre warunki i bardzo mi się podoba co robię i gdzie jestem. Czasem są myśli że człowiek mógł już mieć doświadczenie. Walić w jakąś robotę i może zarabiałby teraz tyle że i tak miałby czas na
  • Odpowiedz