Hej, to mój pierwszy wpis tutaj, ale wierzę mojemu #niebieskipasek że Mireczki i Mirabelki wiedzą wszystko.

Zamierzam podjąć naukę w Międzynarodowym Studium Dziewulskich na wydziale Charakteryzacji, efektów specjalnych F/X i protetyki. Choć jestem już niemal zdecydowana i myślę że ta szkoła jest warta ceny i zachodu, to szukając opinii o szkole spotkałam się zarówno z bardzo dobrymi jak i bardzo złymi. Całkowite skrajności. Nie jestem pewna z czego wynikają złe
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozowepaski #makijaz #makeup #mirabelkipolecajo

Czy może któraś z was drogie Mirabelki korzystała z usługi dobierania podkładu w sephorze? Chciałabym skorzystać z tego śmiesznego urządzenia ale z drugiej strony jeśli dobierają tam same bardzo drogie podkłady to trochę słabo, bo cholera wie czy się sprawdza.

Któraś miała może jakieś doświadczenia, dobre złe?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki, #pytanie do #rozowepaski z kategorii #makijaz i #makeup. Temat przewijany wielokrotnie, nawet miałam kilka postów zapisanych, ale są usunięte.
Otóż, jaki podkład do twarzy polecacie? Do tej pory od kilku sezonów używam Revlon Color Stay 150. Ale spotykam się z opiniami że za ciężki i można coś lepszego dla cery znaleźć. Wiadomo, zależy żeby nie był horrendalnie drogi, do użytku codziennego. Polećcie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czarna__jagoda: skoro go używasz od kilku sezonów to widocznie jest dla Ciebie ok :) każda skóra jest inna więc każda dziewczyna poleci inny, więc ciężko jest strzelać. Wszystko zależy od typu skóry, urody, stopnia krycia, wykończenia. Używałaś tej nowej wersji z pompką? Ja stosuje CS 150 tylko okazjonalnie bo wiem, że się na nim nie zawiodę, ale mam jeszcze starą wersję. Na co dzień mam BB z Mizon, ok $9
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krwawią mi uszy, krwawią mi oczy, nie chcę już więcej youtube'a... UWAGA! Tylko dla prawdziwych twardzieli. Gorączka krwotoczna, to będzie po tym pikuś.

Oglądałam filmik o dziewczynie, która powiedziała, że 10 lat to o wiele za mało, żeby jeszcze się malować. Uważam, że jest debilką. (...) Ona jest psychiczna i jej matka jest psychiczna. (...) To jakaś patologiczna rodzina. (...)


I ta matka przemykająca w tle, i jej sposób mówienia, i ten
mohabe - Krwawią mi uszy, krwawią mi oczy, nie chcę już więcej youtube'a... UWAGA! Ty...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peemer. Stylowe, nietłukące się lusterko na Twój telefon
Oto Peemer. Stylowe, nietłukące się lusterko na Twój telefon. Ręczne wykonanie gwarantuje dbałość o każdy szczegół. Szeroki wybór wysokiej jakości materiałów, kolorów i zdobień pozwoli Ci wyrazić siebie w dowolnym stylu na różne okazje. Zawsze przy Tobie i tylko dla Ciebie. Nowoczesne kobiety żyją w ciągłym pośpiechu, realizując przy tym swoje marzenia. Nastolatki i studentki, poznają swoje pierwsze miłości - aktywnie uczestnicząc w życiu
CoolHunters___PL - Peemer. Stylowe, nietłukące się lusterko na Twój telefon
Oto Peem...

źródło: comment_VTQGFFVQvHWan8vGaiH2Uk7yW4QB9F52.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystkim wielbicielkom tagu #makijaz #makeup polecam historię Kevyna Aucoin'a, artysty-wizażysty, który nie miał w życiu lekko ze względu na swoją orientację i zainteresowania. Bardzo ciekawa historia, można poczytać na wiki, albo tutaj pewna kobieta streszcza całą ścieżkę życiową:
https://www.youtube.com/watch?v=5l1bFqb5WDc
Na Kevyna natrafiłam biorąc do ręki jego książkę "Making faces" i otwierając książkę ze zdziwieniem zobaczyłam, że stosował on takie słynne w ostatnim czasie konturowanie twarzy, a książka jest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 102
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kozinsky: największym problemem tych porównań jest to, że laska zawsze ma jakieś poważne problemy ze skórą, to się leczy a nie tapetuje. Jak ta po lewej by miała zdrową skórę to dalej byłaby atrakcyjna. I normalna zdrowa dziewczyna tez bez makijażu bedzie atrakcyjna jesli nie ma tak chorej skory
  • Odpowiedz
@vateras131: zdajesz sobie sprawę z tego, że nie wszystkie kosmetyki kupuje się na bazarze? A wśród tych nawet ze średniej półki można znaleźć takie które pomogą w leczeniu np mineralne. Maści i kremy na problemy skórne stosuje sie najczesciej na noc, podrazniaja skore, przez co w efekcie rano jest jeszcze gorzej. Jedno nie wyklucza drugiego, moze sie leczyc, dbac o skore a jednoczesnie uzywac makijazu. Dlaczego mialaby sie nie malowac?
  • Odpowiedz
@Volt224: Masz problem z tym, że kobiety po prostu korzystają z dostępnych produktów? Poza tym, kto się tak maluje? Laski na co dzień mają podkład dla wyrównania koloru skóry i tusz na rzęsach, tyle. I co to za porównanie do wzrostu? Bardziej do otyłości można to porównać.

Żeby nie było - ja się raczej nie maluję, bo nie muszę, ale w okresie, gdy mialam trądzik, nie wyobrażałam sobie wyjść bez
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach