Aktywne Wpisy
kris-90 +126
#tenis #sport Dzisiaj 25. urodziny obchodzi Iga Świątek :)
Cóż można życzyć takiej wybitnej personie, która w tak młodym wieku już wygrała 6 szlemów i zarobiła kilkaset milionów zł? Pewnie przede wszystkim zdrowia, szczerych ludzi wokół siebie i ułożenia sobie życia prywatnego, jeśli poczuje, że to już czas.
Z perspektywy sportowej fajnie byłoby wygrać bieżącego Rolanda Garrosa, ale najważniejsze i tak jest, aby kiedyś zwyciężyła w Australian Open,
Cóż można życzyć takiej wybitnej personie, która w tak młodym wieku już wygrała 6 szlemów i zarobiła kilkaset milionów zł? Pewnie przede wszystkim zdrowia, szczerych ludzi wokół siebie i ułożenia sobie życia prywatnego, jeśli poczuje, że to już czas.
Z perspektywy sportowej fajnie byłoby wygrać bieżącego Rolanda Garrosa, ale najważniejsze i tak jest, aby kiedyś zwyciężyła w Australian Open,
źródło: krolowamaczki
Pobierz
lubie-sernik +163
źródło: 1000056710
Pobierz




źródło: comment_f3gbNgRqsYxwBDHfuWcae2FNHtcN3nhh.jpg
PobierzMurki wolicie dziewczyny z czy bez makijażu?, naturalne czy wytapetowane?
źródło: comment_WcIupDuPz3ltPu9SXBE88gKjhH6wypId.jpg
Pobierzźródło: comment_a1VAadkgqNvQe6wbi5u1Axr5wvgYvh3U.jpg
PobierzFajnie podkreślić trochę rzęsy, brwi i usta. I tyle wystarczy.
źródło: comment_Qj3dicy8OXJxhwSaJkDXxYQQpk0iWGNI.jpg
Pobierzźródło: comment_dxT0XmAylJyUGNnEVo4BP8M9bhbJUgTB.jpg
Pobierz@blondeblossom: polecam raz w życiu zrobić sobie profesjonalny pełny make up. Gwarantuję, że zmienisz zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do kompletu JeffreeStar ze swoimi kosmetykami makijażowymi <3
źródło: comment_1rmSDkE2AfZLLTqDexROItP8BHd5RI9t.jpg
Pobierzźródło: comment_RfnRVOwzHJoQqsXX1SqVpbi8FihKDWPC.jpg
Pobierz@The_Starfish: Jestem naturalnie ładna. Nie potrzeba mi 20 produktów na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Profesjonalny to ja miałam robiony kilka razy. Nadal nope.
@The_Starfish: ja mialam. W ogole mi sie nie podobalo. A roznicy i tak wielkiej nie bylo..
Znaczy spoko, ladny byl i tak dalej, ale zdecydowanie wole siebie w wersji naturalnej.
Normalnie w ogole sie nie maluje, a jesli na jakies okazje - to jedynie kredke i cien, jakis korektor/lekki podklad w