Rany jaka ona jest śmieszna xDDD Mój człowiek bo bardzo podobnie się zachowuję robiąc mejkap i z tego co można zauważyć to to, że wyznaje filozofię "XD" - czyli zawaliście

#makeup #makijaz #kosmetyki #rozowepaski i dam też #pokazkosmetyczke bo zasięg - a, Gosia używa m.in. paletki z Kiko Milano i tak jak myślałam - śliczne cienie ale średniawa pigmentacja, zastanawiam się co
H.....a - Rany jaka ona jest śmieszna xDDD Mój człowiek bo bardzo podobnie się zachow...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Różowe paski, czy potraficie rysować kreskę na powiece?? Chodzi mi eyeliner. Mi non stop wychodzą jakieś kalafiory albo kutafony, nie ważne ile ćwiczę, ile różnych pędzelków/pisaków/mazideł kupuję, ile tutoriali polskich i zagranicznych oglądam () Czy jest jakiś normalny sposób się tego nauczyć??

#rozowepaski #makijaz #makeup #eyeliner #problemypierwszegoswiata #pytanie #kiciochpyta i chyba #pokazkosmetyczke

Czy umiesz malować kreskę?

  • Tak 57.4% (54)
  • Nie 42.6% (40)

Oddanych głosów: 94

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tunia86: Zauważyłam taką irytującą prawidłowość, że kiedy potrzebuję mieć ładną kreskę i gdzieś wychodzę, to zawsze mi wychodzi jakaś kupa, a jak robię sobie kreskę z nudów na wyjście do sklepu, to zwykle jest idealna. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Paprota: ja sobie tłumaczę, że po latach używania gowno podkładów coś mi się od życia należy haha (pro long wear chyba 150 zł xD) jak szminkę z maca kupowałam, to prawie płakałam (jednocześnie ze szczęścia i smutku z powodu ceny), ale polecam te firmę xd
  • Odpowiedz
@Elimka: co do Double Wear to spróbuj najpierw na próbce, mnie koszmarnie zapchał a szkoda bo prezentował się super.
A co do pytania, polecam koreańskie BB. Kryją solidnie + cera na pewno Ci podziękuje za odstawienie ciężkich podkładow.
  • Odpowiedz
#uroda #pielegnacja #makijaz #makeup #kosmetyki #kosmetologia #dermatologia #mirabelkopomusz #cokupic #gdziekupic

Mandarynki, jaki sklep z kosmetykami głównie do pielęgnacji polecacie z największym asortymentem? Chodzi mi o jedno miejsce z Biochemią Urody, Holika Holika, Ziają, La Roche Posay, Tołpą. Generalnie solidnymi markami z rzeczami nie naładowanymi SLS i parafiną.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabele, gdzie dostanę takie małe pojemniczki plastikowe na próbki podkładów? Chciałabym sobie móc wziąć parę odcieni na wynos, aby potestować przy takim prawdziwym słońcu, ale wszędzie tylko można sobie nasmarkać na rękę i wytrzeć chusteczką.

#makijaz #makeup #mirabelkopomusz #kosmetyka #kosmetyki #uroda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukasz_rzecze: Kojarzy ktoś tą starszą panią, która się wywróciła i miała limo pod okiem ? były 2 zdjęcia przed i po, a kobieta która robiła jej makijaż przed weselem wrzuciła zdjęcie efektów...

Pomorze ktoś ? ! ! Ukryty tekst...

  • Odpowiedz
Jakby któraś się zastanawiała nad paletką Wibo Neutral Eyeshadow bo nie ma żadnej bazowej palety to polecam, są tam wszystkie potrzebne odcienie: nudowe maty, złote brązy (kolor Magic Touch omg śliczny, czasem pójdzie jako rozświetlacz), a także dwa szare błyszczące oraz podstawowy mat czarny - a wszystko za 16,20 zł.
Nie osypują się, pigmentacja dobra jak za taką cenę (ale chyba w przyszłości stworzę sobie paletkę z Mystik), dziś będzie dla
H.....a - Jakby któraś się zastanawiała nad paletką Wibo Neutral Eyeshadow bo nie ma ...

źródło: comment_1yJfruKYBtv3PwlZMf8hqlgrJlpYCkyV.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neaopoliti: już miałam się oburzyć i pytać czemu, ale przypomniałam sobie, że jesteś tym kolesiem, co chwali się na wykopie, że ma lubrykant i narzekał, że wykop przerodził się w wizaż, po czym zamiast dać ten tag na czarnolisto, to chyba dodałeś go do ulubionych? i oglądasz Daniel Magical.
o kur... tylko współczuć...Tobie?
  • Odpowiedz
Okej, mam tego trochę, nie będę ukrywać xD
Lakierów do paznokci czy pędzli nie pokazuję, bo już by się zrobiło tego o wiele za dużo.
Od lewej:
- paletka róży Makeup Revolution: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,71169,makeup-revolution-ultra-blush-and-contour-palette.html, nowość w mojej kosmetyczce, róże mocno napigmentowane, ale trzeba uważać żeby nie zrobić sobie krzywdy
- paleta cieni Wibo: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,89866,wibo-neutral-eyeshadow-palette.html, moja pierwsza paleta, szału nie ma, na moich tłustych powiekach jako tako - ale da się w sumie zrobić makijaż i
pollyanna - Okej, mam tego trochę, nie będę ukrywać xD
Lakierów do paznokci czy pędz...

źródło: comment_bcXndGLIUqjMQZmHgM1AbEzCeY0jFsUA.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pollyanna: w końcu ktoś pokazał więcej, a nie 5 rzeczy :) fajnie, że nie tylko podstawowe. jakie masz nr inglota cieni? bo widzę, że dokładnie kolory takie jakie chciałam, ja przycebuliłam na promocji parę dni temu i kupiłam 5 cieni z hean i paletkę i chyba nie jestem hepi :(
  • Odpowiedz
@pollyanna ładna kolekcja :D ja też nie pokazałam całego składu bo bałam się linczu za tapeciarstwo xD ale ja po prostu lubię mieć wybór każdy też ma inną funkcje, w inną porę roku się używa, na różne okazje. Samych pomadek mam z 30
  • Odpowiedz