Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jak ja nie rozumiem lasek, które się malują. Ja #!$%@?ę, pół ryja sztucznego, bez niego byś jej nie poznał, a szuka prawdziwego mężczyzny który się nią zaopiekuje. Przez to mamy (faceci) wyidealizowany obraz kobiety, jako nieskazitelnie pięknej, z cerą jak #!$%@? płatek #!$%@? białego bławatka. Myślimy że ma #!$%@? taką urodę naturalną a tu taki #!$%@?, pod spodem pryszczaty ryj od kilogramów pudru, podkładów itp. Inb4 zakazanie noszenia makijażu.

Nie mówię, moja różowa się maluje, czasem na imprezkę cyz coś zaszpachluje się i ok. Ale równie często nosi lekki makijażyk a nie takie coś. Serio faceci wolą kobiety głównie naturalne.

Kobieta jak jest brzydka to moze uzyc makijazu, ale taki ~160 facet to juz #!$%@? ma bo na szpilkach nie moze chodzic xD najwyżej może gniazdko zmienić bez schylania się.

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #rozowepaski #makeup #kosmetyki
Volt224 - #!$%@?, jak ja nie rozumiem lasek, które się malują. Ja #!$%@?ę, pół ryja s...

źródło: comment_2vrDmoZlDhAnYSdDyRK1ibgdBSLzbOFn.jpg

Pobierz
  • 23
@Volt224: Masz problem z tym, że kobiety po prostu korzystają z dostępnych produktów? Poza tym, kto się tak maluje? Laski na co dzień mają podkład dla wyrównania koloru skóry i tusz na rzęsach, tyle. I co to za porównanie do wzrostu? Bardziej do otyłości można to porównać.

Żeby nie było - ja się raczej nie maluję, bo nie muszę, ale w okresie, gdy mialam trądzik, nie wyobrażałam sobie wyjść bez podkładu.
@zupa_z_kasztana: Nie koniecznie, ale bardzo często tak bywa. Zobacz ile lasek ma syfiaste pyski bez makijażu - nie pozbywają się syfów, nie leczą ich a jedynie zakrywają warstwą makijażu co powoduje tak naprawdę jedynie pogorszenie się stanu sprzed. Przyjrzyj się dziewczynie/żonie/koleżanką/siostrze jak wygląda ich twarz po demakijażu - blada, syfiasta, przekrwiona. Zbyt duża warstwa pudru utrudnia dostęp słońcu, powietrzu i innym składnikom potrzebnym do normalnego funkcjonowania skóry. Jasne, że jak ktoś
@pseudonimoperacyjnyPinokio: Ale sam widzisz, że to nie jest takie oczywiste, dlatego nie przepadam za komentarzami sugerującymi, że makijaż = pogarszanie się cery. Swoją drogą ja zaczęłam się poważniej interesować pielęgnacją dzięki makijażowi właśnie (bo ładniej wygląda na zadbanej skórze, a potem już poleciało).
Mój brat miał trądzik i z kolei nie robił nic z tego, co mówiłeś. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz ma kratery na policzkach.
@Volt224: mi jest szkoda poświęconego czasu na zrobienie takiego ''codziennego makijażu'' :D wyznaję zasadę, że im mniej na gębie tym lepiej. Uwierz mi, że wiele dziewczyn tak podchodzi do makijażu, a to co wisi na youtube to są skrajności, które mają na to czas i pieniądze :)
#!$%@?, jak ja nie rozumiem lasek, które się malują.


@Volt224: A ubierasz się w normalne ciuchy, czy w łachmany?

No właśnie.

Laski przestaną się malować wtedy, kiedy faceci zaczną chodzić w workach po ziemniakach, zamiast w garniturach.