wpisy
Najnowsze
Archiwum

vshila
via iOS- 1
#makeup Makijażowe świry już po promocji w rossmannie?

kikut11
via Android- 0
@vshila poszłam, ujrzałam kolejkę na całą długość sklepu i wyszłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

vshila
- 0
@kikut11: phiii, słabeuszka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 9
Polecam #rozowepaski jakiś tydzień przerwy od make-upu, możecie próbować stopniowo eliminować "tapetę" (ja zaczęłam od dodatkowej kreski podkreślającej oko), wszystko to kwestia przyzwyczajenia.
@comfortably_numb A raczej kwestia uświadomienia sobie czy makijaż jest potrzebny. Mam przebarwienia i niedoskonałości i Twoja rada ma zerowe zastosowanie. To samo pewnie u dziewczyn z widocznymi cieniami pod oczami czy innymi mankamentami. A nazywanie tego tapetą... Szkoda strzępić ryja.
@comfortably_numb: trochę mnie śmieszy ten zachwyt nad brakiem makijażu przy jednoczesnym korzystaniu z doczepianych rzęs, mazideł do brwi i szminki. Już pomijając to co ktoś wyżej napisał - że nie każda cera wygląda dobrze saute - to wcale nie jesteś pozbawiona "tapety". Szczerze mówiąc wolę już codziennie przeciągnąć tuszem po rzęsach (co zajmuje 5 sekund) i mieć pewność że nic się nie stanie, niż chodzić ciągle do kosmetyczki, wydawać mnóstwo
22 sztuki pędzli do makijażu w dobrej cenie. Teraz tylko $6,99.
Link do produktu: 22 sztuki pędzlli do makijażu Cena: $6,99
--------------
Obserwuj tag -----> #gbtop <----- a najlepsze kody zawsze wyświetlą ci się w aktualnościach
Link do produktu: 22 sztuki pędzlli do makijażu Cena: $6,99
--------------
Obserwuj tag -----> #gbtop <----- a najlepsze kody zawsze wyświetlą ci się w aktualnościach
źródło: comment_aj70mAxj1mdkbEQ0F36Y5L5LnBk2hlP8.jpg
Pobierz- 4
- 3
Pytanie do #rozowepaski #kiciochpyta
Otóż, moja różowa słabo radzi sobie w #makeup Czy dobrym pomysłem byłoby zasponsorowanie jej 3h kursu wizażu ? Nauczą ją tam czegoś? Czy te kursy to wszystkie o kant... rozbić? Ewentualnie ktoś coś wie na ten temat w #trojmiasto?
Otóż, moja różowa słabo radzi sobie w #makeup Czy dobrym pomysłem byłoby zasponsorowanie jej 3h kursu wizażu ? Nauczą ją tam czegoś? Czy te kursy to wszystkie o kant... rozbić? Ewentualnie ktoś coś wie na ten temat w #trojmiasto?
Spoko makijaż XD wincyj w komentarzach
#makijaz #makeup #sztuka #rozowepaski #heheszki #humorobrazkowy
#makijaz #makeup #sztuka #rozowepaski #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_Pu9FDqtjuNZ4GG6LxsDAWE5ReOK5NmjO.jpg
Pobierz- 0
- 1
konto usunięte via iOS
- 97
Myślicie, ze cuda sie nigdy nie zdarzają?
Owszem, przedstawiam Wam cudowny #makeup
#magia #lifehack #rozowepaski
Owszem, przedstawiam Wam cudowny #makeup
#magia #lifehack #rozowepaski
źródło: comment_LjqvF2utNAVXPPKbIXO4RGnvOXSZpfgW.jpg
Pobierz- 41
konto usunięte via Android
- 37
@Sieloo A o czymś takim jak makijaż sceniczny kiedykolwiek słyszałeś?
konto usunięte via Android
- 44
@Sieloo A no tak, przecież każda Karynka codziennie rano nakleja na twarz gumową płachtę
Mirabelki, szukam taniej i p-------j kolorystycznie paletki nie z MUR (uczulenie na paski i czekoladki i się teraz boję) ani Sleeka (miałam parę i czuję się już level wyżej). Poprzez "tania" mam na myśli też takie za 50-60zł (zależy mi na jakimś tam cena/jakość), powyżej tej ceny to już mi się mało opłaca - chcę się pobawić kolorem, a szkoda by mi było gdybym od razu poszła w coś drogiego i by
- 1
@scharlottka: o jezu, ale mam dziś dzień głupotków - tak miałam napisać i napisałam źle ;) oczywiście, że 09.10.2017
- 1
Złota szóstka korektorów - makijażowe recenzje
6 najlepszych korektorów - makijażowy niezbędnik według profesjonalnej wizażystki. Na końcu znajdziecie też tańsze korektory drogeryjne warte uwagi (od 12 do 30 złotych).
http://olamaluje.pl/zlota-szostka-korektorow/
#rozowepaski #makijaz #wizaz #makeup #kosmetyki #pokazkosmetyczke
6 najlepszych korektorów - makijażowy niezbędnik według profesjonalnej wizażystki. Na końcu znajdziecie też tańsze korektory drogeryjne warte uwagi (od 12 do 30 złotych).
http://olamaluje.pl/zlota-szostka-korektorow/
#rozowepaski #makijaz #wizaz #makeup #kosmetyki #pokazkosmetyczke
@Bodhistawa a pentel ?
- 0
- 1
konto usunięte via iOS
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@koceks: "legitność" potwierdzają opinie na wizażu, perfuforum oraz opinie pojedyńczych forumowiczów którzy mieli pozytywne doświadczenia. Co nie znaczy, że nie można zaliczyć wtopy.
Mnie już się zdarzało zwracać flakony z tzw. pewnych internetowych perfumerii jak iperfumy czy e-glamour. Nie dlatego że dostałem podróbę, bo o to bym te sklepy nigdy nie podejrzewał, ale np. dostałem zreformulowaną partię produkcyjną o fatalnych parametrach albo zwietrzały tester. Dla przykładu zapach Carolina Herrera CH
Mnie już się zdarzało zwracać flakony z tzw. pewnych internetowych perfumerii jak iperfumy czy e-glamour. Nie dlatego że dostałem podróbę, bo o to bym te sklepy nigdy nie podejrzewał, ale np. dostałem zreformulowaną partię produkcyjną o fatalnych parametrach albo zwietrzały tester. Dla przykładu zapach Carolina Herrera CH
Dostałam od mojej nowej wspolokatorki prezent na przywitanie w nowym mieszkaniu- pędzle do makijażu z ogonami syrenek xD Boże to jest tak brzydkie,ze aż ładne:D
#aliexpress #makeup #chwalesie
#aliexpress #makeup #chwalesie
źródło: comment_FiQxIeLxOvw1aN0GecoXV3y5SvowGLWe.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 3
@Zabojcza_Rozowa: xDDDDDD
Takie głupie że aż trzeba kupić
Takie głupie że aż trzeba kupić
- 2
@Hannahalla czaderskie są :D
- 4
źródło: comment_yeLHwcjMB2tfo0JSuSmrPLHLJwqlDM1b.jpg
PobierzOpinia wykopków
- Fajne 4.8% (8)
- Niefajne 95.2% (158)
@wetcat: jeszcze tylko zielone rzęsy i mamy pejzaż morski: glonojad, fale, wodorosty
konto usunięte via iOS
- 2
@wetcat: jakby wcisnąć że shit eyebrows jest modne to one serio będą podkreślały je gownem?
Znacie jakieś fajne źródła, tutoriale, obrazki, które w prosty sposób pokazują jak rozkładać poszczególne cienie na powiece/okolicach żeby to wyglądało ładnie i poprawnie? Kupiłam sobie próbki cieni mineralnych z Annnabelle Minerals i trochę mi się rozsypują na poliki przy nakładaniu. Czy to jest kwestia techniki i braku pośpiechu? Początkujący here
#makijaz #makeup #rozowepaski
#makijaz #makeup #rozowepaski
@rybiksystemowy tutoriale to już sama poszukaj co ci pasuje, bo jest tego dużo i do różnych kształtów oka itp itd... A co do osypywania masz opcje nakładania ich na mokro, lub nałożenia większej ilości pudru na policzki żeby łatwiej było usunąć osypany cień. Możesz też robić oko na początku makijażu - wtedy nie musisz martwić się że osypujacy cień coś zniszczy. Co do techniki - z sypkimi zawsze jest tak, że
- 2
@k8lin: dam ci znać jak się dłużej nimi pobawię, na razie za wiele nie jestem w stanie powiedzieć :)
Domyłam pędzle i BB :)
Czy ma ktoś może Hakuro H21?
Czy on też przyszedł wam taki twardy a po umyciu zrobił się taki mięciutki i puchaty, że aż beznadziejny? XD
Ogólnie mam kilka pędzli z Hakuro i powiem, że są beznadziejne, to nie jest to co bym chciała od pędzli, a najgorszy to jest flattop...
#makeup #makijaz #pedzle #hakuro #rozowepaski
Czy ma ktoś może Hakuro H21?
Czy on też przyszedł wam taki twardy a po umyciu zrobił się taki mięciutki i puchaty, że aż beznadziejny? XD
Ogólnie mam kilka pędzli z Hakuro i powiem, że są beznadziejne, to nie jest to co bym chciała od pędzli, a najgorszy to jest flattop...
#makeup #makijaz #pedzle #hakuro #rozowepaski
źródło: comment_Xpmcmr66jQF71ah1IQQxVYoIbwyisQHY.jpg
Pobierz- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 236
- 2
konto usunięte via Android
- 5
@natw baza pod cienie z art deco
konto usunięte via Android
- 2
@natw hm, powiem tak, 45 zł chyba z Inglota, ale mi przy codziennym używaniu jeszcze w cholerę zostało, kupiona w październiku, a mamy lipiec. A coś tańszego to Color Tattoo i też fajnie się na tym cienie trzymają :3
Siedzę i kończę się ze śmiechu xD
#rozowepaski w stanie deweloperskim xD xD
Ale kisne ze śmiechu, No serio xD
#rozowepaski #niebieskiepaski #aliexpress #facebook #heheszki #kisnemotzno #makeup
#rozowepaski w stanie deweloperskim xD xD
Ale kisne ze śmiechu, No serio xD
#rozowepaski #niebieskiepaski #aliexpress #facebook #heheszki #kisnemotzno #makeup
źródło: comment_roxhFRbBOO6TL1rc1MdQ2CqQl9Nrm9qe.jpg
Pobierz- 2
@tr0llk0nt0: hahaha xD motto przewodnie xD xD w tym przypadku tez, liczy sie szpachla! XD
@stokrotka364: Ty dobre, będę to sprzedawał, będzie śmiesznie




















