Polecam #rozowepaski jakiś tydzień przerwy od make-upu, możecie próbować stopniowo eliminować "tapetę" (ja zaczęłam od dodatkowej kreski podkreślającej oko), wszystko to kwestia przyzwyczajenia.


@comfortably_numb A raczej kwestia uświadomienia sobie czy makijaż jest potrzebny. Mam przebarwienia i niedoskonałości i Twoja rada ma zerowe zastosowanie. To samo pewnie u dziewczyn z widocznymi cieniami pod oczami czy innymi mankamentami. A nazywanie tego tapetą... Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@comfortably_numb: trochę mnie śmieszy ten zachwyt nad brakiem makijażu przy jednoczesnym korzystaniu z doczepianych rzęs, mazideł do brwi i szminki. Już pomijając to co ktoś wyżej napisał - że nie każda cera wygląda dobrze saute - to wcale nie jesteś pozbawiona "tapety". Szczerze mówiąc wolę już codziennie przeciągnąć tuszem po rzęsach (co zajmuje 5 sekund) i mieć pewność że nic się nie stanie, niż chodzić ciągle do kosmetyczki, wydawać mnóstwo
  • Odpowiedz
Pytanie do #rozowepaski #kiciochpyta
Otóż, moja różowa słabo radzi sobie w #makeup Czy dobrym pomysłem byłoby zasponsorowanie jej 3h kursu wizażu ? Nauczą ją tam czegoś? Czy te kursy to wszystkie o kant... rozbić? Ewentualnie ktoś coś wie na ten temat w #trojmiasto?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alhakeem: ja na razie się zastanawiam nad czymś takim dla córki bo się naoglądała tutoriali na yt i teraz czasami wygląda jakby się wycekolowała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirabelki, szukam taniej i p-------j kolorystycznie paletki nie z MUR (uczulenie na paski i czekoladki i się teraz boję) ani Sleeka (miałam parę i czuję się już level wyżej). Poprzez "tania" mam na myśli też takie za 50-60zł (zależy mi na jakimś tam cena/jakość), powyżej tej ceny to już mi się mało opłaca - chcę się pobawić kolorem, a szkoda by mi było gdybym od razu poszła w coś drogiego i by
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, mam zamiar zakupić perfumy i akurat trafiłem na stronę makeup.pl. Miał ktoś styczność z tą stroną? Może potwierdzić oryginalność perfumów, ponieważ dziwią mnie ceny, gdzie perfumy są tańsze o około 100 zł niż w innych sklepach.
#perfumy #makeup.pl
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koceks: "legitność" potwierdzają opinie na wizażu, perfuforum oraz opinie pojedyńczych forumowiczów którzy mieli pozytywne doświadczenia. Co nie znaczy, że nie można zaliczyć wtopy.
Mnie już się zdarzało zwracać flakony z tzw. pewnych internetowych perfumerii jak iperfumy czy e-glamour. Nie dlatego że dostałem podróbę, bo o to bym te sklepy nigdy nie podejrzewał, ale np. dostałem zreformulowaną partię produkcyjną o fatalnych parametrach albo zwietrzały tester. Dla przykładu zapach Carolina Herrera CH
  • Odpowiedz
Znacie jakieś fajne źródła, tutoriale, obrazki, które w prosty sposób pokazują jak rozkładać poszczególne cienie na powiece/okolicach żeby to wyglądało ładnie i poprawnie? Kupiłam sobie próbki cieni mineralnych z Annnabelle Minerals i trochę mi się rozsypują na poliki przy nakładaniu. Czy to jest kwestia techniki i braku pośpiechu? Początkujący here
#makijaz #makeup #rozowepaski
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@rybiksystemowy tutoriale to już sama poszukaj co ci pasuje, bo jest tego dużo i do różnych kształtów oka itp itd... A co do osypywania masz opcje nakładania ich na mokro, lub nałożenia większej ilości pudru na policzki żeby łatwiej było usunąć osypany cień. Możesz też robić oko na początku makijażu - wtedy nie musisz martwić się że osypujacy cień coś zniszczy. Co do techniki - z sypkimi zawsze jest tak, że
  • Odpowiedz
Domyłam pędzle i BB :)
Czy ma ktoś może Hakuro H21?
Czy on też przyszedł wam taki twardy a po umyciu zrobił się taki mięciutki i puchaty, że aż beznadziejny? XD
Ogólnie mam kilka pędzli z Hakuro i powiem, że są beznadziejne, to nie jest to co bym chciała od pędzli, a najgorszy to jest flattop...

#makeup #makijaz #pedzle #hakuro #rozowepaski
G.....i - Domyłam pędzle i BB :)
Czy ma ktoś może Hakuro H21?
Czy on też przyszedł ...

źródło: comment_Xpmcmr66jQF71ah1IQQxVYoIbwyisQHY.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki, czy któraś z Was może polecić dobrą, budżetową bazę pod cienie?? Chodzi mi o podkrecenie koloru cieni i utrzymanie trwałości
#makijaz #kosmetyki #makeup
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@natw hm, powiem tak, 45 zł chyba z Inglota, ale mi przy codziennym używaniu jeszcze w cholerę zostało, kupiona w październiku, a mamy lipiec. A coś tańszego to Color Tattoo i też fajnie się na tym cienie trzymają :3
  • Odpowiedz