Wpis z mikrobloga

Mirabelki, #pytanie do #rozowepaski z kategorii #makijaz i #makeup. Temat przewijany wielokrotnie, nawet miałam kilka postów zapisanych, ale są usunięte.
Otóż, jaki podkład do twarzy polecacie? Do tej pory od kilku sezonów używam Revlon Color Stay 150. Ale spotykam się z opiniami że za ciężki i można coś lepszego dla cery znaleźć. Wiadomo, zależy żeby nie był horrendalnie drogi, do użytku codziennego. Polećcie coś, bo obecny słoiczek już pusty!
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czarna__jagoda: skoro go używasz od kilku sezonów to widocznie jest dla Ciebie ok :) każda skóra jest inna więc każda dziewczyna poleci inny, więc ciężko jest strzelać. Wszystko zależy od typu skóry, urody, stopnia krycia, wykończenia. Używałaś tej nowej wersji z pompką? Ja stosuje CS 150 tylko okazjonalnie bo wiem, że się na nim nie zawiodę, ale mam jeszcze starą wersję. Na co dzień mam BB z Mizon, ok $9
  • Odpowiedz
@czarna__jagoda: ja używam max factor ageless elixir miracle, bardzo dobry do młodej jak i dojrzałej skóry (moja mama też go używa), ładnie kryje i dobrze dopasowuje się do koloru skóry. Jest też bardzo lekki dla skóry, nie zatyka porów i nie daje poczucia zmęczenia skóry po całym dniu noszenia makijażu, jakby go nie było. I bardzo łatwo się zmywa :)
  • Odpowiedz
@czarna__jagoda Mam podobnie, tez chcę się przerzucić na coś innego. Dzisiaj będąc w drogerii pani poleciła mi podkład z Ingrid nr 200 (chciałam coś jasniejszego niż 150 buff), jaśniejszy z Ingrid jest za jasny..
  • Odpowiedz