Wpis z mikrobloga

Mirabelki, szukam taniej i #!$%@? kolorystycznie paletki nie z MUR (uczulenie na paski i czekoladki i się teraz boję) ani Sleeka (miałam parę i czuję się już level wyżej). Poprzez "tania" mam na myśli też takie za 50-60zł (zależy mi na jakimś tam cena/jakość), powyżej tej ceny to już mi się mało opłaca - chcę się pobawić kolorem, a szkoda by mi było gdybym od razu poszła w coś drogiego i by leżało, ale nie chcę też kupić tych dupnych "kredowych" cieni co nic koloru nie dają nawet na bazę. Czy opłaca się coś poza tymi nowymi Bh cosmetics (dzięki kurde @PomeranianBoo ( ͡° ʖ̯ ͡°) )? No i w ogóle może macie jakieś lubiane, mniej znane firmy kosmetyczne?
P.S. zależy mi na paletce, bo za leniwa jestem na pojedyńcze + naprawdę nie wiem co mi pasuje. A najwyżej jak będzie się kurzyło to komuś oddam, nie wiem zrobię rozdajo czy coś (używam pędzli, które myję częściej niż raz do roku)
#mirabelkopomusz #kosmetyki #makijaz #makeup
  • 26
@Hannahalla: we Wrocławiu na szczęście mają sklep ( ͡° ͜ʖ ͡°) z Mystik kupiłam tylko kredki i były takie se, no jak nic innego się nie znajdzie to kupię te BH cosmetics, ale szkoda by było nie zapytać
@roko_ko: zerknę która i wpadnę pomęczyć Panie w sklepie
  • 0
@zmija kupiłam coastal scents, bo jeszcze niebieski mi stał nad głową i mówił "no kup, no weź kup te, ładne te, kup je se" - tak naprawdę to pewnie chciał już żebym mu kompa zwolniła, ale nie narzekam