Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś fajne źródła, tutoriale, obrazki, które w prosty sposób pokazują jak rozkładać poszczególne cienie na powiece/okolicach żeby to wyglądało ładnie i poprawnie? Kupiłam sobie próbki cieni mineralnych z Annnabelle Minerals i trochę mi się rozsypują na poliki przy nakładaniu. Czy to jest kwestia techniki i braku pośpiechu? Początkujący here
#makijaz #makeup #rozowepaski
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@rybiksystemowy tutoriale to już sama poszukaj co ci pasuje, bo jest tego dużo i do różnych kształtów oka itp itd... A co do osypywania masz opcje nakładania ich na mokro, lub nałożenia większej ilości pudru na policzki żeby łatwiej było usunąć osypany cień. Możesz też robić oko na początku makijażu - wtedy nie musisz martwić się że osypujacy cień coś zniszczy. Co do techniki - z sypkimi zawsze jest tak, że
  • Odpowiedz
@rybiksystemowy: Bardzo lubię bawić się w takie rzeczy, ale nie słyszałam zbyt wiele o cieniach AM. Możliwe, że zbyt dużo nakładasz produktu na pędzelek. Czy przed nałożeniem cienia, kładziesz jakieś produkty na powieke ? Jeżeli bardzo się osypują, to lepiej najpierw robić makijąż oczu, a potem całą resztę. Zanim zaczniesz kopiować jakieś makijaże, to ogarnij jaki masz kształt oczu ( to bardzo ważne).
  • Odpowiedz