@jabukasiga: Patrząc na lśniące włosie pędzli z linka wyżej, śmiem stwierdzić, że znacznie lepsze. :)
Mam zestaw tanich lśniących pędzli i Jessupy. Z tymi pierwszymi praktycznie nie da się pracować, więc chyba warto dołożyć do Jessupów za 15$.

Poza tym same kształty pędzli z zestawu są śmieszne i zapewne nieprzydatne. Dodatkowo dwie pacynki, których się nie używa. Coś ten cały zestaw wydaje się być lipą ze sztucznie podbitą liczbą pędzli.
  • Odpowiedz
Halo #rozowepaski . Zastanawiam się nad kupieniem dla mojej różowej szczoteczki do mycia twarzy (clarisonic mia 2). Kiedys mi tym suszyla glowe ze to takie super itp.... na mój niebieski rozum to strata kasy (~450zł) Macie moze doswiadczenie z takim urządzeniem? Warte jest swojej ceny czy może zbędny gadzet?

#kosmetyki #makeup
johnmorra - Halo #rozowepaski . Zastanawiam się nad kupieniem dla mojej różowej szczo...

źródło: comment_TISAZqsOwDtA4FawsdjZpamsAd1yMdRE.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde mnie wzięło Mirabelki na wspominanie. Dokładnie to wspomnienia makijażu z moich lat gimnazjum XD

Ahh pamiętam to jak dzisiaj.
Pierwsza rzecz to kuleczki z Avonu. Kiedyś posiadanie ich wyznaczało pewien status materialny. Kuleczki były magiczne bo nigdy się nie kończyły, kupione raz starczały na całe życie. No chyba, że się je wysypało przypadkiem XD

Pędzle? Paaanie na co to komu. Używałam tego co było dołączone do kosmetyku. A jak nie było nic dołączone
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spajkodron3000: O nie XD

Ja miałam nieśmiertelny krem bb z Under Twenty, którego nie zmywałam na noc, a rano dokładałam następną warstwę.
Było HURR DURR trądzikowa cera. Na szczęście kolor w miarę ok, chyba dwójka.

Do tego krzywa kreska, maźnięcie rzęs zeschniętym tuszem, a na usta błyszczyk z chili
  • Odpowiedz
#makijaz #makeup
Panie wykopki, do was pytanie kieruje.
Idą święta i planuję kupić dziewczynie taką paletę anastasia beverly hills z 14-stoma kolorami.
Podajcie jakąś legit stronkę z dobrą ceną. Ewentualnie czemu np na sephorze cena tego to 219 zł a na allegro z dobrymi komentarzami tylko 95 zł ?
Proszę o pomoc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orlo2299 Modern Renaissance ostatnio było w Sephorze na Black Friday za 150 zł ;) może jeszcze jest. A tak to zobacz Cocolita, Minti shop, Beautybay, to są takie strony pewniki, chociaż nie wiem gdzie znajdziesz najtaniej. Może jakaś inna mirabelka podpowie?
  • Odpowiedz
Kochani ponowiam pytanie, które zadałem już kiedyś. Sześć miesięcy temu miałem niefortunny wypadek na rowerze, spadłem z rowera i uderzyłem o beton. Nic mi się nie stało, oprócz tego, że nad wargami miałem całą wielką ranę, która goiła się kilka tygodni. Teraz po wypadku nie ma już śladu oprócz tego, skrawka, który zaznaczyłem na zdjęciu. Jest to czerwony obszar, który stanowi jakby przedłużenie lewej wargi. Przez 2 miesące stosowałem Cepan, bez efektów,
okociskoko - Kochani ponowiam pytanie, które zadałem już kiedyś. Sześć miesięcy temu ...

źródło: comment_Q5e7BAIcYAoyK053cHlDpfeESNKHRQMO.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oko_ci_skoko: Idź do lekarza medycyny estetycznej i ustal plan leczenia zamiast tak się bawić. I tak na konkretne preparaty potrzebujesz recepty + pewnie potrzebny będzie zabieg laserowy.

Sama w styczniu przewróciłam się na schodach i dorobiłam dość sporego zadrapania na łydce. Blizny nie mam, ale zrobił mi się gigantyczny siniak i nie zszedł w całości, nadal mam tam lekkie zaciemnienie. Gdyby to była twarz, to wolałabym nie odpuszczać.
  • Odpowiedz
Mircy pytanko, jedno foto zrobione Xiaomi jakiś tam Pocophone, drugie Huawei P9 (w komentarzu) - wszędzie ustawienia automatyczne. Na co zwracać uwagę w Huawei żeby zbliżyć się do tego zdjęcia xiaomi? Żonie to bardziej podchodzi przy fotkach makijaży. Sama temperatura nie daje tego efektu.

#fotografia #smartfon #makeup #photoshop
ZygmuntTamburino - Mircy pytanko, jedno foto zrobione Xiaomi jakiś tam Pocophone, dru...

źródło: comment_WnBsDD0LETHC2LLOPcXerg1c7vOvhyFE.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1435
Dzień dobry, Mirki i Mirabelki! Jestem tutaj nowa, więc proszę o wyrozumiałość (). Jeśli ten wpis łamie zasady regulaminu, proszę admina o jego usunięcie (lub info, co zmienić, żeby było legalnie).
Wykop czytam od kilku lat, ale na to, żeby założyć konto i zrobić z niego użytek wpadłam dopiero dziś () Mam małą firmę, która sprzedaje soczewki kontaktowe przez internet i
Blubell86 - Dzień dobry, Mirki i Mirabelki! Jestem tutaj nowa, więc proszę o wyrozumi...

źródło: comment_gVzC5ahbpSsHyhql3Qp0SV11fG6eN3St.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach