Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

pul_litra_wstydu
- 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
@pul_litra_wstydu: 1-2h? bez przesady, mi pełny makijaz rano zajmuje max 20 minut, a taki zwykly niecałe 10. wszystkie moje znajome tez nie spedzaja na makijażu wiecej niz 30 minut
konto usunięte
- 2
@pul_litra_wstydu: Praktycznie nie ruszam się z domu bez delikatnego makijażu. Podkład, puder, róż, rozświetlacz i tusz do rzęs to standard. Czasem podkreślam brwi. Taki makijaż zajmuje mi około 10 minut, wszystko starannie i dokładnie zrobione. Jak maluję się cieniami i robię usta, to zajmuje mi to maksymalnie 20 minut. Swoją drogą nie podobają mi się aktualne trendy w makijażu, czyli wyrysowane brwi, sztuczne rzęsy, zbyt wiele cieni/rozświetlacza :P Bardzo lubię
- 0
konto usunięte via Android
- 0
@Myrszula Ale ten mój też w sumie nie jest aż tak podobny xD Robię taki bo zawsze maluję dekolt na wyjścia a muszę zużyć stare kosmetyki. Generalnie to nietrafiony podkład+Neutrogena+olejek (ja używam takiego do włosów)+nietrafiony rozświetlacz w płynie albo trochę takiego w kamieniu i konturuję bronzerem. Z tym że to bardziej da blask typu Scott Barnes, niż Rihanna:/ Jak odejmiesz dwa pierwsze to wyjdzie mega podobny do body lava. Dużo dziewczyn
- 3
@frajerska_chmura: airliner? Ten jest całkiem ładny
źródło: comment_VEAPUjaDgbrdOcptlTjt5htRWZrvXGIQ.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@frajerska_chmura przeciez i tak bedziesz nieladna kogo chcesz oszukac
Mircy ktory iphone bedzie lepiej spisywal sie w robieniu fotek makijaży? Czyli zbliżenie, wyciagniecie kolorow, czasami w slabym świetle?
#iphone #makeup #fotografia
#iphone #makeup #fotografia
- 3
@ZygmuntTamburino: od X w górę będzie ok
- 3
@ZygmuntTamburino: słyszałem ze iPhone 6S jest pod tym wzgledem unikalny ale moze to tylko influencerka byla zbyt biedna na wyższy model ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SirH8: say no to black metal thots
źródło: comment_rJVTQWXlqqJXtBo9Own8FO2sW6GsJE5p.jpg
Pobierz@SirH8: spora część takich laseczek to blek k-----i, przechodzące z rąk do rąk w środowiskach w których przebywają; nie polecam
- 1
Mam sesję zdjęciową sylwetki za 2 msc. Na brzuchu mam rozstępy na stałe (czerwone) lub jakieś otarcia do krwi/popękane naczynia od sztangi/siniaki. Da się to czymś przykryć? Puder, fluid? Jakiś konkretny produkt do polecenia? Nie znam się. Światło/flesz będą mocne? Czy może bez problemu takie rzeczy się retuszuje?
#kosmetyk #makeup #uroda #fotografia #zdjecia
#kosmetyk #makeup #uroda #fotografia #zdjecia
Hej, szukam fajnej BIALEJ bazy pod cienie lub bialego plynnego cienia, na ktorym fajnie rozprowadzaloby sie zywe kolory. Co polecicie? #kosmetyki #rozowepaski #makeup
konto usunięte via Android
- 2
@Praemislia MUR ma białą bazę do cut crease
- 2
@Praemislia: może biały korektor? chyba byłoby najłatwiej
@Spajkodron3000 nie, lepiej sobie dobrać kilka cieni z inglota
@Spajkodron3000 Są bezpieczne dla osób początkujących. Nie zrobisz sobie nimi krzywdy.
Ktoś testował cokolwiek z tej nowej serii #revolution skincare? Wyświetliło mi się na IG, a ja nawet nie wiedziałam, że MUR zaczęło produkować coś wiecej, niż kolorówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę jakieś maski, żele, mgiełki itp. a i opinie na zagranicznych portalach zaskakująco dobre
#pielegnacja #makeup #makijaz #wizaz #pokazkosmetyczke #kosmetyki #pytaniedorozowychpaskow
#pielegnacja #makeup #makijaz #wizaz #pokazkosmetyczke #kosmetyki #pytaniedorozowychpaskow
- 6
konto usunięte via Android
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bunch Imo ładna, widac że typowy babyface, ale za dużo makijażu. Pewnie bez wyglądałaby świetnie
Pytanie do #rozowypasek w kwestii #makijaz.
Co według Was najlepsze do nauki robienia kreski?
Oglądałam parę filmików na yt, ale pisaki średnio mi się sprawdzają.
Czego używacie?
A może lepiej jakaś pomada z pędzelkiem?
#kiciochpyta #rozowepaski #makijaz #makeup
Co według Was najlepsze do nauki robienia kreski?
Oglądałam parę filmików na yt, ale pisaki średnio mi się sprawdzają.
Czego używacie?
A może lepiej jakaś pomada z pędzelkiem?
#kiciochpyta #rozowepaski #makijaz #makeup
konto usunięte via Android
- 2
@Tuptol u mnie kompletnie nie sprawdziły się płynne eyelinery z pędzelkiem, do dzisiaj ich nie ogarniam w pełni. Najlepiej pracuje mi się z żelowym lasting drama z maybelline i pędzelkiem dołączonym do opakowania. Fajny był też z Bell z taką sztywną gąbeczkową końcówką, trochę jak w pisaku
konto usunięte via Android
- 1
@Tuptol bardzo fajne są ścięte pędzelki, ja mam z Zoevy Opulence i o wiele łatwiej mi idzie niż z cienkim pędzelkiem
- 3
@Haerbin Zuza to chyba już odleciała od nas całkowicie XD zawsze miała content dla 13 latek ale teraz to chory content dla 13 latek
@Spajkodron3000 wynalazki typu cukier puder, monsterki, stylizacje, ogólnie większość polskich, które maja badyl w dupie i uważają się za mega profesjonalne, dlatego, że nagrywają na tle. cale to środowisko strasznie się z-----o na przestrzeni 2-3 lat. jak już wiesz, która z jaką marką trzyma to te recenzje są nic nie warte.
- 1
Mam mocno widoczne żyłki pod oczami. Cieni na szczęście brak. Szukam więc korektora, tylko problem jest taki, że nawet te kryjące nie dają rady z tym problemem, a te mega kryjące robią mi dramat pod okiem.
Może w takim razie używać korektora rozświetlającego? Polecicie coś Mirabelki?
#kosmetyki #makijaz #makeup
Może w takim razie używać korektora rozświetlającego? Polecicie coś Mirabelki?
#kosmetyki #makijaz #makeup
@Myrszula zwykły, prasowany z kolorem. Sypkie mi nie grają zupełnie. Używałam korektora Loreal true match, który zmieniłam na catrice, bo działa identycznie, a cena jest inna. Koleżanka, która ma problem z żyłkami, używa tego lovely, co boom jest na niego (liquid camouflage)
@Myrszula: a nie probowałaś budować krycia warstwowo? Spróbuj może tak jak w tym filmiku
https://youtu.be/SkqTsVZ9_y8
Mniejszy dramat pod okiem jest jak nałozysz pod korektor: krem, olejek (serio) i jakąś bazę rozswietlającą lub silikonową pod cienie- przy trwałym korektorze da się zrezygnować z pudru, a to puder zazwyczaj robi dramat pod oczami
Tutaj 2 filmik do
https://youtu.be/SkqTsVZ9_y8
Mniejszy dramat pod okiem jest jak nałozysz pod korektor: krem, olejek (serio) i jakąś bazę rozswietlającą lub silikonową pod cienie- przy trwałym korektorze da się zrezygnować z pudru, a to puder zazwyczaj robi dramat pod oczami
Tutaj 2 filmik do
Różowe? Polećcie jakiś korektor na niedoskonałości (nie za ciężki, kryjący, nie zapychający) ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozowepaski #rozowypasek #kosmetyki #makeup #wizaz #kobiety #pieknokobiet
#rozowepaski #rozowypasek #kosmetyki #makeup #wizaz #kobiety #pieknokobiet
konto usunięte via iOS
- 3
@JestemMitem AA Oxygen Foundation
konto usunięte via iOS
- 2
@JestemMitem: Lovely Jumbo. Serio. Jestem fanka drogich korektorów a ten zdobył me serduszko

























