Wpis z mikrobloga

Kochani ponowiam pytanie, które zadałem już kiedyś. Sześć miesięcy temu miałem niefortunny wypadek na rowerze, spadłem z rowera i uderzyłem o beton. Nic mi się nie stało, oprócz tego, że nad wargami miałem całą wielką ranę, która goiła się kilka tygodni. Teraz po wypadku nie ma już śladu oprócz tego, skrawka, który zaznaczyłem na zdjęciu. Jest to czerwony obszar, który stanowi jakby przedłużenie lewej wargi. Przez 2 miesące stosowałem Cepan, bez efektów, potem Help 4 Skin i również bez efektów(na ulotce jest napisane, że nie można go stosować na twarzy, a Pani aptekarka polecała...). Znacie może jakiś sposób jakbym się mógł tego pozbyć? Bo już mnie to bardzo irytuje od pewnego czasu, staram się znaleźć rozwiązanie i nic :/.
#kosmetologia #kosmetyki #leki #krem #masc #zel #biologia #medycyna #niebieskiepaski #rozowypasek #rozowepaski #niebieskipasek #pytanie #rossmann #makeup #lek #lekarz
okociskoko - Kochani ponowiam pytanie, które zadałem już kiedyś. Sześć miesięcy temu ...

źródło: comment_Q5e7BAIcYAoyK053cHlDpfeESNKHRQMO.jpg

Pobierz
  • 5
@oko_ci_skoko: Idź do lekarza medycyny estetycznej i ustal plan leczenia zamiast tak się bawić. I tak na konkretne preparaty potrzebujesz recepty + pewnie potrzebny będzie zabieg laserowy.

Sama w styczniu przewróciłam się na schodach i dorobiłam dość sporego zadrapania na łydce. Blizny nie mam, ale zrobił mi się gigantyczny siniak i nie zszedł w całości, nadal mam tam lekkie zaciemnienie. Gdyby to była twarz, to wolałabym nie odpuszczać.