Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Mirki i Mirabelki! Jestem tutaj nowa, więc proszę o wyrozumiałość (). Jeśli ten wpis łamie zasady regulaminu, proszę admina o jego usunięcie (lub info, co zmienić, żeby było legalnie).
Wykop czytam od kilku lat, ale na to, żeby założyć konto i zrobić z niego użytek wpadłam dopiero dziś () Mam małą firmę, która sprzedaje soczewki kontaktowe przez internet i w związku ze zbliżającym się #halloween postanowiłam zorganizować małe #rozdajo. Na każde 300 plusujących ten wpis osób wylosuję jedną, która otrzyma parę kolorowych soczewek kontaktowych marki ColourVue. Do wyboru będą szkła zwykle oraz nieco większe mini sclera albo 40% zniżki na soczewki sclera 22mm na całe oko. Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem na naszą stronę internetową www.optykrozmus.pl, żeby zobaczyć całą ofertę. Możliwa wysyłka za granicę.
Rozstrzygnięcie rozdajki 20.10 :) Dzięki za uwagę!
#soczewki #cosplay #makeup
Blubell86 - Dzień dobry, Mirki i Mirabelki! Jestem tutaj nowa, więc proszę o wyrozumi...

źródło: comment_gVzC5ahbpSsHyhql3Qp0SV11fG6eN3St.jpg

Pobierz
  • 61
Jeśli ten wpis łamie zasady regulaminu, proszę admina o jego usunięcie (lub info, co zmienić, żeby było legalnie).

Wykop czytam od kilku lat,


@Blubell86: i tyle lat nie chciało się przeczytać regulaminu?

No to koleżanko wisisz nam nerkę. Każdemu po jednej. Punkt 69 regulaminu