Mirki mam mały problem, zalogowałem się u dziewczyny na macku i od paru miesięcy czyta moje wiadomości, właśnie dziś się przyznała. Jak mogę się zdalnie wylogować? Jak prosiłem o wylogowaniu zrobiła spine czy mam coś do ukrycia? #iphone #komputery #macbook
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mogę się zdalnie wylogować? Jak prosiłem o wylogowaniu zrobiła spine czy mam coś do ukrycia?


@Yudep: Szybko przyznaj że nie masz nic do ukrycia i że ci czytanie tych wiadomosci nie przeszkadza. Następnie podaj jej swój komputer i poproś aby się zalogowała swoim kontem.
  • Odpowiedz
Jaką polecacie kawiarnię w centrum Wrocławia gdzie mógłbym usiąść na dłużej z #macbook i popracować jak prawdziwy cyfrowy nomad hipster zawadiaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrek39: na mac os jest normalny office jak ci potrzeba. Oficjalna wersja od MS. Kumpel używa i nie narzeka. Podobno tak dobry jak na Windows jak nie lepszy. Mi wystarcza Pages, bo i tak wysyłam same pdf jak już coś napiszę. MacBook jest po prostu zajebiście wygodny, więc po prostu warto. Mniej frustruje niż inne kompy.
  • Odpowiedz
Czołem,
próbuję znaleźć logikę w sposobie wyświetlania mac'ów. Mam parę monitorów, wszystkie delle 1440p. I generalnie przez display port fonty są lekko rozmazane, nie ma żylety, na każdym to samo. Żyleta jest na najstarszym monitorze 25 cali - jak się podłączy przez HDMI pokazuje na monitorze rozdzielczość 2160p, a w ustawieniach maca jak się wybierze skalowane to pokazuje 1080, można też wybrać 2160 wtedy wszystko będzie malutkie (przypomnę monitor 1440). I czcionki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zajoncpoziomka: Już się rozwiązało, logiki mi brakowało. To był monitor dla szefa i się okazało, że był 4K, dlatego tak ładnie ostro było. Reszta była 1440p i wyglądało to "trochę" gorzej. Jedyna czego nie rozumiem to dlaczego HDMI wspiera 4K a display port nie (na sprzętach 2013 / 2014). Wot technika.
  • Odpowiedz
Mireczki

Jak zrobić bootowalny pendrive z Windowsem dla innego lapka na #macbook #osx?
W Asystencie BootCamp nie widze opcji zrobienia instalki na pendrive.

High Sierra jak coś. Znacie może jakiś program który zrobi wszystko z automatu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam problem z #dropbox i #imac27. Kupilem nowy komputer, wszystko zainstalowane, a dane ze starego przegralem przy uzyciu #timemaschine. Wszystko dziala dobrze. Po instalacji chcialem zmienic nazwe katalogu domowego co uczynilem. Wszystko znow dziala oprocz #dropbox. Przy probie polaczenia sie z dropboxem wyskakuje komunikat, ze aplikacja nie moze znalezc katalogu i pokazuje mi sciezke do starej nazwy katalogu domowego. Probowalem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Songbird: no wlasnie to nie dziala. Po zmianie nazwy katalogu domowego nie startuje dropbox i dlatego nie moge wejsc do aplikacji i zmienic sciezki. Nawet jak odinstalowalem wczesniej dropboxa i usunalem recznie wszystko do kosza wciaz powoluje sie na stara sciezke i mowi zeby skontaktowc sie z ich supportem:(
  • Odpowiedz
#mac #macbook #osx #gothic
no i trochę też #linux bo różni się to tylko pierwszym krokiem

Jak odpalić Gothica na Maku?

Pisane pod jedynkę i dwójkę gold ze steam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pc386toHD: Uruchomić uruchomisz, ale z jakością grania może być ciężko. Na macbooku pro2015 z zintegrowana grafika -intel iris- około 50-60fps na niskich detalach. Na mbpro 2016 z radeonem śmiga perfekcyjnie.
  • Odpowiedz
Mirki strasznie ciągnie mnie do wypróbowania sketch i principle myślę o zakupie taniego używanego macbooka żeby wypróbować jak się pracuje przy użyciu tych narzędzi. Czy na macbook z intel core 2 duo, 2.,26 GHz, 8gb ram i ssd bez problemowo da rade pracowac ze sketchem, principle, photoshop + przeglądarka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#apple #macbook #sketch #principle #ui
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@najman: wiem o co chodzi, pytam sie że względu na to że do web/ui nie potrzeba jednak pro sprzętów jak do 3d czy składania wideo i tak na prawdę potrzebuje tylko uciagnać tego sketcha + principle. Wiem że na i5 + 8gb już bez problemów wszystko bedzie śmigać ale to znowu dodatkowe $ a sprzęt do codziennej pracy jednak już mam.

A im mniej wydam na zaspokojenie swojej ciekawości tym
  • Odpowiedz
Właśnie na MacBooku z 2009 roku instaluję najnowszy macOS. Ciekawe czy 9-cio letni PC działałby sprawnie z najnowszym Windowsem? Jedyna modyfikacja w tym maku to dysk SSD. System działa płynnie, żadnej czkawki a bateria trzyma dłużej niż lapotop różowej, który kupiłem w ubiegłym miesiącu. Właśnie za to płaci się w Apple. Solidność i nie trzeba wymieniać komputera co rok.

#apple #macbook #macos #oswiadczeniezdupy
L3stko - Właśnie na MacBooku z 2009 roku instaluję najnowszy macOS. Ciekawe czy 9-cio...

źródło: comment_gKCMOd39sxMokdvDZudpVzbncKVRjtqt.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziomeczki próbuje sprzedać MacBooka Pro korfa ktoś może zainteresowany? w ustawieniach widuję początek 2015 , zakupiony 10.2016 gwarancja do czerwca tego roku 13 calowy... ile mogę wołać?? 2.7 ghz i5 z boostem do 3.2 8gb ramu 128gb ssd, sprzedaje bo potrzebujję $$$$$ :s 147 cykli baterii #macbook #mac #macbookpro #apple #sprzedajo #halpme
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic #macbook #mac #problem #steam
Witajcie. Mianowicie chciałbym pograć sobie w starego dobrego gothica 1, oraz 2 na Macbooku. Ponieważ naszła mnie ochota. Posiadam obydwie wersję na platformie Steam. Nie mam możliwości zainstalowania, ani jedynki, ani dwójki. Po prostu nie mam przycisku "Instaluj" Ze 104 gier, mogę tylko zainstalować 53. Wie ktoś, czy jest może jakiś plik do steama, albo jakaś piracka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wizuu: Pobierz Wine dla maków lub Crossover (bazujący na Wine) - tyle że tu masz opcję triala lub opcję kupna płatnej wersji. Dzięki niemu będziesz mógł wgrać Steam wersję dla Windows i możliwość instalacji Gothica i odpalenia w Wine
  • Odpowiedz
@wizuu: zainstaluj wine i winetricks przez cakebrew, później steam przez winetricks i zobacz na winehq co trzeba zrobić żeby gothic działał normalnie
  • Odpowiedz