Wpis z mikrobloga

@dzareq: w nocy byl problem z dodawaniem gratisu do koszyka a rano to z tego co czytalem nie bylo tego problemu.

z ciekawości czy lego dorzuca takie gratisy w ciągu tych kilku dni promocji?


Oferta wazna do 22.06 lub od wyczerpania zapasow (ja obstawiam, ze sa spore)
@d0n_chich0t: A ja obstawiam że za kilka miesiącu-rok cena będzie taka jak na obrazku powyżej albo nawet większa. To seria ciesząca się dużym sentymentem fanów, Lego ogólnie rzadko obecnie wypuszcza cokolwiek w takim klimacie, niedługo ma wyjść duży zamek wiec zainteresowanie tematyką tylko wzrośnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enzojabol: ja pisałem o bliskiej przyszłości... Się okupią to będzie wycisk, ci którzy kiszą będą kosić pewnie po te 250-300, ahh ten zamek IMHO będzie trochę drogi i trochę limitowany...patrz home alone jakoś mu daleko do słynnej szerokiej z upustem 20-30% zniżki
@d0n_chich0t: @d0n_chich0t: serio? Wrzucacie screeny ofert z dzisiaj? Poczekajcie może aż ten zestaw nie będzie dostępny w sklepie Lego jako GRATIS? Żeby go dzisiaj kupować za 200 czy 250 zł to trzeba być albo jakimś desperatem albo po prostu nie wiedzieć skąd ten zestaw pochodzi.
@enzojabol: Serio pytasz? Wytargałem za 200 z olx bo OptimusPrime jednak mi teraz nie siedzi, punkty vip jakoś specjalnie mnie nie kręcą więc czemu nie. 150-200 to dobra cena ze ukojenie nostalgii :).... wolę odstawić hajs i wjechać w zapowiadany zamek w sierpniu, na pełnej kur#@e...
@enzojabol: optimus na olx chodzi po 700-720, za 740 leża i nikt nie tyka, kupujesz optimusa za 799 i masz leśnych gratis - sprzedajesz za 700 masz kryjówkę za 100, ale musisz mieć konto autoryzowane przez olx i bujać się z przesyłka etc. widać dla @SunriseOverEverest 100 w prawo 100 w lewo nie jest warta zachodu
@d0n_chich0t: heh no tak nie do końca z tą stówką :). Rozumiem Twój punkt widzenia tylko ja założyłem ze realnie pchnąłbym Optimusa 150 poniżej retail czyli 50zl różnicy tylko :). Za 50 to już mogę się pokusić :). Nie spodziewałem się ze Optimusa można bezproblemowo puścić za 720 czy 700 teraz….