Byłem wczoraj w lesie sprawdzić jak tam z grzybami i zobaczyłem pic rel. Jest to miejsce całkiem daleko od drogi, więc ktoś zadał sobie sporo trudu, żeby to wyrzucić.
Trochę pogrzebałem i znalazłem paragon ze sklepu. Data, godzina, kasa, kasjer, wszystko widoczne. Da radę gdzieś to zgłosić? Do leśnictwa czy na policję?
#prawo #las #policja #pytanie
























źródło: comment_Vs1mcsTy1Nq5rURsytcBoYlMSfdEcci1.jpg
Pobierz