#kupujzwykopem #zakupy #laptopy #laptop #komputery
Mirasy i Mirkinie. Szukam torby do laptopa 15,6 a w zasadzie 16" ( nietypowa szerokość i w niektóre 15,6 nie wchodzi)
co polecicie przyzwoitego. Laptop jest dość gruby bo jeszcze sprzed ery odchudzania)

Torba musi mieć solidną rączkę a uchwyte boczne od paska muszą być Wszyste w materiał ( nie mogą być przyczepione plastikową naszywką bo to się rozlatuje
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paypalowiec: :D , też się zastanawiam nad czymś nowszym jednakże jak patrzę po tych 5 latach co mogę kupić w tej samej cenie to szkoda gadać. Teraz by najchętniej wziął coś z gtx960 na pokładzie by spokojnie delektować się oprawą graficzną w Wiedźminie 3 :) . A z obecnego lapka również jest bardzo zadwolony .
  • Odpowiedz
Hej Mirki
Szukam laptopa na studia/praca, będe potrzebował go do:
-programowania
-stawiania wirtualnych maszyn
-edycja zdjęć
może mi się też zdarzyć odpalić jakąś grę lub będę musiał wyrenderować jakiś krótki film będąc w terenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki co myślicie o tym laptopie?
Warto brać za tyle używkę? Zastanawiałem się jeszcze lenovo 700 (nowym)
Laptok na studia (automatyka i robotyka), więc programowanie i CAD. Da radę znaleźć do 3000 cbl coś lepszego? Zależy mi na fhd i mocnym procesorze.

Wołam #szukamlaptopa #laptopy #laptop
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@solekom: O faktycznie widzę, zapomniałem, że piszę z tym słynnym solekomem :) Chętnie bym obejrzał. W jakiej specyfikacji masz te hp?
  • Odpowiedz
@fapii: Wszystkie z FHD, 3630QM/3720QM 8GB RAM - 16GB RAM, dysk do wyboru oryginalnie jest 500HDD + 24SSD, karta K1000M i chyba jeden z AMD M4000 jeszcze został, nowa bateria oryginał 66Wh, zasilacz 220W, stacja dokująca. Z grafiką K2000M i matrycą DreamColor mają dojechać we wtorek. W530 z FHD właśnie się sprzedał miałem ostatni, zostały tylko HD+. W różnym stanie, ten ze zdjęcia chyba najładniejszy
  • Odpowiedz
Powoli zaczyna mnie denerwować mój #laptop dell. Wifi siadło i mam kartę na usb, teraz znów coś neta mi wywala i ogólnie bym go wymienił. Teraz mam 4gb ram, ssd goodram c50 (sata II tylko), intel p 6200@ 2,13 Ghz, grafika nawet nie wiem jaka.

Wymagania nie są ogromne, ale
1. usb 3.0
2. karta wifi w standardzie 1200 AC
3. gigabit ethernet
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sofa: Aż tak wymagające to jest, żeby filmik z youtube odpalić w 4k na tv? Przecież takie smart tv nie mają jakichś kosmicznych wnętrzności i sample w 4k mi odpala bez problemu.
  • Odpowiedz
Mirki mam zagwózdkę z moim #laptop #lenovo model g500h. Potrzebuję zlokalizować, czy usterka jest hardware'owa czy software'owa #naprawalaptopow. Na samym początku dodam, że mam wgrany najnowszy BIOS, system operacyjny Windows 10 64-bit. Otóż problemów mam kilka:

- regularnie pod Windowsem wywalają się sterowniki do napędu DVD. Rzadko z niego korzystam, niemniej jest to irytujące. Napędu w takich wypadkach w ogóle nie widać w menadżerze urządzeń
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! Czy w Hongkong Kongu można dorwać tańszą elektronikę? Poszukuję jakiegoś ulteabooka do podróży. Budżet tak do 2500. Rownei dobrze mogę kupić używanego w Polsce dla mnie to nie ma znaczenia. Potrzebuję sprzętu do pracy. Chciałbym, żeby wizualnie był ładny i przede wszystkim lekki. Pozdrawiam
#laptopy #hongkong #elektronika #laptop #pytanie #komputery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bodaj za tydzień konferencja Apple, na której mają pokazać nowe Macbooki. Nigdy z tą marką związany nie byłem, ale muszę kupić laptopa na studia (graficzne), więc wybór padł na MacBook Pro, piętnastocalowy. Ktoś się orientuje w jakich cenach nowe modele zawsze wychodzą? Czy będzie to poziom aktualnych, czy milion dolarów wyższe? Jak to wyglądało dawniej?

[ #apple | #macbook | #laptop ]
U.....e - Bodaj za tydzień konferencja Apple, na której mają pokazać nowe Macbooki. N...

źródło: comment_oacH0Ha1fOlnMuIWUWo8Ktc2GcJU2ajP.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fegwegw: A wiesz, że niemal wszystko co kupujesz jest faktycznie droższe niż warte? Czepiasz się mając jakieś konkretne argumenty czy tak dla zasady, aby pojechać po Apple? A może znasz dobrą alternatywę dla takiego laptopa dla grafika komputerowego? Słucham pana.
  • Odpowiedz
Za to kocham wykop. Miej pieniądze i chęci na kupno czegoś, zadaj konkretne pytanie... - "hurr durr przepłacasz, jesteś naiwny, nie wiesz co robisz, nie potrzebujesz tego", a najzwyklejszej w świecie odpowiedzi nie uświadczysz.
  • Odpowiedz
Jak się po polsku nazywa taki adapter na dysk, który się wkłada do laptopa zamiast CD-ROMu? Czyli, że mamy HDD na swoim miejscu a w miejscu CD-ROMu wsadzamy SSD w specjalnym adapterze.

Po angielsku nazywa się to "Caddy" ale nie mogę nic znaleźć w polskich sklepach... Toshiba Satellite P50

#laptopy #pytanie #informatyka #laptop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pragnę powiedzieć, że jestem lekko zasmucony. Chciałbym zmienić laptopa na mały, lekki i szybki ale mój (już chyba ponad?) 2 letni czołg cały czas bije na szybkość te wszystkie ultra nowe, zgrabne świecidełka...

#laptop #technologia #zalesie #niechtodrzwi_scisna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Mirki. Opłaca się kupować jeszcze laptopy z GTX 960m w cenie ok. 5000zł? W tej cenie mam laptopa z 16GB ram DDR4, i7 6700HQ, HDD 1TB + SSD256GB z systemem. Czy np. za rok kupiłbym w tej cenie z tymi samymi bebechami ale zamiast GTX 960m z GTX 1060? #laptopy #laptop #hardware #komputery #xkom
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Freso: faktycznie, to był akurat zły przykład. Dlatego zaznaczyłem żeby zwracać uwagę na detale i opis, przepraszam, sam nie doczytałem siedząc na wykładzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tydzień temu kupiłem za 200zł identyczny ale w lepszym stanie; bez hasła na bios i zepsutej matrycy :p
  • Odpowiedz
@zielonko: zobacz sobie gameplaye na YT z intelem 2000. Najlepszą wydajność z tych starszych poniżej 1k (uogólniając) oferuje INTEL 4000 ale to już równoznaczne z 3 generacją procesorów więc ok. 800 - 900 zł
  • Odpowiedz
Mireczki, planuję w najbliższym czasie zakup laptopa. Jakieś propozycje?

Potrzebuje:

- 13 cali
- min. 8 h pracy na baterii
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten uczuć kiedy porządnie odkurzysz w środku swój #laptop #lenovo Z710, przywrócisz obraz, usuniesz zamulające usługi #windows i bloatwaresy, przyspieszysz za pomocą tweeków, naprawisz wentylator w podkładce, a w idlu temperatura procka spada do 35 stopni z 51, a z w obciążeniu z 81 do 62 i zużycie RAMu na po boocie z 1700 do 1000 MB.
#pc #pcmasterrace #porzadki
marek_antoniusz - Ten uczuć kiedy porządnie odkurzysz w środku swój #laptop #lenovo Z...

źródło: comment_FedcNV19AJYWnwhhDbH7lokvHkQ4dEo9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach