Zastanawia mnie wyprzedawanie majątku Suszka przez Krala, jeśli to prawda, chyba że TVN kłamie i to nie był majątek Suszka. Przypomnę ten wywiad. Po tym był odcinek w plenerze, gdzie po wywiadzie Mike Satoshi twierdził, że Suszek jednak uciekł.

Kluczowe pytanie - czy Kral wie, co się stało z Suszkiem?

Trzeba połączyć fakty i doniesienia, wywiady, które pojawiały się na przestrzeni lat i może uda się rozwiązać zagadkę.

#zonda #
SendMeAnAngel - Zastanawia mnie wyprzedawanie majątku Suszka przez Krala, jeśli to pr...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SendMeAnAngel: Nie ma rzetelnego dziennikarstwa. Nie ma co zapominać, że Suszek był oskarżony o wyłudzanie VAT i pranie pieniędzy przez giełdę. Więc jego majątek też mógł być "firmowy" , a nie jego własny. Oboje to kombinatorzy.
  • Odpowiedz
Oświadczenie byłych (już) członków Rady Nadzorczej Zondacrypto.

Oni nic nie wiedzieli xD

Oświadczenie byłych członków Rady Nadzorczej BB Trade Estonia OÜ Veronika Togo (Przewodnicząca), Guido Buehler, Georgi Džaniašvili


Szanowna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Oszustwo i wprowadzanie w błąd (Art. 286 KK / § 209 Karistusseadustik)

Jeśli rada nadzorcza miała świadomość, że spółka nie posiada fizycznego dostępu do kluczy prywatnych (czyli nie kontroluje 4500 BTC), a mimo to zatwierdzała sprawozdania lub pozwalała na publikację komunikatów o „pełnym pokryciu środków”, może zostać uznana za współsprawcę lub pomocnika w oszustwie.

Mechanizm: Klienci wpłacający nowe środki robili to w oparciu o fałszywy obraz wypłacalności giełdy.

Zaniechanie:
  • Odpowiedz
Na czym stoi sytuacja z tą giełdą? Ludzie dostają wypłaty czy nie? Upadnie czy się rozejdzie po kościach za chwilę, a tylko obóz rządzący kręci aferę? Moje doświadczenie z krypto jest takie, że jak giełda upada, to upada z dnia na dzień, a jak zamieszanie trwa to tym większa szansa, że to zwykła panika po stronie klientów. Pamiętam jak Binance miało upadać i Changpeng Zhao jąkał się w telewizji nie potrafiąc wyjaśnić
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@assninja: ale te 4500btc tez najprawdopodobniej w ogóle nie należy do nich, już pomijam o kwestie kluczy, ale w artykule wykazano, czy że ten portfel raczej nie należał nigdy do giełdy
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: Ale przecieć ta wypowiedź to xD. Adres z 2016 roku, który nigdy nie robił żadnych wypłat. Nie mógł należeć do zondy, a wcześniej bitbay bo nie zgadzają się ramy czasowe.
Gdzie coiny pomiędzy 2016 a 2026?
Kolejna gielda, która grała za pieniądze klientów i przegrała/wyprowadziła wszystko.
  • Odpowiedz