@cult_of_luna: z takich ciekawostek to obczaiłem ze 2 sezony temu, że CJ obserwował na IG jakiegoś gracza Wilków. Z wzajemnością ofc. Niby nic, ale tak sobie pomyślałem, że zbijałem pomeczową pionę z kimś kto zna się z tym, Portlandzkim McCoullumem, więc to prawie jakbym znał Lillarda xD
  • Odpowiedz
#plk #koszykowka

Słabiutki był to dzień w wykonaniu polskich zespołów w pucharach, niestety:

Spójnia - Chemnitz - 66-84 w 2. kolejce FIBA Europe Cup. Obie drużyny były osłabione, w Spójni bez podkoszowego Gordona, u Niemców bez pierwszego rozgrywającego (Kajami-Keane) i centra (Yebo). Spójnia trzymała się do trzeciej kwarty, czwartą przegrała 9-21.

Dla
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba #koszykowka
Sezon już ruszył, więc zamykam swój Power Ranking ostatnią, trzecią częścią.
10. Minnesota Timberwolves - wiem, że za wysoko, ale to jest po prostu niezła ekipa. Kermit będzie pukał do grona TOP 10 graczy na świecie, o ile nauczy się lepiej kreować kolegów, Towns może i nie jest najlepiej rzucającym wysokim w historii, ale jest na tej liście wysoko i tylko ten nieszczęsny, potwornie przepłacony Gobert psuje
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pasta_alla_carbonara: on ma jakiś problem z głową, Śląsk wczoraj w oświadczeniu napisał że Ferrari twierdzi że zakończył karierę, bo nie chce mu się nikogo słuchać, wiązać sznurówek i w ogóle grać. Albo serio problem z depresją, albo nabiera drugi klub na tą samą śpiewkę.
  • Odpowiedz
#nba #koszykowka
Jedziemy z drugą częścią Power Rankingu, oczywiście zachęcam do niezgadzania się ze mną w komentarzach.
20. Brooklyn Nets - chude lata nadchodzą dla brukliniarzy, szkoda tylko, że wcześniej nie było tłustych xD nigdy w życiu nie uwierzę w Bena Simmonsa i jego jakikolwiek progres, rzutowy ani mentalny, Cam Johnson na MŚ wyglądał najgorzej z całego składu USA. Światełko w tunelu stanowi Mikal Brigdes, który pewnie zostanie w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#plk #koszykowka

Riesen Ludwigsburg - King Szczecin - 82-78 w 2. kolejce Ligi Mistrzów. Mecz totalnie do wygrania, zawiodła gra w ostatniej kwarcie (11-23), trochę głupie decyzje, trochę mniej talentu i krótszy skład. Tydzień temu z Włochami z prawie +30 w ostatniej części gry udało się dowieźć kilka punktów przewagi. W Niemczech z +8-10 już nie udało się zachować 2 punktów. Szkoda też że w teoretycznie ostatniej akcji meczu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba #koszykowka
Sezon rusza, więc pora trochę rozruszać tag. Jak rok temu napisze tu swój Power Ranking w 3 częściach, zachęcam do dzielenia się swoimi typami!
30. Washington Wizards - skład bez obrony, bez alternatyw do gry 1vs1 z obwodu i bez boiskowego IQ. Duet Poole + Kuzma może być najglupszym w całej lidze i idealnie pasuje do tankowania, dużo gorzej niestety do koszykówki jaką da się oglądać.
29. Charlotte
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#plk #koszykowka

Dziś Wilki ze Szczecina mogą zrobić duży krok w kierunku dalszej gry w Lidze Mistrzów FIBA. W Niemczech o 20:00 zagrają z półfinalistą Bundesligi - MHP Riesen Ludwigsburg. Nadal nie wiadomo co z transmisjami TV z BCL. Chodzą słuchy ze dzisiejsza transmisja ma być na w necie na pilot.wo.pl, ale nic takiego tu nie widzę.

Pełna zapowiedź meczu na polskikosz.pl: https://polskikosz.pl/king-ostatnio-zaprezentowal-sie-swietnie-jutro-powtorka-zapowiedz/

Jak
cultofluna - #plk #koszykowka

Dziś Wilki ze Szczecina mogą zrobić duży krok w kierun...

źródło: F9J8xGVW8AAmuyM

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje małej pomocy przy rozkminie. Robie wyjazd do USA, no i chciałem pojsc na mecz Miami Heat, ale terminarz się akurat tak układa, że jedyna szansa to mecz z IN-SEASON TOURNAMENT:
- Miami Heat v. Opponent TBD (Week of Dec. 4th - 8th)
Ale uwaga, lot powrotny mam 06.12 xD Patrze na terminarz z https://www.nba.com/schedule?cal=December®ion=31 no i jest quarterfinal w in-tournament 04-05.12, a 06.12 jest jakies 11 innych meczy. Czyli jeśli dobrze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#plk #koszykowka trochę #nba

A tym razem przedruk z Polskiego Kosza, czyli wklejam całość tutaj, bo na portalu rozbite na 2 artykuły, żeby czytelnik przez 8 minut się nie zmęczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowanie gier polskich koszykarzy poza PLK, odc. 1/9, stan na wczoraj
(czyli już nie dopisuję o nocnym meczu Spurs i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
  • 1
Odnosnie naszych w NCAA, ilu ma szanse na kariere pro gracza , oprocz Milicicia ?


@nobrainer: Kłaczek to IMO poziom zadaniowca w PLK, Zapała IMO nie poradziłby sobie w PLK nawet w roli typu zasłona i zbiórka przez kilka minut, pozostali są za młodzi żeby oceniać

Co do D2 - są Amerykanie którzy robią spore kariery w Europie a nawet w NBA (Duncan Robinson jest z D3), z kolei Europejczycy
  • Odpowiedz