Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10

#plk #koszykowka
I jeszcze szybki raport z meczów FEC, szybki bo oglądałem tylko jeden (za to na żywo), więc o dwóch nie mam za wiele do powiedzenia:
Anwil - Bilbao - 79-83 w pierwszej kolejce FIBA Europe Cup. Hiszpanie to może nie renomowany zespół, ale jakby nie patrzeć z najlepszej ligi w Europie, w dodatku w formie. Dlatego też nie dowierzałem w 49 punktów Anwilu do przerwy i 12-13 punktów
I jeszcze szybki raport z meczów FEC, szybki bo oglądałem tylko jeden (za to na żywo), więc o dwóch nie mam za wiele do powiedzenia:
Anwil - Bilbao - 79-83 w pierwszej kolejce FIBA Europe Cup. Hiszpanie to może nie renomowany zespół, ale jakby nie patrzeć z najlepszej ligi w Europie, w dodatku w formie. Dlatego też nie dowierzałem w 49 punktów Anwilu do przerwy i 12-13 punktów
- 14
#plk #koszykowka
No i dzisiejsza linkownia do meczów FIBA Europe Cup, grają:
19:00 Anwil - Bilbao - apka i strona sport.tvp.pl
20:00 Legia - Kataja - apka i strona sport.tvp.pl
20:00 Den Bosch - Spójnia - YT FIBA: https://www.youtube.com/watch?v=AHsvhPjVV2I
No i dzisiejsza linkownia do meczów FIBA Europe Cup, grają:
19:00 Anwil - Bilbao - apka i strona sport.tvp.pl
20:00 Legia - Kataja - apka i strona sport.tvp.pl
20:00 Den Bosch - Spójnia - YT FIBA: https://www.youtube.com/watch?v=AHsvhPjVV2I
źródło: F8rVoSpW8AAvTF-
Pobierz- 5
@cult_of_luna: niestety na wypoku nie można wrzucać trzech grafik do jednego posta, a ta Spójni jest fajna to zapodaję w komentarzu
źródło: F8tAeMVWoAAClka
Pobierz@cult_of_luna: Ale Anwil dał ciała w końcówce. Szkoda tych głupich błędów, bo wygrana była na wyciągnięcie ręki.
#plk #koszykowka
Szybki raport - równie dobrze mogły być 3 porażki, więc nie jest tak źle :) Tym bardziej że jedna z porażek to właściwie wkalkulowana.
Buducnost - Śląsk - 103-89 w 3. kolejce EuroCup. Śląsk trzymał się jakoś przyzwoicie przez pierwszą połowę, w drugiej gospodarze mieli mecz pod kontrolą, ale i tak wg wielu był to najlepszy występ wicemistrza Polski w sezonie, a tym bardziej że wciąż bez pierwszego
Szybki raport - równie dobrze mogły być 3 porażki, więc nie jest tak źle :) Tym bardziej że jedna z porażek to właściwie wkalkulowana.
Buducnost - Śląsk - 103-89 w 3. kolejce EuroCup. Śląsk trzymał się jakoś przyzwoicie przez pierwszą połowę, w drugiej gospodarze mieli mecz pod kontrolą, ale i tak wg wielu był to najlepszy występ wicemistrza Polski w sezonie, a tym bardziej że wciąż bez pierwszego
Ale #szczecin w #koszykowka jedzie z Włochami xDDDDDDDDD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@esdain: Pięknie to za mało powiedziane. Niszczą sardynki jak miło.
- 14
#plk #koszykowka
Środa w Europie:
18:00 Buducnost Podgorica - Śląsk Wrocław w EuroCup
18:30 King Szczecin - Dinamo Sassari w Lidze Mistrzów FIBA
20:00 Liege - Zastal ZG w ENBL
Środa w Europie:
18:00 Buducnost Podgorica - Śląsk Wrocław w EuroCup
18:30 King Szczecin - Dinamo Sassari w Lidze Mistrzów FIBA
20:00 Liege - Zastal ZG w ENBL
- 2
@cult_of_luna: @DennisR @puchacz22 @angmarz @Miroslaw_juz_nie_suchoklates @Koniec_Zartow @kris_me @Svoher @Mroczul @pustylogin @czopka @bartman28 @medyczikczikbum @DartNorbe @gumiorek @promaax @przewaga @pasta_alla_carbonara @szymkov @poprostukefir @nobrainer @rejestracja_for @Borysko_88 @bojowonastawionaowca @N1kolay @olasty @quattrofan @pd1010 @WroTaMar @konradoryginalny @szymek627 @nikogo_nie_ma_w_domu @bula1899 @Jckobix @Bajzer @
#plk #koszykowka
To jeszcze szybki "raport":
Śląsk - Cluj - 67-70 w 2. kolejce EuroCup. Trzeba przyznać że dobrze wyglądała gra Śląska do 27 minuty. No właśnie, na 2:57 przed końcem 3q kontuzji doznał Jawun Evans, nieobecni byli Kolenda i Wiśniewski, a Gravett popełniał stratę za stratą. Od stanu 56-41 dla Śląska kolejne 13 minut to 11-29, 12 strat (!) i 4/13 z gry. Z jednej strony ogromny pech,
To jeszcze szybki "raport":
Śląsk - Cluj - 67-70 w 2. kolejce EuroCup. Trzeba przyznać że dobrze wyglądała gra Śląska do 27 minuty. No właśnie, na 2:57 przed końcem 3q kontuzji doznał Jawun Evans, nieobecni byli Kolenda i Wiśniewski, a Gravett popełniał stratę za stratą. Od stanu 56-41 dla Śląska kolejne 13 minut to 11-29, 12 strat (!) i 4/13 z gry. Z jednej strony ogromny pech,
źródło: F8LxafvWgAEoRhU
Pobierzja p------e. Ja wiem, ze nie takie mecze Slask przegrywal, ale to co wyczyniali w drugiej polowie to masakra jakas. Gravett swietny w przeprowadzaniu pilki przez polowe, bo dalej to juz nic nie umie. I on jest nominalnym niby rozgrywającym. Dawno mi tak nerwy nie puściły podczas oglądania meczu. O "jakości" strat już nawet nie mówię, bo przeciez niektore byly wręcz jakościowo z osiedlowych boisk.
#koszykowka #mecz #
#koszykowka #mecz #
- 3
#koszykowka
Mogli normalnie napisać LEG - DZI i wiadomo było o co chodzi. O oni jakieś WAR - WWA. Kto to wymyślił?
Mogli normalnie napisać LEG - DZI i wiadomo było o co chodzi. O oni jakieś WAR - WWA. Kto to wymyślił?
źródło: IMG_20231011_200509
Pobierz- 16
#plk #koszykowka
I jeszcze o lidze :)
Czwarta kolejka PLK formalnie jest od jutra, ale dziś nietypowy mecz telewizyjny, przełożony z początku sezonu, którego nie ma na rozpisce. Potem standardowo – 8 meczów od czwartku do niedzieli, 4 transmisje TV. Ogólnie bardzo ciekawa kolejka, może nawet najciekawsza z dotychczasowych :)
Mecz
I jeszcze o lidze :)
Czwarta kolejka PLK formalnie jest od jutra, ale dziś nietypowy mecz telewizyjny, przełożony z początku sezonu, którego nie ma na rozpisce. Potem standardowo – 8 meczów od czwartku do niedzieli, 4 transmisje TV. Ogólnie bardzo ciekawa kolejka, może nawet najciekawsza z dotychczasowych :)
Mecz
źródło: Firefox_Screenshot_2023-10-11T10-32-49.798Z
Pobierz- 2
@cult_of_luna: @DennisR @puchacz22 @angmarz @Miroslaw_juz_nie_suchoklates @Koniec_Zartow @kris_me @Svoher @Mroczul @pustylogin @czopka @bartman28 @medyczikczikbum @DartNorbe @gumiorek @promaax @przewaga @pasta_alla_carbonara @szymkov @poprostukefir @nobrainer @rejestracja_for @Borysko_88 @bojowonastawionaowca @N1kolay @olasty @quattrofan @pd1010 @WroTaMar @konradoryginalny @szymek627 @nikogo_nie_ma_w_domu @bula1899 @Jckobix @Bajzer @
- 1
@DartNorbe: właściwie to nie napisałem że Zastal już nie jest Zastalem, a wcale to takie oczywiste nie było, bo ostatnim razem kiedy w ZG był Stelmet, to klub Zastalem nie był ;) ale zasadniczo masz rację - skoro są dwa człony (a nawet 3, bo Enea), to będę pisał Zastal.
@Patrycjusz73: któryś polsat sport
@pasta_alla_carbonara: @Patrycjusz73 Polsaty Sport premium. Niby mieli coś na stronie pokazywać raz w tygodniu, ale ja nigdy tam niczego nie umiem znaleźć.
- 15
#plk #koszykowka
W drugiej kolejce EuroCup do Wrocławia przyjeżdża mistrz Rumunii – U-BT Cluj-Napoca. Początek meczu w Hali Orbita w środę o 20:00, transmisja od 19:55 na kanale Polsat Sport Extra.
Do bardziej szczegółowej zapowiedzi zapraszam tutaj: https://polskikosz.pl/slask-wroclaw-i-szansa-na-pierwsza-wygrana-w-eurocupie-bedzie-latwiej-czy-jednak-trudniej/
Dzisiejsi
W drugiej kolejce EuroCup do Wrocławia przyjeżdża mistrz Rumunii – U-BT Cluj-Napoca. Początek meczu w Hali Orbita w środę o 20:00, transmisja od 19:55 na kanale Polsat Sport Extra.
Do bardziej szczegółowej zapowiedzi zapraszam tutaj: https://polskikosz.pl/slask-wroclaw-i-szansa-na-pierwsza-wygrana-w-eurocupie-bedzie-latwiej-czy-jednak-trudniej/
Dzisiejsi
źródło: F8JIC1xWAAA_XXm
Pobierz- 0
@cult_of_luna: @DennisR @puchacz22 @angmarz @Miroslaw_juz_nie_suchoklates @Koniec_Zartow @kris_me @Svoher @Mroczul @pustylogin @czopka @bartman28 @medyczikczikbum @DartNorbe @gumiorek @promaax @przewaga @pasta_alla_carbonara @szymkov @poprostukefir @nobrainer @rejestracja_for @Borysko_88 @bojowonastawionaowca @N1kolay @olasty @quattrofan @pd1010 @WroTaMar @konradoryginalny @szymek627 @nikogo_nie_ma_w_domu @bula1899 @Jckobix @Bajzer @
@cult_of_luna: patola w tym WKS wrocław
- 2
- 6
#koszykowka #mecz
Ale fajne mecze dziś zobaczyłem.
Najpierw Czarni - Legia, potem Panatinaikos - Olympiakos w eurolidze, a na koniec jeszcze końcówka Valencia - Monaco. Emocje na najwyższym poziomie
Ale fajne mecze dziś zobaczyłem.
Najpierw Czarni - Legia, potem Panatinaikos - Olympiakos w eurolidze, a na koniec jeszcze końcówka Valencia - Monaco. Emocje na najwyższym poziomie
@esdain: przepraszam, jestem niedzielnym kibicem euroligi, gdzie to można oglądać na żywo?
- 0
@keep_it_real: polsaty sport. A ogólnie to strumyk
#plk #koszykowka
Bourg - Śląsk - 90-74 w 1. kolejce EuroCup. Nowy sezon, ten sam obrazek. Krótka rotacja, kontuzje, "ryzykowni" ale w promocyjnej cenie obcokrajowcy, w rotacji Polacy którzy nigdy nie wyjadą grać do Francji w dole tabeli, a muszą grać z tamtejszymi zespołami z topu. Potem takie Bourg wrzuca piąty bieg od początku którejś kwarty (tym razem trzeciej) i z około remisu robi się -15. A potem kontrola.
Dla
Bourg - Śląsk - 90-74 w 1. kolejce EuroCup. Nowy sezon, ten sam obrazek. Krótka rotacja, kontuzje, "ryzykowni" ale w promocyjnej cenie obcokrajowcy, w rotacji Polacy którzy nigdy nie wyjadą grać do Francji w dole tabeli, a muszą grać z tamtejszymi zespołami z topu. Potem takie Bourg wrzuca piąty bieg od początku którejś kwarty (tym razem trzeciej) i z około remisu robi się -15. A potem kontrola.
Dla
źródło: F7tCO9tWYAES12b
PobierzSlask pki co ładnie, nie powiem. No cholera, szkoda ze Nowickiego nawet nie zabrali.
#koszykowka #mecz
#koszykowka #mecz
@pasta_alla_carbonara: proszę Cię, Nowicki nie jest gotowy na grę nawet w PLK, porównywanie go do Risachera przez Adroma jest zabawne
- 1
@cult_of_luna: nie widzialem go na zywo w akcji, ale no ja jestem zwolennikiem nawet jak sobie by gosciu porzucal do kosza na rozgrzewce, bo potem czytam o perspektywicznych i rozwojowych sportowcach w PL, co mają 25 lat ;) a z Risacherem to faktycznie przesada, bo chyba nie mamy nawet 20latka z takim skillem
- 14
#plk #koszykowka
Jak to mówią kibice PLK – w czwartek zaczyna się lepsza część tygodnia :)
Mecze trzeciej kolejki od dziś do niedzieli: cztery w TV, cztery poza – standardzik.
Obiektywnie kolejka mniej ciekawa niż poprzednie, z większą liczbą wyraźnych faworytów. No ale może niespodzianki/sensacje? :)
Jak to mówią kibice PLK – w czwartek zaczyna się lepsza część tygodnia :)
Mecze trzeciej kolejki od dziś do niedzieli: cztery w TV, cztery poza – standardzik.
Obiektywnie kolejka mniej ciekawa niż poprzednie, z większą liczbą wyraźnych faworytów. No ale może niespodzianki/sensacje? :)
źródło: Firefox_Screenshot_2023-10-05T12-02-56.345Z
Pobierz- 2
@cult_of_luna: @DennisR @puchacz22 @angmarz @Miroslaw_juz_nie_suchoklates @Koniec_Zartow @kris_me @Svoher @Mroczul @pustylogin @czopka @bartman28 @medyczikczikbum @DartNorbe @gumiorek @promaax @przewaga @pasta_alla_carbonara @szymkov @poprostukefir @nobrainer @rejestracja_for @Borysko_88 @bojowonastawionaowca @N1kolay @olasty @quattrofan @pd1010 @WroTaMar @konradoryginalny @szymek627 @nikogo_nie_ma_w_domu @bula1899 @Jckobix @Bajzer @
- 1
@washingtonbullet: "medalowe" drużyny to takie z aspiracjami na medal, faworyci do medali - to miałem na myśli










@ToJestBezSensu: xD bo tak w telewizji powiedzieli czy masz 20 lat?