via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chciałbym sobie sam zaprojektować koszulkę i mam pytanie jaka technologia nadruku jest najlepsza ? Mogę to zlecić firmie ale oni też mają różne sposoby. Można też domowym sposobem niby żelazkiem xD taguje tak aby zawołać jak najwięcej potencjalnych ekspertów #drukarki #nadruki #koszulki #druk3d #grafikakomputerowa #nadrukinakoszulkach #sitodruk
Megasuper - Chciałbym sobie sam zaprojektować koszulkę i mam pytanie jaka technologia...

źródło: comment_1652897829dvnWvenY9xzXhC6OhnQQ3x.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym zakończyć dyskusję na temat koszulek, t-shirtów raz na... jakiś czas.

Takie moje krótkie przemyślenia plus pytanie na koniec do Was.

Przerabiałem wiele koszulek w sieciówkach, od Fruit of the Loom po Ralpha Laurena. Nie oszukujmy się, droższe typu wcześniej wspomniane, jakiś Calvin Klein, Lacoste, Hilfiger są lepsze. Materiał, krój, wygoda noszenia, trwałość... ale jeszcze mnie tak nie POło, żeby wymieniać co jakiś czas t-shirty za 250 zł...

Ze
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abre: Adler zmienił nazwę na malfini, kupuje od nich koszulki od kilku lat i nie mam większych zastrzeżeń. Kurczą się trochę po 1 praniu i większość modeli ma ogromne rękawki. Z tańszych najlepszy wg mnie jest model 143. Tylko trzeba brać raczej rozmiar większy, taka typowa koszulka na co dzień. Z droższych model 150, nie kurczy sie i dobrze leży, zdecydowanie lepiej od tych tanich. Jest jeszcze model z bawełny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jednorybek: istnieje...hehe...fajna to była i inicjatywa, ale jeszcze za rządów poprzedniego ugrupowania.

Obecnie ci co ją zakladali określają ją jako "partia nieboszczka" () ale zostały koszulki i inne takie, i inspiracje do utworzenia Libertarian i Możemy!
  • Odpowiedz
chciałem uzupełnić szafę o jakieś zwykłe basicowe koszulki, brałem kiedyś Adlera i przypadł mi do gustu - pytanie czy wciąż trzyma poziom czy może jest jakiś inny producent, u którego się zaopatrujecie? #koszulki #kiciochpyta #modameska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#koszulki #pilkanozna #football #bayern #barcelona #tshirt #mecz #pilka #lewandowski #reprezentacje #polska #reprezentacja

Mirki,
Potrzebuje kupić koszulkę meczowa Barcelony albo Bayernu/Reprezentacji Polski zasadniczo na już. Fajnie jakby ta z Bayernu/Polski była z Lewandowskim i numerem 9

W oficjalnych sklepach czas oczekiwania jest bardzo długo a potrzebuje ja na Piątek. Na allegro jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach