Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chciałbym sobie sam zaprojektować koszulkę i mam pytanie jaka technologia nadruku jest najlepsza ? Mogę to zlecić firmie ale oni też mają różne sposoby. Można też domowym sposobem niby żelazkiem xD taguje tak aby zawołać jak najwięcej potencjalnych ekspertów #drukarki #nadruki #koszulki #druk3d #grafikakomputerowa #nadrukinakoszulkach #sitodruk
Megasuper - Chciałbym sobie sam zaprojektować koszulkę i mam pytanie jaka technologia...

źródło: comment_1652897829dvnWvenY9xzXhC6OhnQQ3x.jpg

Pobierz
  • 27
@Megasuper: Widzę, że pomimo tylu komentarzy nie otrzymałeś sensownej odpowiedzi. Zależy jaki nadruk chcesz umieścić. Sitodruk raczej jest najlepszy. Do pojedynczych sztuk z przejściami tonalnymi używa się nadruku DTG, DTF. Polecam DTF. Bankowo będzie znacznie trwalszy taki nadruk jak zrobi go osoba, która codziennie takie zlecenia robi niż jak zrobisz to pierwszy raz sam. Do prostych napisów, bez przejść tonalnych fajna jest folia flex. Zobacz ofertę na printexpress pl. Jakiś czas
@Megasuper: Nie pracowałem, ale interesowałem się, bo chciałem sobie zrobić trwały nadruk. Kupiłem u nich nadruk na koszulce firmy Adler Malfini 160 g/m. Możesz grubszą, ale ja nie chciałem, bo za gorąco by mi było.