#reklama #pytanie #firma #biznes #koszulki

Możecie polecić jakąś firmę co mi zrobię dwie koszulki z nadrukiem firmowym? Z allegro najlepiej bo mam smarta xD

Ale głównie chodzi o dobra jakość materiału i nadruku. A nie gowno co nawet potu nie przyjmuje. Fajna bawełna. I co będzie można suszyć w suszarce :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i mirabelki czy może ktoś z was kojarzy gdzie mogę dostać koszulkę z takim wzorem jak w załączniku?

Stara koszulka ma dla mnie wartość sentumentalną no i chciałbym móc ją nosić a ostatni raz byłem w stanie ją założyć 20 lat temu :D

Może ktoś coś wie i będzie w stanie podrzucić linkiem do sklepu, ja nie mogłem nic znaleźć niestety.

Ostatecznie
MarekFuriuszKamillus - Mirki i mirabelki czy może ktoś z was kojarzy gdzie mogę dosta...

źródło: comment_1608674110x2niUl53ZgXZvU62T7YmZW.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam przygotowane kilka wzorów na koszulki. Temat motoryzacyjny, klimaty motoryzacyjnych blueprintów.
Gdzie najlepiej takie koszulki zrobić, żeby samam koszulka jak i nadruk były na prawdę mega wysokiej jakości?
Fajnie jakby dodatkowo robili metki : )

#koszulki #moda #grafika #grafikakomputera

Mam jedną drukarnie, która robi świetne ubrania robocze ale z nadrukiem bardziej szczegółowym odpadają : (
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie, Mirki. Kupiłem tanie koszulki osławionej firmy Adler (zwykły Basic model heavy [110] i polo heavy [215]). Interesuje Was jak z jakością? Mogę porównać z koszulkami z H&M, bo pracuję tam dorywczo. Zmęczony jestem kupowaniem drogich jak na tę jakość koszulek i zmęczony jestem tym, że ludzie wydają krocie na basic'i marek ze znanym logo, maskującym jakość FruitOfTheLoom ( #veclaim ).
Mogę zdjęcia porobić.
#koszulka #koszulki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@filihippos sam kupiłem parę Adlerów i poszedłem z tym do nadruku. Jak dla mnie zupełnie inny poziom niż nawet najlepszy Fruit, który w dotyku jest jak papier
  • Odpowiedz