#anonimowemirkowyznania
Księża to też normalni ludzie.
Taki typowy dzień z życia kościelnego w wiejskiej parafii:
16:35 - otwarcie świątyni. Włączenie oświetlania na zewnątrz. Zdjęcie obrusów z ołtarzy. Przygotowanie do wystawienia Najświętszego Sakramentu. Tron, kapa, welon, ornat. Przygotowuję już do mszy, więc alby i Czyli monstrancja, klucze do tabernakulum, zapalenie świec jak do święta + świece jezusowe, bo pierwszy piątek miesiąca. Przygotowanie kielicha, bo niby organista to robi, ale nikt nie będzie go
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla mnie facet(?) który z własnej woli rezygnuje z możliwości założenia rodziny


@Matemit: A co ci do tego, czy chce ktoś założyć rodzinę, czy nie? To jest indywidualna sprawa każdego człowieka.

Zresztą KK, podobnie jak ty, uważa że, ci co nie chcą założyć rodziny (poza duchownymi i zakonnikami) to są nienormalni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie są konsekwencje upadku ludzkości?

Z powodu upadku utraciliśmy doskonałą więź, jaka łączyła nas z Bogiem. Bóg, jako sprawiedliwy Sędzia, nie może pozostawić grzechu bez kary. Dlatego spadł na nas Jego gniew, zostaliśmy skazani na życie w świecie pełnym cierpienia i śmierci, a ostatecznym losem, który powinien nas spotkać, jest wieczne potępienie.

#katechizmgdanski #kosciolexe #kosciol #wiara #chrzescijanstwo #religia #jezus
EwangeliawCentrum - Jakie są konsekwencje upadku ludzkości?

Z powodu upadku utraci...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach