#rozdajo oraz #konkurs #pcmasterrace

Jako wielki fan(atyk) gry insurgency i zbilżającej się premiery jego kontynuacji (insurgency:sandstorm) daję wam możliwość wygrania jednej kopii zbliżającego się pogromcy pseudo strzelanek takich jak battlefield czy też CoD czyli wspomnianego wyżej "insurgency:sandstorm" oraz 2 kopii gry "insurgency".

Zasady są proste:
Z pomocą #mirkorandom wylosuję 3 osoby. Pierwsza otrzyma nadchodzącą grę "insurgency:sandstorm", a pozostałe dwie "insurgency".
Szuwax - #rozdajo oraz #konkurs #pcmasterrace 

Jako wielki fan(atyk) gry insurgenc...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losowanie odbyło się kilka chwil po godzinie 18. Z wygranymi już się skontaktowałem. Można ich sprawdzić wchodząc na stronę mirkorandom. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Witajcie Mirki i Mirableki ( ͡° ͜ʖ ͡°), jesteśmy tutaj nowi ale bardzo nam się tutaj podoba. Mamy dla Was zadanie! Wymyślcie slogan dla naszego sklepu, śmiało bądźcie kreatywni ale nie wulgarni :P Do zdobycia #nagrody z naszego sklepu. Po 5 sztuk premixów Liquella dla najlepszych sloganów. Macie na to tydzień!

Pozdrawiamy zespół www.zachmurzeni.pl ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #
Zachmurzeni_pl - Witajcie Mirki i Mirableki ( ͡° ͜ʖ ͡°), jesteśmy tutaj nowi ale bard...

źródło: comment_p2pGf0DhqccDIOhAHPM7qYpKpiIDGa3F.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka jest wasza największa wygrana w różnego rodzaju konkursach losowych i loteriach? W moim przypadku to chyba gratisowy popcorn xD Znacie ludzi, którzy zgarnęli te samochody z czipsów?
#konkursy #konkurs #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus: mi kolega wrzucił 5zł i wygrałem chyba około 700zł na automatach xD. Później jeszcze trochę dołożyłem i kupiłem samochód - jeżdżącego wraka.

A i jeszcze w konkursie dla uzdolnionych uczniów wygrałem nagrodę w wysokości 150zł, którą miałem sobie sam kupić. Kupiłem zegarek casio.
  • Odpowiedz
Mirasy robie #rozdajo trzech monet 1 gr, 2 gr i 1 zł, więc będzie trzech zwycięzców, wszystkie monety z 2018 roku wyglądają jak nówki. Zielonki biorą udział, wysyłka na koszt zwycięzcy. Konkurs trwa do godziny 21, potem losowanie przez #mirkorandom #numizmatyka #monety #pieniadze #konkurs
Michal_Czarnek - Mirasy robie #rozdajo trzech monet 1 gr, 2 gr i 1 zł, więc będzie tr...

źródło: comment_tWxov2eGfV1UaIELGnTAr3ptJK85bVof.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dla Was konkurs...to za to, że tak mi fajnie pomagacie na Wykopie i wspieracie w walce o lepsze życie mojej córki Pauliny chorej na Stwardnienie Rozsiane. Jak wiecie jestem zawodowym strażakiem, ostatnio sporo publikowałem materiałów ze Szwecji ale nie tylko...wśród tych, którzy w komentarzu zrobią coś fajnego ( może to być nawet jeden wyraz opisujący straż pożarną...wulgaryzmy się nie liczą( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobią mema albo fajowy
r.....9 - Mam dla Was konkurs...to za to, że tak mi fajnie pomagacie na Wykopie i wsp...

źródło: comment_8YJEvkLDIcbgwDbEnEh4l3iOtmydqqEy.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko Mirki, Mirabelki i Węgierki! Po raz kolejny mamy przyjemność organizować dla Was #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tym razem, do zdobycia jest gra na #pc #steam o nazwie Deiland
(MAMY 10 KODÓW!)
Jest to tytuł wpasowujący się w gatunki takie jak #survival oraz #rpg , całość przypomina wariację na temat #ksiazki Mały Książe, czyli mamy
Nienagrani_PL - Siemanko Mirki, Mirabelki i Węgierki! Po raz kolejny mamy przyjemność...

źródło: comment_JFNf6EeIPVUt0zm0WGwhd4voB59FjdyC.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nienagrani_PL: Niche - ciekawa symulacja genetyki populacji. Czyli mamy stado zwierzątek i rozmnażamy je tak, żeby coraz lepiej radziły sobie w trudnych warunkach i wśród drapieżników :) Chcesz, żeby stado wyewoluowało w zbieraczy świetnie radzących sobie w wodzie? Spoko. Wolisz watahę rogatych, pazurzastych bestii, które tygrysa zjadają na przekąskę? Nie ma sprawy! Od zawsze fascynowała mnie genetyka i dziedziczenie, a tu jest to połączone ze strategią turową i uroczymi futerkowymi
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach