Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki, Mirabelki i Węgierki! Po raz kolejny mamy przyjemność organizować dla Was #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tym razem, do zdobycia jest gra na #pc #steam o nazwie Deiland
(MAMY 10 KODÓW!)
Jest to tytuł wpasowujący się w gatunki takie jak #survival oraz #rpg , całość przypomina wariację na temat #ksiazki Mały Książe, czyli mamy tu chłopca żyjącego samotnie na niewielkiej planecie.
Okej, ale co zrobić aby zdobyć Deiland? Możecie dołączyć do #konkurs na dwa sposoby: dostaniecie jeden "los" za zaplusowanie tego wpisu oraz jeden za napisanie komentarza w którym opiszecie swój ulubiony tytuł, który tak jak Deiland został ufundowany na #kickstarter
Już wkrótce pojawi się też recenzja/pierwsze wrażenia z Deiland na naszej stronie, na którą rzecz jasna serdecznie Was zapraszamy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pobierz
źródło: comment_JFNf6EeIPVUt0zm0WGwhd4voB59FjdyC.jpg
  • 15
Superhot - gra wykonana przez polskie studio, na pierwszy rzut oka jest to zwykły FPS, gdy jednak uruchomimy pierwszy poziom, zrozumiemy, że jednak nie do końca. Co prawda cel mamy ten sam co w prawie każdej grze tego typu - wyeliminować przeciwników, jednak z jedną małą, lecz znaczącą różnicą - czas płynie tylko wtedy, gdy nasza postać się porusza.

Polecam, po napisaniu tego mam ochotę znowu pograć i chyba zaraz to zrobię.
@Nienagrani_PL: Risk of Rain - platformowy roguelite, którego główną zasadą jest to, że przeciwnicy z czasem stają się silniejsi, nakłaniając do szybkiego przechodzenia poziomów, do tego losowo dropiące itemy, kilka klas do odblokowania i ukryte artefakty zmieniające kompletnie zasady gry sprawiają, że każdy gameplay jest kompletnie inny od poprzedniego, chociaż jest kilka ułożeń poziomów i nauczenie się ich na pamięć zdecydowanie pomaga. Nie każdemu przypadła do gustu, ale ja jakimś cudem
@Nienagrani_PL: Rimworld, Kingdom:Deliverance i Risk of Rain to chyba gierki w które grałem najdłużej, w sumie nadal gram. Trochę się też w Duelysta pograło poszukując nietypowych karcianek i jestem skłonny polecić tę grę każdemu fanowi tego typu produkcji, trochę inne podejście niż zazwyczaj ale otwierające nowe możliwości ()
@Nienagrani_PL: pllars of eternity, po naszemu pilary eternitu. erpeg dla starych dziadów, ktorzy nocami wzdychaja do baldura czy ice wind dale. doskonala gra i polecam kazdemu. Jak tylko znajde czas to pykne w druga czesc.
@Nienagrani_PL: Undertale. Gra w stylu graficznym gier z ZX-Spectrum i C64, pokazując że prymitywna oprawa graficzna wcale nie przeszkadza w opowiadaniu poruszającej historii. Jest tu sporo świetnych łamigłówek i mnóstwo dobrego humoru. Plus trochę psycho, co uwielbiam w grach :D
@Nienagrani_PL: Niche - ciekawa symulacja genetyki populacji. Czyli mamy stado zwierzątek i rozmnażamy je tak, żeby coraz lepiej radziły sobie w trudnych warunkach i wśród drapieżników :) Chcesz, żeby stado wyewoluowało w zbieraczy świetnie radzących sobie w wodzie? Spoko. Wolisz watahę rogatych, pazurzastych bestii, które tygrysa zjadają na przekąskę? Nie ma sprawy! Od zawsze fascynowała mnie genetyka i dziedziczenie, a tu jest to połączone ze strategią turową i uroczymi futerkowymi zwierzaczkami