Wpis z mikrobloga

Mam dla Was konkurs...to za to, że tak mi fajnie pomagacie na Wykopie i wspieracie w walce o lepsze życie mojej córki Pauliny chorej na Stwardnienie Rozsiane. Jak wiecie jestem zawodowym strażakiem, ostatnio sporo publikowałem materiałów ze Szwecji ale nie tylko...wśród tych, którzy w komentarzu zrobią coś fajnego ( może to być nawet jeden wyraz opisujący straż pożarną...wulgaryzmy się nie liczą( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobią mema albo fajowy rysunek ) rozlosuję 1 z 4 posiłków, które stanowią całodobowe wyżywienie strażaka, będącego np. oddelegowanym za granicę. Specjalnie dla Was rozprułem taki zestaw, który wrócił ze Szwecji....to jest rozdajo, więc wszelkie koszty ponoszę ja :) o 9 rano w poniedziałek losowanie....
#robertt1969 #pomagamypaulinie #rozdajo #konkurs #ciekawostki #strazpozarna #psp
r.....9 - Mam dla Was konkurs...to za to, że tak mi fajnie pomagacie na Wykopie i wsp...

źródło: comment_8YJEvkLDIcbgwDbEnEh4l3iOtmydqqEy.jpg

Pobierz
  • 102
@Kondono dokładnie. Jeszcze nie zdarzyło mi się trafić są strażaka z którym nie szło normalnie pogadać, czego nie można powiedzieć o innych służbach państwowych. Czy przy interwencjach czy normalnie.
@robertt1969 mój niebieski zdobył takim posiłkiem serce przyszłego teścia. Wykombinował taki zestaw z fasolką po bretońsku i zaprosił mojego tatę na degustację na działeczce. Tata rozpakowujaląc zestaw nostalgnął, opowiadał chyba że dwie godziny o wojsku, pokazał niebieskiemu jak działa podgrzewacz chemiczny, okazało się, że obaj lubią strzelać z wiatrówki i tak się zaczęła ich relacja. Padre przyszłego zięcia zaakceptował i do tej pory wspomina jaki dobry miał pomysł. Także ten, jak ktoś