Nie było mnie tylko miesiąc a tu przez wykop przejechał cały cyrk obwoźny xD

1. Tomasz Stala, jedynka konfederacji: mówi, że ma faszystowskie poglądy, uważa, że nie było lądowania na księżycu, a w kwestii komór gazowych jest "dużo znaków zapytania"

2. Adam Gbriorczyk - też jedyna konfederacji. Uważa, że istnienie obozów zagłady nie jest dowodem na to, że ginęli tam ludzie, że nie ma czegoś takiego jak prawa kobiet i to
Pobierz jankes83 - Nie było mnie tylko miesiąc a tu przez wykop przejechał cały cyrk obwoźny ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-09-08 151132
a w kwestii komór gazowych jest "dużo znaków zapytania"

uważa, że istnienie obozów zagłady nie jest dowodem na to, że ginęli tam ludzie,


@jankes83: Nie sądziłem że dożyje czasów w których, jedynki i liderzy w polskiej (prawicowej) partii będą negować holokaust albo negować zsyłki nasybir i czystki robione przez ruskich (np Korwin).
I jeszcze pewnie sie nazywają patriotami xD
Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - apel do zwolenników konfederacji, zamiast obrażać podejmijcie merytoryczną,
Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: IMG_7687
@aarahon: Mówisz że nie atakują zobacz sobie ostania debatę w tvn z Wiplerem. Wszystkie pytnia od opozycji zadawali tylko konfederacji, to pokazuje jak Konf nie idzie z nikim ramię w ramię tylko im psuje układ. Niby wszyscy się nie lubią a głosują z pisem w najważniejszych głosowaniach. Raz tylko kolega z lewicy zadawał pytanie retoryczne do nie obecnego pisu.
Mówisz że nie atakują zobacz sobie ostania debatę w tvn z Wiplerem


@CorniMati: Przykro mi, już nie raz słyszałem żebym samemu szukał tych ataków i nie znalazłem więc proszę o konkretne przykłady.
#konfederacja #bekazkonfederacji
Polki, nie dawajcie dupy konfederatom, bo co oni mogą wam zaoferować prócz obwisłych brzuchów, oślizgłych ciał, śmierdzącego nasienia i śmierdzących ust. A taki murzyn albo arab? A to co innego.
Słuchajcie dziewczyny jak przyjeżdża murzyn albo arab do polski do są zazwyczaj ludzie z zamożnych rodzin, z ameryki czy arabii właśnie. Więc widzicie oni mogą wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny. A konfederaci co wam mogą zaoferować? Podarte gacie?
I
Zapowiada się wymarzony scenariusz po wyborach, platformesi i konfiarze powoli zaczynają wspominać o opozycyjnym rządzie mniejszościowym. Oznacza to, że premierem zostanie Tusk, ale będzie pilnowany przez Konfederację i żeby ją udobruchać przynajmniej częściowo wprowadzi reformę podatkową zaproponowaną przez Mentzena.

Scenariusz idealny, który pozwoli wydobyć z PO i Konfederacji to co najlepsze.

#polityka #konfederacja #4konserwy
Jak myślicie, jaki będzie scenariusz po wyborach? Bo wyniki w zasadzie są już znane, PIS będzie miał najwięcej procent, ale sami większości nie zdobędą, opozycja również, wszystko będzie zależeć od Konfederacji

Już od kilku miesięcy prowadzi ona narracje, że nie ma mowy na żadną koalicje z PIS i często to podkreślają, z KO niby też koalicji nie chcą, ale nie promują tego tak bardzo

No z kimś w koalicje muszą wejść, bo
Mam pytanie do wyborców i fanów #konfederacja
Wyobraźmy sobie, że wyniki wyborów ułożą się tak, że bez głosów Konfederacji nie da się utworzyć rządu.
Co w takiej sytuacji wolelibyście:
#polityka #konfederacja

Możliwe opcje:

  • Koalicja z PiSem 22.2% (16)
  • Koalicja z PO i Trzecią Drogą 26.4% (19)
  • Brak koalicji, kolejne wybory za kilka miesięcy 51.4% (37)

Oddanych głosów: 72

W momencie kiedy kluczowym celem jest odsunięcie pisu od władzy dobrym wyborem jest głosować w takich sprawach tak żeby stracić jak najwięcej głosów ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tej konfederacji chyba rozumem nie grzeszycie


@Ayessare: Wiadomo, gdy PO głosuje z Pisem to jest to metafizyka, spotkanie z Najwyższym, a gdy Konfa to podnóżek i koalicja dogadana XD

Szczególnie te 800+ które sami zaproponowali żeby przyspieszyć by PiS
Pobierz Nighthuntero - >W momencie kiedy kluczowym celem jest odsunięcie pisu od władzy dobry...
źródło: xde13
OSZUSTWO NA MEMEMCENA!
Nie wiem czy są jacyś debile, którzy nabierają się na to perfidne oszustwo, ale chyba tak, skoro media społecznościowe wywaliło od tego typu płatnych reklam i złodziejom się opłaca.

Na Tuska, Morawieckiego, Małysza, Gesler, widziałem wielokrotnie, ale Sławomir jest nowością.

Załączam jako ciekawostka
#konfederacja #polityka # #frajerzyzmlm #oszukujo #wybory i trochę #heheszki #instagram
Pobierz mango2018 - OSZUSTWO NA MEMEMCENA!
Nie wiem czy są jacyś debile, którzy nabierają się...
źródło: mm1