Wszystko
Wszystkie
Archiwum
19
Kaczyński jest despotą - analiza

Kaczyński uważa że jego wola to wola narodu
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 43
Nie było mnie tylko miesiąc a tu przez wykop przejechał cały cyrk obwoźny xD
1. Tomasz Stala, jedynka konfederacji: mówi, że ma faszystowskie poglądy, uważa, że nie było lądowania na księżycu, a w kwestii komór gazowych jest "dużo znaków zapytania"
2. Adam Gbriorczyk - też jedyna konfederacji. Uważa, że istnienie obozów zagłady nie jest dowodem na to, że ginęli tam ludzie, że nie ma czegoś takiego jak prawa kobiet i to
1. Tomasz Stala, jedynka konfederacji: mówi, że ma faszystowskie poglądy, uważa, że nie było lądowania na księżycu, a w kwestii komór gazowych jest "dużo znaków zapytania"
2. Adam Gbriorczyk - też jedyna konfederacji. Uważa, że istnienie obozów zagłady nie jest dowodem na to, że ginęli tam ludzie, że nie ma czegoś takiego jak prawa kobiet i to
a w kwestii komór gazowych jest "dużo znaków zapytania"
uważa, że istnienie obozów zagłady nie jest dowodem na to, że ginęli tam ludzie,
@jankes83: Nie sądziłem że dożyje czasów w których, jedynki i liderzy w polskiej (prawicowej) partii będą negować holokaust albo negować zsyłki nasybir i czystki robione przez ruskich (np Korwin).
I jeszcze pewnie sie nazywają patriotami xD
- jankes83
- Aken
- NieBojeSieMinusow
- TenXen47
- shudini
- +25 innych
@SirSherwood: wypowiedzi Korwina dotyczących zssyłek na Sybir już nawet nie wklejałem. Dziad powinien od dawna siedzieć w psychiatryku
- SirSherwood
- Aken
- TenXen47
- Njal
- PLTR2016
- +9 innych
- 5
Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD
Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.
Dziś w bonusie - apel do zwolenników konfederacji, zamiast obrażać podejmijcie merytoryczną,
Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.
Dziś w bonusie - apel do zwolenników konfederacji, zamiast obrażać podejmijcie merytoryczną,
@aarahon: Mówisz że nie atakują zobacz sobie ostania debatę w tvn z Wiplerem. Wszystkie pytnia od opozycji zadawali tylko konfederacji, to pokazuje jak Konf nie idzie z nikim ramię w ramię tylko im psuje układ. Niby wszyscy się nie lubią a głosują z pisem w najważniejszych głosowaniach. Raz tylko kolega z lewicy zadawał pytanie retoryczne do nie obecnego pisu.
Mówisz że nie atakują zobacz sobie ostania debatę w tvn z Wiplerem
@CorniMati: Przykro mi, już nie raz słyszałem żebym samemu szukał tych ataków i nie znalazłem więc proszę o konkretne przykłady.
- 22
@Nighthuntero: Żukowska sama brzmiała jak konfederatka gdy były rozmowy ws poboru także wie o czym mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- NijuGMD
- 1nfinity
- Przyjaciel_Rodziny
- marcysia025
- Waffenek
- +10 innych
@Nighthuntero: za każdym Razem
- Waffenek
- asaz1
- JV44
- MajsterOfWihajster
- turbanator
- +16 innych
- 42
KIedy myślisz, że słyszałeś już każdą brednie od konfederaty.. Oni zdają sobie sprawę, że coś takiego moze być scigane?
#neuropa #konfederacja #4konserwy #nauka #polityka #ciekawostki #historia #heheszki #kuce #naukowcywiary #holocaust
#neuropa #konfederacja #4konserwy #nauka #polityka #ciekawostki #historia #heheszki #kuce #naukowcywiary #holocaust
- gardzenarodowcami
- wanghoi
- Njal
- BayzedMan
- BojWhucie
- +37 innych
#konfederacja ściągnęła już chyba każdego szura
nie było lądowania na Księżycu;
- jest dużo znaków zapytania w kwestii komór gazowych;
- Żydzi rządzą światem;
- nasi wrogowie to węże w jarmułkach;
- poleca książki Dariusza Ratajczaka, skazanego za kłamstwo oświęcimskie.
#polityka #polska #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #katolicyzm
nie było lądowania na Księżycu;
- jest dużo znaków zapytania w kwestii komór gazowych;
- Żydzi rządzą światem;
- nasi wrogowie to węże w jarmułkach;
- poleca książki Dariusza Ratajczaka, skazanego za kłamstwo oświęcimskie.
#polityka #polska #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #katolicyzm
@Kalifornix: Masz Brauna, który neguje covida i Memcena, który popierał zamknięcie gospodarki. Całe spektrum polityczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robert5502: Ludzie, którzy domagali się, żeby nieszczepionych na covid pozbawiać praw obywatelskich.
Powiem Wam że to byłby ciekawy zwrot akcji, gdyby rzeczywiście jej odrzucili.
Z drugiej strony... już tyle lat była szkodnikiem dla kraju że już lepiej niech już spi@#a na emeryturę.
PS. Jak czytam o tych zasadach zgłaszania kandydatów do senatu to myślę że są bardziej po@#e niż samorządowe
#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polityka
Z drugiej strony... już tyle lat była szkodnikiem dla kraju że już lepiej niech już spi@#a na emeryturę.
PS. Jak czytam o tych zasadach zgłaszania kandydatów do senatu to myślę że są bardziej po@#e niż samorządowe
#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polityka
- 0
#konfederacja #bekazkonfederacji
Polki, nie dawajcie dupy konfederatom, bo co oni mogą wam zaoferować prócz obwisłych brzuchów, oślizgłych ciał, śmierdzącego nasienia i śmierdzących ust. A taki murzyn albo arab? A to co innego.
Słuchajcie dziewczyny jak przyjeżdża murzyn albo arab do polski do są zazwyczaj ludzie z zamożnych rodzin, z ameryki czy arabii właśnie. Więc widzicie oni mogą wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny. A konfederaci co wam mogą zaoferować? Podarte gacie?
I
Polki, nie dawajcie dupy konfederatom, bo co oni mogą wam zaoferować prócz obwisłych brzuchów, oślizgłych ciał, śmierdzącego nasienia i śmierdzących ust. A taki murzyn albo arab? A to co innego.
Słuchajcie dziewczyny jak przyjeżdża murzyn albo arab do polski do są zazwyczaj ludzie z zamożnych rodzin, z ameryki czy arabii właśnie. Więc widzicie oni mogą wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny. A konfederaci co wam mogą zaoferować? Podarte gacie?
I
Może i pis sprowadza milion muzułmanów na lewe wizy, ale przynajmniej tusk jak dojdzie do władzy to łoooo co to będzie, a i nie zapomnijcie że pis po jedno zło bo platforma głosowała jak pis za socjalem
czy konfederacja to banda błaznów dwornych?
#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
czy konfederacja to banda błaznów dwornych?
#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
@czasnawybory666: różnica jest niewielka ale nie zerowa. PO chciało przyjmować uchodźców z Afryki, pis ściąga pajetow do pracy.
@Chris_Karczynski: konfederata dyskredytuje po i w tym samym zdaniu pozytywnie o pisie.
@Ayessare: Ta konfa nie mówiła o tym wcześniej https://wykop.pl/link/7206643/w-2018-roku-konfederaci-mowili-pis-pokatnie-sprowadza-migrantow
- 18
Zapowiada się wymarzony scenariusz po wyborach, platformesi i konfiarze powoli zaczynają wspominać o opozycyjnym rządzie mniejszościowym. Oznacza to, że premierem zostanie Tusk, ale będzie pilnowany przez Konfederację i żeby ją udobruchać przynajmniej częściowo wprowadzi reformę podatkową zaproponowaną przez Mentzena.
Scenariusz idealny, który pozwoli wydobyć z PO i Konfederacji to co najlepsze.
#polityka #konfederacja #4konserwy
Scenariusz idealny, który pozwoli wydobyć z PO i Konfederacji to co najlepsze.
#polityka #konfederacja #4konserwy
- Kupamilosci
- tokatonton
- Wokawonsky
- NijuGMD
- BKZGlamrap
- +13 innych
@Kupamilosci: Konfa z UE i tak by nie wyszła w tej kadencji. Bardziej chodzi o to, że Konfederacja zablokuje jakieś 600+, kredyt 0% i zmusi do wprowadzenia ustaw Mentzena, a PO porobi jakieś nieszkodliwe rzeczy takie jak budowa żłobków i odpisowienie spółek skarbu państwa i TVP.
@Ayessare: Jak masz kłamać to cię blokuje, usunięcie 800+ i nowe ustawy o PIT to część programu.
- Kupamilosci
- 1nfinity
- Nighthuntero
- CrispySocks
- prostychuop
- +3 innych
- 53
#polityka #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazprawakow #wybory2023
W jednym z okręgów odrzucono Konfederosji ponad 70% podpisów XD
W jednym z okręgów odrzucono Konfederosji ponad 70% podpisów XD
- Ayessare
- KKK1987
- gardzenarodowcami
- zapomnialemhaslo
- Njal
- +48 innych
- Bad_Wolf
- BKZGlamrap
- lysyzlombardu
- PLTR2016
- krzychugda
- +51 innych
@budyniowy_hatifnat: tu pewnie chodzi o to, że ludzie którzy im to podpisali nie mieszkają w tym okręgu senackim
Jak myślicie, jaki będzie scenariusz po wyborach? Bo wyniki w zasadzie są już znane, PIS będzie miał najwięcej procent, ale sami większości nie zdobędą, opozycja również, wszystko będzie zależeć od Konfederacji
Już od kilku miesięcy prowadzi ona narracje, że nie ma mowy na żadną koalicje z PIS i często to podkreślają, z KO niby też koalicji nie chcą, ale nie promują tego tak bardzo
No z kimś w koalicje muszą wejść, bo
Już od kilku miesięcy prowadzi ona narracje, że nie ma mowy na żadną koalicje z PIS i często to podkreślają, z KO niby też koalicji nie chcą, ale nie promują tego tak bardzo
No z kimś w koalicje muszą wejść, bo
@Polski_Polak_Koks_PL: prędzej platforma z pisem zrobi rząd na złość konfederacji niż konfederacja z kimkolwiek xd
- Wokawonsky
- NijuGMD
- prostychuop
- tokatonton
- 1nfinity
- +3 innych
@Polski_Polak_Koks_PL: bliżej im do pisu. Nawet jak mówią nie. Z KO nigdy nie zrobią.
- Ayessare
- ksionszkasz
- Ukasz03
- elenath
- palecwciescie
- +1 innych
498
W 2018 roku Konfederaci mówili - PiS pokątnie sprowadza migrantów

- 70
- #
- #
- #
- #
- 0
Mam pytanie do wyborców i fanów #konfederacja
Wyobraźmy sobie, że wyniki wyborów ułożą się tak, że bez głosów Konfederacji nie da się utworzyć rządu.
Co w takiej sytuacji wolelibyście:
#polityka #konfederacja
Wyobraźmy sobie, że wyniki wyborów ułożą się tak, że bez głosów Konfederacji nie da się utworzyć rządu.
Co w takiej sytuacji wolelibyście:
#polityka #konfederacja
Możliwe opcje:
- Koalicja z PiSem 22.2% (16)
- Koalicja z PO i Trzecią Drogą 26.4% (19)
- Brak koalicji, kolejne wybory za kilka miesięcy 51.4% (37)
@Klimbert: Z jednej strony ciekawie byłoby zobaczyć jak będą żreć się w PiSie i PO przed powtórzonymi wyborami, ale z drugiej Szymek zapowiadał już, że będzie tworzył rząd w kolejnej kadencji więc pewnie do kolejnych wyborów nie dojdzie.

No dobra widzę z ankiety że większość jest jednak za koalicja z PiSem więc w sumie ten kraj jest już stracony.
@Klimbert: jak to na 110% gunwogłosy neuropków xD
- 14
Ktoś wie co autor miał na myśli mówiąc o głosowaniu za 1500+, kiedy to PO chce wprowadzić 1500 babciowego i jak najszybszego 800+?
#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpo #polityka
#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpo #polityka

- obserwator_nsa
- 1nfinity
- qaswe
- USSCallisto
- NijuGMD
- +9 innych
@Ayessare: A przypominasz sobie laptopy+, sołtysowe, 13, 14, kredyt 2% i 800+?
- USSCallisto
- NijuGMD
- 77023
- scarecrov
- MonkeyDBeer
- +4 innych
W momencie kiedy kluczowym celem jest odsunięcie pisu od władzy dobrym wyborem jest głosować w takich sprawach tak żeby stracić jak najwięcej głosów ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tej konfederacji chyba rozumem nie grzeszycie
@Ayessare: Wiadomo, gdy PO głosuje z Pisem to jest to metafizyka, spotkanie z Najwyższym, a gdy Konfa to podnóżek i koalicja dogadana XD
Szczególnie te 800+ które sami zaproponowali żeby przyspieszyć by PiS
- 1nfinity
- USSCallisto
- NijuGMD
- 77023
- przegryw_przegryw
- +10 innych
OSZUSTWO NA MEMEMCENA!
Nie wiem czy są jacyś debile, którzy nabierają się na to perfidne oszustwo, ale chyba tak, skoro media społecznościowe wywaliło od tego typu płatnych reklam i złodziejom się opłaca.
Na Tuska, Morawieckiego, Małysza, Gesler, widziałem wielokrotnie, ale Sławomir jest nowością.
Załączam jako ciekawostka
#konfederacja #polityka # #frajerzyzmlm #oszukujo #wybory i trochę #heheszki #instagram
Nie wiem czy są jacyś debile, którzy nabierają się na to perfidne oszustwo, ale chyba tak, skoro media społecznościowe wywaliło od tego typu płatnych reklam i złodziejom się opłaca.
Na Tuska, Morawieckiego, Małysza, Gesler, widziałem wielokrotnie, ale Sławomir jest nowością.
Załączam jako ciekawostka
#konfederacja #polityka # #frajerzyzmlm #oszukujo #wybory i trochę #heheszki #instagram
@mango2018:
No patrząc na ostatnie sondaże, to jakieś 9% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OSZUSTWO NA MEMEMCENA!
Nie wiem czy są jacyś debile, którzy nabierają się na to perfidne oszustwo
No patrząc na ostatnie sondaże, to jakieś 9% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 26
Każdy facet który nie chce głosować na konfederacje ze względu na ich „poglądy społeczne” to kukold i eunuch. #wybory #konfederacja #bekazlewactwa #polityka
- prostychuop
- TROLLO_LOL
- Kopyto96
- 1nfinity
- NijuGMD
- +21 innych
@drywall33: 2/10
@drywall33 ja nie głosuję bo to ruskie, a ich poglądy społeczne czy ekonomiczne są niemożliwe do zrealizowania, zatem szkoda głosu
- Ayessare
- TenXen47
- matkaPewnegoMirka
- mirek_januszy
- srul2016
- +57 innych
0
Korwin-Mikke doradza trenerowi Santosowi - Angora 24

Korwin-Mikke z radą dla Santosa. Uważa, że w meczu z Farerami w kadrze Polski powinni grać piłkarze Motoru Lublin.
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #































#wybory #polityka #wybory2023 #po #pis #konfederacja
Konfederacja po wyborach lepiej z kim?