Wpis z mikrobloga

@adi0: najlepsze jest to, że kiedy pierwszy raz widziałem to na wykopie, to miała ta laska 200, czy tam 300 złotych zebrane. Ci, którym się nie podoba ta zbiórka tak ją wypromowali, że laska zebrała kilkadziesiąt tysięcy złotych. xD
  • Odpowiedz
nie zabrała tylko zmniejszyła. To czyni go lepszym, bardziej potrzebującym?

@adi0: A jak nie zabrała, tylko zmniejszyła, to spoko, nie ma sprawy, nic się nie stało, przecież Konfiarzom podludziom dzikusom zwierzętom wolno zmniejszać.
Kiedy PiS nie zabrał, tylko zmniejszył emerytury UBekom, to PO z resztą "demokratycznej" "opozycji" grozili zbrojną rewolucją. Widocznie oni byli "lepsi, bardziej potrzebujący".
  • Odpowiedz
  • 14
@ibilon: Ale czego ty tu #!$%@? bronisz, dorosłego chłopa żebrzącego o hajs mającego więcej źródeł dochodu? I zestawia się go z dziewczyną z domu dziecka wchodzącą w dorosłość podkreślając że on bardziej potrzebujący? Nie no, coś tu jest grubo nie tak z waszym podejściem do ludzi
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@ibilon: oj chłopie, niezła odklejka, ale to w waszych szeregach chyba normalne. Ja tylko sprostowałem nieprawdziwą informację, bez sugerowania czy było to słuszne (jak chcesz poznać moje zdanie to nie, nie było to słuszne). A ty wyjeżdżasz tu z jakimiś emeryturami, ubekami, po itp. i odchodzisz od głównego tematu.
  • Odpowiedz
@adi0 no ale czego nie rozumiesz? jest wolność robienia zbiórek, wolność wpłacania na zbiórki, wolność oceny zbiórki i wolność oceny wpłacających
  • Odpowiedz
@Kupamilosci No i dodaj, że laska jest z domu dziecka, z przemocowej rodziny i chciała się usamodzielnić, ogarnąć kurs fryzjerski i normalnie żyć. No ale kuce zadecydowały, że degenerat bez uposażenia poselskeigo jest wazniejszy i w imię wolności woleliby, żeby ludzie własne pieniądze dali jemu xd jesteście jakimś niezbyt śmiesznym żartem xd
  • Odpowiedz
nie zabrała tylko zmniejszyła. To czyni go lepszym, bardziej potrzebującym?


@adi0: zmniejszyła tylko o 200 tysięcy dlatego zbierał 90k żeby prowadzić biuro poselskie.
  • Odpowiedz
@adi0 a jak na x tylko wspomniałem o tym, że Mateusz Skóra zmarł to zaczęło się wyzwanie mnie przez lewactwo od #!$%@?, idiotów i debili. A jeszcze do wczoraj wydawało mi się, że to wykop jest toksyczny.
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: Dokładnie, Grzegorz Braun zasłużył. Wspierać należy tych którzy już mają, bogatych i o wątpliwej reputacji, tych potrzebujących zaorać! xD
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: ojejku, typ łamie zasady panujące w sejmie, dostaje karę i idzie płakać i robić zbiórki bo nie ma pinionżków? do roboty #!$%@? a nie żebrać, ciekawe czy jakbym ja złamał regulamin miejsca pracy i dostał karę to bym dostał tyle samo kasy ze zbiórek xD
  • Odpowiedz
typ łamie zasady panujące w sejmie


@yungdupa: Tak, prawo wymyslone na prezentacji powerpointa nie majace podstawy prawej, ale co tam, akurat goscia nie lubimy, wiec jemu mozna dosrywac. Ach te podwojne standardy.
  • Odpowiedz