Rok X, sytuacja dla Polski potoczyła się bardzo niekorzystnie i wojska rosyjskie rozpoczynają bitwę o Warszawę.
#konfederacja #polityka #4konserwy #neuropa

W tym czasie Grzegorz Braun

  • Walczy na 1 linii 20.9% (9)
  • Unika poboru, a w mediach udaje, że by walczył 4.7% (2)
  • Zanosi do WKU żółte papiery i dostaje kat. E 7.0% (3)
  • Wykonuje "manewr rumuński", tj. ucieka za granicę 16.3% (7)
  • Prowadzi dywersję na przedmieściach Warszawy 11.6% (5)
  • Przekracza front i tworzy rząd kolaborayjny 39.5% (17)

Oddanych głosów: 43

oficjalnie moze nie ale jak bedzie trzeba odebrac ci smak zycia to wtedy zaglosuja XD


@UberWygryw: jakim głosowaniem odebrali ci smak życia? Bo mi osobiście jako osobie na JDG smak życia odbiera cyklicznie PiS + PO + Lewica głosując za kolejnymi podwyżkami składek i podatków
Glapiński obniża stopy
Daje pisowcom tani kredyt
Napędza inflację
Pisowcy zadłużają się by spełnić obietnice
Nadchodzi recesja
Mijają 4 lata
Nadchodzi bankructwo przez dług jaki porobił kaczyński ze swoją sitwą

ale to tusk jest największym zagrożeniem według konfederacji, do tego dają na listy byłych pisowców lub ludzi słabych, nic nie znaczących, podatnych na korupcję polityczną

Skończcie tą szopkę oszuści

#konfederacja #polityka #gospodarka #wybory #bekazlewactwa #polska #przegryw
#ukraina #rosja #wojna #konfederacja

Wśród prorosyjskich szurów żałoba. SN im Dmowskiego nie udało się zebrać podpisów i zarejestrować komitetów. Podobne Partii Kamrackiej prowokatora Olszańskiego, a jeszcze dzisiaj rozgoryczony Rybak zdradzi w TN, że Osadowski jest Żydem, a kamrat Wojtek z pochodzenia Ukraińcem;)


https://twitter.com/PawelKuki/status/1699688869216633086
Pobierz panzerfucker - #ukraina #rosja #wojna #konfederacja
Wśród prorosyjskich szurów żałoba...
źródło: F5aCBFoWMAAzzzE
Ktoś probuje znowu zrobić pseudokontrowersję z eutanazja:

https://wykop.pl/link/7205701/z-list-ko-wystartuja-zwolennicy-eutanazji-lider-psl-oskarza
https://wykop.pl/wpis/72679911/kita-polska-lewica-bedzie-chciala-dostepu-do-eutan

Prawactwo po raz kolejny potyka się o własne nogi. Mamy totalną zapaść psychiatrii:

https://tvn24.pl/polska/psychiatria-dziecieca-problem-rosnie-kolejki-do-specjalistow-sie-wydluzaja-czeka-sie-nawet-tysiac-dni-7328984

Tylko niedużo lepiej jest z psychiatria dorosłych.

Mamy ogromny problem z samobójstwami mężczyzn, kobiet, dzieci:

https://demagog.org.pl/analizy_i_raporty/samobojstwa-w-2022-roku-przedstawiamy-dane-policji/

Innymi słowy NIE RATUJEMY osób, które nie chcą nawet popełnić samobójstwa. Robią to bo cierpią z powodu zaburzeń psychicznych i nie otrzymują pomocy. #konfederacja nawet ostatnio w osóbce dobromira sośnierza przedstawia samobójstwo jako
Pobierz Tamerlan - Ktoś probuje znowu zrobić pseudokontrowersję z eutanazja:

https://wykop.p...
źródło: 553cb1b577942490548cbbb55946632355890f06c7be3c4db5aafd986e57ee70
Innymi słowy NIE RATUJEMY osób, które nie chcą nawet popełnić samobójstwa. Robią to bo cierpią z powodu zaburzeń psychicznych i nie otrzymują pomocy.


@Tamerlan: ale to jest piękny kompromis eutanazyjny:
"Nie pomożemy ci umrzeć szybko i bezboleśnie, ale za to żyć też ci nie pomożemy, żebyś się zabił po amatorsku."
Wspaniała sprawa, rozwiązanie modelowe i wzór do naśladowania dla świata.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
To powiedzialbym jest taki filar orientacji skrajnej prawicy na polityke zagraniczna Polski.

"Polska jest frajerem", bo jest "rusofobiczna" i funkcjonuje "we wrogim dla cywilizacji lacinskiej" swiecie zachodnim, rzadzona przez Zydow Kalkensteinow nas rozgrywajacych.
To sie potwarza non stop u intelektualistow po tej stronie.

Rosja jest traktowana jako element naszego swiata, od ktorego zostalismy sztucznie odseparowani.
Nawet jesli ta Rosja jest traktowana jako byly ciemiezyciel, "to jest slowianska", i nasze spory powinnismi rozwiazywac
Pobierz IdillaMZ - To powiedzialbym jest taki filar orientacji skrajnej prawicy na polityke z...
źródło: Screenshot_20230907_154136