Właśnie słucham radia Fama. Jakaś laska tłumaczy że dzień kobiet jest teraz bardzo przyjemnym świętem bo kiedyś tj. w PRL i zaraz po nim to święto było dla mężczyzn. Mężczyźni czekali na to święto bo mogli, cytuję " przynieść kobiecie złamanego goździka lub jakieś pończochy i móc potem balowac" a teraz kobieta może sama o siebie zadbać iść do fryzjera kosmetyczki i wyglądać wspaniale w dniu swojego święta. (ʘʘ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem mężczyzną. Kobieta w pracy przez to, że popełniłem błąd, przyleciała wykrzykując: "Mirek ja cię zabiję". Przyznaję popełniłem błąd. Oczywistym jest, że nikt nie ma prawa grozić komuś śmiercią. Co mogę zrobić w tym przypadku, kiedy kobieta 150 cm i 40 kg. Mi grozi śmiercią w pracy. Ona jako stare pokolenie straszenie śmiercią pewnie bierze, za coś co ma niby pokazać kto tu rządzi, ale mimo wszystko nie wyrządzi krzywdy. P------e takie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś zapraszam na kolejny krótki tekst pt. "Skradzione perły Afryki", tym razem poruszający kwestię klitoridektomii czyli obrzezania kobiet w Afryce Wschodniej.

Jak toczą się losy takich dziewczyn? Czy odnajdują się we współczesnym świecie? Jak i po co to się robi? Oraz... jak wygląda miłość z taką kobietą?

Nie ukrywam, że artykuł nieco kontrowersyjny, ale również emocjonalny gdyż oparty o osobiste doświadczenia. Fajnie gdybyście wykopali Cumple (link powyżej).
Dwadziescia_jeden - Dziś zapraszam na kolejny krótki tekst pt. "Skradzione perły Afry...

źródło: comment_TZcWWfCH6uU1uoaLO4plPSHftWL4sC0X.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach