Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień Dobry Mirki,

chciałabym się poradzić chyba w najgłupszej kwestii na Mirko i zadać pytanie czy faceci to takie flejtuchy?

Poznałam przez tindera faceta, nazwijmy go Marka. Spotkaliśmy się na mieście 3 razy. Mamy po 23 lata, studiujemy oboje mieszkamy w akademikach które dzieli pół miasta. Dosłownie wczoraj wpadłam do Marka na film Cudowny Chłopiec (swoją drogą dobre 8/10) i zastanowiła mnie jedna sprawa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Marek ubiera się całkiem dobrze, ot zwykły facet. Jednak w trakcie seansu chciałam iść po prostu zrobić siku. Marek mieszka w pokoju razem ze swoim współlokatorem którego nie było akurat wczoraj, b obył na jakiejś imprezie. W końcu udałam się do łazienki, gdzie cała atmosfera wieczoru poszła się....

Kafelki nie myte chyba przez rok, umywalka nawet nie brudna tylko w kurzu, tak samo na całych płytkach ( ͡° ʖ̯ ͡°) wchodząc do ubikacji myślałam,że jest lepiej ale... Cała ubikacja po prostu no... brązowa i nie myta też przez kolejny rok!!! Rozumiem, że okej, może się zdarzyć, ale no mieć taki syf? Nie cofa ich?! Robiąc siku wyglądałam pewnie jak Małysz w Predazzo 2003 jak zdobywał złoto.

Chciałam zapytać, czy #rozowepaski miałyście kontakt z takimi facetami? Da się ich kjakoś przekonać potem do sprzątania, czy już pozamiatane? Serio chciałabym mieć kiedyś czysto w domu, a nie fluje.... #niebieskiepaski zwracacie uwagę na wygląd waszego mieszkania i porządek w nim? Kurde no spoko ziomek a się cholernie zawiodłam... :-/ Wstyd by mi było kogoś zapraszać (,)

#zwiazki #tinder #trudnesprawy #pytanie #pytaniedoeksperta #sprzatanie #kobiety #mezczyzni #pronto

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado

Brać Marka?

  • Nie 57.1% (88)
  • Tak 42.9% (66)

Oddanych głosów: 154

  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz być jego mamusią i nauczyć go jak się sprząta to bierz

sam jestem jedynakiem i byłem w domu rozpieszczany, ale jakoś dziwnym trafem uznałem, że jak mama sprzątała czasami cały dzień to jest to całkowicie normalna sprawa i trzeba mieć czysto w domu, a nie gówno na podłodze
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jestem różową i nienawidzę syfu. Ale mieszkam w mieszkaniu z innymi randomami, którym syf nie przeszkadza. Z biegiem czasu po prostu nie chce mi się sprzątać za wszystkich, więc zaczęłam mieć na to #!$%@?. Skoro mieszka w akademiku, to pewnie w module i łazienke mają na dwa pokoje, czyli na 4 osoby. Jeśli Twój Książe dba o siebie to prawdopodobnie cała 3 ma wyjebongo na to. A Twój ziomek