Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@George_Stark: Kielce czarna plama Polski
@Mam_na_imie_czosnek: warszawa wstyd europy
@rozowy_dzban: to urząd miasta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#kielce
Ktoś widział/wie o co chodzi z bmw e36 które stoi na parkingu mcdonalda przy solidarności? Aha, stoi na cegłach :D
Ktoś widział/wie o co chodzi z bmw e36 które stoi na parkingu mcdonalda przy solidarności? Aha, stoi na cegłach :D
- 4
Mirki co się poruszają #auto i mają #prawojazdy wielka zagadka. W #kielce jest taki wyjazd na AL. Solidarności spod Exbudu, z odwiecznym problemem kto ma pierwszeństwo.
Pojazdy na zdjęciu satelitarnym są zaparkowane pod prąd na podwójnej ciągłej, zatem czerwone pojazdy chcąc wyjechać jak za strzałką - jadą pod prąd. Niebieski pojazd nie może jechać swoim pasem bo jest on zastawiony autami jadącymi pod prąd i nikt
Pojazdy na zdjęciu satelitarnym są zaparkowane pod prąd na podwójnej ciągłej, zatem czerwone pojazdy chcąc wyjechać jak za strzałką - jadą pod prąd. Niebieski pojazd nie może jechać swoim pasem bo jest on zastawiony autami jadącymi pod prąd i nikt
źródło: comment_uAVwlWbUcdGpgrRMbzdwIf8meykRet4f.jpg
Pobierz@svatco: nie mogę powiększyć, bo coś nie tak z moim PC, ale z tego co widzę to niebieski ma pierwszeństwo, bo porusza się swoim pasem ruchu. Zielony ma czekać do upadłego.
Byłem w podobnej sytuacji rok temu, jechałem swoim pasem, a nagle z naprzeciwka jechali ludzie non-stop pomimo tego, że była linia ciągła. Wiecie, każdy za każdym byle Janusz przejechał. W końcu po 2-3min się wkurzyłem, pojechałem prosto, stanąłem przed
Byłem w podobnej sytuacji rok temu, jechałem swoim pasem, a nagle z naprzeciwka jechali ludzie non-stop pomimo tego, że była linia ciągła. Wiecie, każdy za każdym byle Janusz przejechał. W końcu po 2-3min się wkurzyłem, pojechałem prosto, stanąłem przed
- 5
@svatco:
ale co to niebieskiego interesuje, podjeżdza pod czerwonego i trąbi aż tamten sie cofnie
ale co to niebieskiego interesuje, podjeżdza pod czerwonego i trąbi aż tamten sie cofnie
Hej orientujecie się czy jutro na Świętym Krzyżu będą jakies procesje na boze ciało czy coś? #kielce #goryswietokrzyskie
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Andr3v: dzięki, szkoda że nie ma tam trasy procesji ale myślę ze uda nam się jakoś uniknąć tłumu
Ktoś zna dobrego dermatologa od problemów ze skórą (trądzik) w #kielce ?
@raven4444: Grabowska - Olejarczyk, na Żeromskiego 23. Byłem, poletzam, sprawa załatwiona.
mobilki mureny, gdzie najlepiej wpaść na a2 jadąc na trasie poznań->kielce, żeby się nie zastawić po drodze? Za wrześnią?
#poznan #kielce #kiciochpyta #drogi #tagi
#poznan #kielce #kiciochpyta #drogi #tagi
- 0
@kubas89: I wtedy tylko w lądku płacę na bramkach, dobrze kojarzę?
- 0
@urwisjakichmalo: nie pamiętam gdzie się płaci ale wjeżdżając we wrześni i jadać do Łodzi płacisz 2 razy,
raz 18zł na kulczykowej a2 do Konina i później 10zł na państwowej autostradzie przy zjeździe w Strykowie (albo mniej jeżeli zjedziesz wcześniej)
raz 18zł na kulczykowej a2 do Konina i później 10zł na państwowej autostradzie przy zjeździe w Strykowie (albo mniej jeżeli zjedziesz wcześniej)
- 3
Chcemy ze znajomymi wybrać się w długi weekend w Góry Świętokrzyskie (głównie dlatego, że są względnie blisko Wawy). Mamy plan dojechać do Kielc PolskimBusem i tutaj kończy się nasze planowanie xD Nie wiem gdzie wybrać nocleg aby było blisko do gór i szlaków (nie będziemy mieć samochodu aby dojechać), szczyty niby jakieś znalazłem, ale szlaki już niekoniecznie - ciężko nawet zaplanować trasę np. na Łysicę i z powrotem do ewentualnego noclegu, żeby
@Camel665: w Górach Świętokrzyskich ciężko jest zataczać pętle, bo tam nie ma aż tylu szlaków, góry są małe. Bez auta tym bardziej będzie wam trudniej. Kółeczko można zrobić z Nowej Słupi przez Łysiec do Świętej Katarzyny i wrócić Szlakiem Architektury Obronnej.
@Camel665: i polecam portal www.mapa-turystyczna.pl
- 4
MotoMirki, znacie jakie rajdy, które są organizowane w południowej Polsce? Poznaj Podkarpacie i Poznaj Małopolske znam, jeżdżę a coś innego? kiedyś goście gdzieś z okolic #bielskobiala (?) mówili, że u nich też jakieś rajdy... chodzi oczywiście o rajdy krajoznawcze na #motocykle szosowe
- 1
Mirabelki i Mirki z #kielce, czy jest jakaś myjnia samochodowa samoobsługowa w Kielcach, gdzie można zapłacić kartą?
#kielce #myjniasamochodowa
#kielce #myjniasamochodowa
- 7
Zachęcam do głosowania na rowerowe projekty w kieleckim budżecie obywatelskim :)
#kielce #rower #budzetobywatelski #rowerowekielce
#kielce #rower #budzetobywatelski #rowerowekielce
źródło: comment_P3SBLUIKyYNY4pHUu2rvQMUfYXXwFIc5.jpg
Pobierzfib(1726) = 2307714449186454562047152747940763168154071886604363442122869143763507700547328659490200184996419165027218967239321208865815907824580129974511402740818679165703455274033142925371323792198117733852353807800943489193124179357659957676347346678027901844591383300056788055115740563927809601354679377918919318438708680553122550024252826020724051015639707082729359743
W 1726 roku biskup krakowski, Felicjan Konstanty Szaniawski, ufundował seminarium duchowne w Kielcach.
#ciagfibonacciego #kielce
Jako że to już drugi wpis o tym panu, to zakładam tag #felicjankonstantyszaniawskicontent
W 1726 roku biskup krakowski, Felicjan Konstanty Szaniawski, ufundował seminarium duchowne w Kielcach.
#ciagfibonacciego #kielce
Jako że to już drugi wpis o tym panu, to zakładam tag #felicjankonstantyszaniawskicontent
źródło: comment_UEvQYNhLinQpZrFjOLn5kjlKldmuKtA6.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
1324
Prawdziwa miłość..

Kielce, Polska.
z- 168
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Proszę wszystkich Mirków zameldowanych w #kielce o oddanie głosu na ZADANIE NUMER 90 naszego projektu budżetu obywatelskiego BUDOWA PLANETARIUM I OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNEGO W KIELCACH. Z góry wielkie dzięki :)
https://budzetobywatelski.kielce.eu/glosowanie-budzet-2016.html
#astronomia #kosmos #budzetobywatelski #swietokrzyskie
https://budzetobywatelski.kielce.eu/glosowanie-budzet-2016.html
#astronomia #kosmos #budzetobywatelski #swietokrzyskie
- 1
@artur1792: Boisk szkolnych za to nie ma, a większość tych projektów to są boiska. Uważam że jest to coś innego, ciekawego i będzie korzystało więcej osób niż ten 1%.
@AstroMat: ty masz za to dobre argumenty ::D jest już planetarium i nikt o nim nie wie i nikt z niego nie korzysta :D ale tak, budujmy drugie, nowe :D a za rok pewnie będziesz pisał na wykopie " kielce wydały kilka milinów na planetraium którego nikt nie chciał i nikt z niego nie korzysta :D"
33
Kielce. Pobił partnerkę na stacji paliw. Chciał przejechać ją autem?...

Próbował zabić partnerkę?... Totalnie zdemolował stację benzynową! Dramatyczne sceny w Kielcach. Najpierw pocałunki, potem ostre bicie.
z- 3
- #
- #
- #




















źródło: comment_OreKMw0HGSraKobxXkjK4mECJrvrpRrb.jpg
Pobierz