Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam taki problem, że biurko stoi tyłem do okna i jak otworzę okno delikatnie, to mi się odbija światło w monitorze i nic nie widać.

Szykuję się do wymiany monitora i tutaj pojawia się pytanie, jakie 24" cholerstwo wybrać, żeby mi się nic nie odbijało w nim jak bedzie stał tyłem do okna, albo jak ktoś światło nad nim zapali?

#kciochpyta #firstworldproblems #niewiemjaktootagowac #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki telefon do 1k zł? ni mam specjalnych wymagań, tel przede wszystkim do sms i rozmow, od czasu do czasu net + rozrywka gdzies na poczekaniu ;) Przeglądam tyle tego jest, że nie wiem sam :( obecnie wysłużonego htc wildfire mam i czas zmienić. htc nowsze nadal są tak solidne?

#kciochpyta #telefony #komorki #technologia #pytanie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak dostane 1500 zł emerytury za 40 lat przy załozeniu ze inflacja bedzie 5% co rok, to co sobie bede mogł kupić i gdzie będe mógł pojechać na wczasy? #kciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cherryq:

Bo ona zaczęła dodawac ten tag jako pierwsza, a ze ma różowy pasek, to szybko sie przyjął i ktoś to p----------ł czy coś. Przynajmniej tak miala kiedys w profilu.
  • Odpowiedz
Chłopaki pomocy raz kolejny :D Potrzebuję zdania osoby kumatej. Muszę złożyć komputerek zwyczajny biurowy, tzn obudowe i cd rom mam, potrzebna plyta, zasilacz, procek, grafika.

Co najważniejsze:

Komputer będzie odpalony praktycznie 24/7 i podłączony pod tv 55" . moc obliczeniowa nie potrzebna spora - gdyż za zadanie będzie miał wyłącznie praktycznie wyświetlanie obrazu z kamer lub programu typu gps - do zarządzania flotą pojazdów.

Tak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach