Wpis z mikrobloga

Jaki telefon do 1k zł? ni mam specjalnych wymagań, tel przede wszystkim do sms i rozmow, od czasu do czasu net + rozrywka gdzies na poczekaniu ;) Przeglądam tyle tego jest, że nie wiem sam :( obecnie wysłużonego htc wildfire mam i czas zmienić. htc nowsze nadal są tak solidne?

#kciochpyta #telefony #komorki #technologia #pytanie
  • 25
  • Odpowiedz
@Engell: Praktycznie ma wszystko to co najdroższe modele. Za 1k nie dostaniesz nic o lepszej specyfikacji. Wydajność troszkę niższa niż SGS 3, ale i tak wszystkie gry pójdą, bo ma dobrą grafikę.
  • Odpowiedz
@cosciekawego: też byłem pewny że s3 mini to kolejna miniaturka dosłownie jak w poprzednich modelach. A tym razem wypuścili zwykłą normalną wersję s3 dla tych, którym oryginalna s3 jest za duża - bo nie ukrywając niektórzy lubią schować telefon do kieszeni ^^

@variss: bez problemu, jak tylko uda się ten dorwać z pl na fvat to opiszę co i jak :)
  • Odpowiedz
@variss: @cosciekawego: @anonim1133:

ZOPO z PL był na 2 aukcjach, na których nie wystawiali fvat więc odpadł :(

Przyciekawiłem się jednak telefonom od skośnooczych ;)

Szukałem szukałem i dylemat stanął między dwoma urządzeniami:

ZTE V967s vs ZTE V987 (899zl vs 1149zl)

Różnica 250zł - specyfikacje takie same prócz - aparatu i wyświetlacza. Droższy model czyli v987 posiada aparat 8mpix (v967s 5mpix) oraz wyświetlacz 1280x800 IPS OGS (gdzie tańsza wersja
  • Odpowiedz