Kupiłbym se takiego RTX 3080, ale nigdzie nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rtx #rtx3080 #nvidia #kartygraficzne #komputery
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Sprzedam RX570 Nitro za 500. Polecam. Nie ma nic lepszego za taką kasę.
#sprzedam #kartygraficzne #pc #pcmasterrace #amd #nvidia
#sprzedam #kartygraficzne #pc #pcmasterrace #amd #nvidia
- 1
@nowywinternetach nie, normalna cena.
no siema. Dobra karta ? https://www.x-kom.pl/p/591213-karta-graficzna-amd-msi-radeon-rx-5600-xt-gaming-mx-6gb-gddr6.html#Opinie chciałem kupić sapphire ale podnieśli o 2 stówki
#kartygraficzne #radeon
#kartygraficzne #radeon
Allegro szykuje się na Black Friday ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rtx 2080ti znowu w okolicy 3.5k. Na ten moment poniżej 3.6k są tylko 3 karty. Bierzcie póki jest
Wszystkie wykresy:
https://imgur.com/a/TVfFF27
Arkusz
Rtx 2080ti znowu w okolicy 3.5k. Na ten moment poniżej 3.6k są tylko 3 karty. Bierzcie póki jest
Wszystkie wykresy:
https://imgur.com/a/TVfFF27
Arkusz
- 8
Wołam @Blindshot @toniaszek @algus @wiedzmikolaj @PanSpustoszenie @xcinek1337 @Ramzi96M @thewickerman88 @vwolfi @wyindualizowany @lepszylogist @Sucharmen @za57o @orany @vlave @Kris @Masato @mmaaat @Marcinox @NikczemnyJudasz @Drokz90 @Roballo @AryanWonderBoi @ShadyTalezz @Lepin @Marcinox @Drokz90 @wcale_mnie_tu_nie_bylo
No i @PhoenixPneuma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś chciał
No i @PhoenixPneuma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś chciał
Rtx 2080ti znowu w okolicy 3.5k. Na ten moment poniżej 3.6k są tylko 3 karty. Bierzcie póki jest
Wszystkie wykresy:
@bibr: 3,5k za starą kartę, kek.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jaki procesor pod 1070?Chyba że znajdę lepszą kartę w tej cenie lub dopłacając niewiele więcej. Mowa o używkach
#komputery #procesory #kartygraficzne
#komputery #procesory #kartygraficzne
- 1
@Bumbel_xen: Dobrze, że nie podałeś budżetu i nie napisałeś czy składasz od zera czy masz jakąś płytę i ram.
- 0
@nowywinternetach 1070 idzie już znaleźć do 800zł także w tym budżecie.
- 9

- 0
Która z tych kart będzie najlepsza? Warto dopłacać 200 zł np. do Asusa TUF? Karta od MSI/Gigabyte jest tańsza o 200 zł.
#kartygraficzne #pc #pcmasterrace
#kartygraficzne #pc #pcmasterrace
źródło: comment_16044930186vGgXpieLob6hND2ofqUnF.jpg
Pobierz@lIENll: to TUF zdecydowanie albo MSI ale nie Ventus tylko GamingX
- 1
@lIENll: TUF bez OC powinien kosztować 3279 pln podobnie jak inne modele bazowe. Czyli ceny są zawyżone po kilkaset złotych. 3800 to wersja z OC nawet nie powinna kosztować.
Jak nie będziesz kręcić karty albo undervoltować to jeden pies byle było minimum 2 arraye MLCC (vide afera kondensatorowa). TUF ma same MLCC i istnieje do niego blok wodny więc to nabija popyt.
A i zwróć uwagę że te karty nie
Jak nie będziesz kręcić karty albo undervoltować to jeden pies byle było minimum 2 arraye MLCC (vide afera kondensatorowa). TUF ma same MLCC i istnieje do niego blok wodny więc to nabija popyt.
A i zwróć uwagę że te karty nie
Siemka, pod kartę RTX 3080 jaki byście polecali zasilacz, na stronach podają rekomendowany 850W, ale nie chcę mi się wierzyć żeby faktycznie taka moc była potrzebna.
#pcmasterrace #komputery #nvidia #rtx #kartygraficzne
#pcmasterrace #komputery #nvidia #rtx #kartygraficzne
- 2
@MightandMagic: to ona jedna z mniej prądożernych jest, do 405W. 8700k bez oc to nie jest nawet 90W.
jak dla mnie 700-750W wystarczy, byle by linia 12W nie była jakaś słabiutka.
ale może ktoś inny ma inne zdanie na ten temat czy wystarczy
jak dla mnie 700-750W wystarczy, byle by linia 12W nie była jakaś słabiutka.
ale może ktoś inny ma inne zdanie na ten temat czy wystarczy
źródło: comment_1604444597lbseMvFOvmnAn0hAKxqXbO.jpg
Pobierz- 1
@ReevoX: czyli spokojnie wystarczyłoby 650W
Mam pytanie, czy taki uchwyt do karty graficznej https://sklep.hard-pc.pl/p11367,podporka-gpu-jonsbo-vc-1-black.html posiadający w podstawie magnes, może uszkodzić dysk HDD? W mojej obudowie miejsce na jego przymocowanie wypada akurat nad dyskiem HDD. Dysk znajduje się w "piwnicy" obudowy, oddzielony jest osłoną metalową do której bezpośrednio nie przylega. Czy magnes o tak małej mocy może uszkodzić dysk HDD? #pc #komputery #kartygraficzne #pcmasterrace
- 0
- 0
@hrumque: Aha, nie wyczułem ironii ;) Doszedłem do wniosku i tak, że lepszy będzie taki uchwyt: Deepcool GH-01.
A tego co dałem link na początku po prostu nie odbiorę w Media Expert w którym czeka na odbiór.
A tego co dałem link na początku po prostu nie odbiorę w Media Expert w którym czeka na odbiór.
3
Nowy test 3D Marka sprawdza "czysty" ray-tracing

GeForce RTX 3070 osiąga ledwie ponad 30 klatek na sekundę. Nowe Radeony mogą być około 30% wolniejsze jeśli chodzi o obsługę RT
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mam nadzieję że wszyscy już kupili karty które chcieli. Cienko wyszedłem na czekaniu ;_;
Wszystkie wykresy here
https://imgur.com/a/CCHqJfp
#gpuacl #pcmasterrace #komputery #kartygraficzne #nvidia #amd
Wszystkie wykresy here
https://imgur.com/a/CCHqJfp
#gpuacl #pcmasterrace #komputery #kartygraficzne #nvidia #amd
źródło: comment_1604313513RureBzaEZ2qNT3BhGCBS3S.jpg
Pobierz- 10
Wołam @Blindshot @toniaszek @algus @wiedzmikolaj @PanSpustoszenie @xcinek1337 @Ramzi96M @thewickerman88 @vwolfi @wyindualizowany @lepszylogist @Sucharmen @za57o @orany @vlave @Kris @Masato @mmaaat @Marcinox @NikczemnyJudasz @Drokz90
No i @PhoenixPneuma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś chciał być wołany to niech +
No i @PhoenixPneuma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś chciał być wołany to niech +
- 1
Część Mirki.
Jaką kartę graficzną do ~1500 polecicie? Zastanawiam się nad GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6 lub GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6, ale szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co bardziej opłacalne. Nie planuję grać w cyberpunka na high detalach - do tego mam konsolę, ale w jakieś RTSy na PC też bym poszarpał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Karta ma grać w tandemie z Ryzen
Jaką kartę graficzną do ~1500 polecicie? Zastanawiam się nad GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6 lub GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6, ale szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co bardziej opłacalne. Nie planuję grać w cyberpunka na high detalach - do tego mam konsolę, ale w jakieś RTSy na PC też bym poszarpał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Karta ma grać w tandemie z Ryzen
Drogie Mireczki, sprzedaję komputer.
1. Intel Pentium G4560 3,5GHz z chłodzeniem Arctic Freezer
2. Płyta główna ASRock H110M-HDV
3. 8GB (2 x 4GB) Patriot Viper Elite Red DDR4 2400MHz CL 15
4. MSI Radeon R7 260X OC 2GB DDR5
1. Intel Pentium G4560 3,5GHz z chłodzeniem Arctic Freezer
2. Płyta główna ASRock H110M-HDV
3. 8GB (2 x 4GB) Patriot Viper Elite Red DDR4 2400MHz CL 15
4. MSI Radeon R7 260X OC 2GB DDR5
źródło: comment_1604224237FLq4q5YXkSMRb0tm0c1Oiy.jpg
Pobierz- 8
@JaTegoNiePowiedzialem: To jest taka maszyna że jak zapłacisz 5999 to dorzuce 2 klatki na gekona i 3 worki karmy xD
@Reevhar: ja sprzedałem g3258 i gtx 750ti za 600 xD
Ale to rok temu xD
Ale to rok temu xD
- 0
Jakie GPU polecacie obecnie kupić? Koniecznie musi być AMD ze względu na sterowniki pod linuksem
Fajnie jakby dało się zmieścić 1k PLN
#komputery #pcmasterrace #gpu #kartygraficzne
Fajnie jakby dało się zmieścić 1k PLN
#komputery #pcmasterrace #gpu #kartygraficzne
- 0
@testaccount9432: u mnie nic nie pomagało, żadne restarty. żeby wogóle odpalić kompa (wpisać hasło do szyfrowania dysku) musiałem dodatkowo podpiąć starą NV 1050Ti żeby cokolwiek widzieć :)
@mjnck martwy segment jeżeli chodzi o AMD, do wyboru masz tylko polarisy albo 5500XT ewentualnie używka 5600XT ale to już bym uważał jakby ktoś poniżej tysiaka sprzedawał.
XFX w tym wydaniu za 979zł, warto w tej cenie? W tej samej kwocie jest też RX 580 Red Dragon.
https://www.x-kom.pl/p/568066-karta-graficzna-amd-xfx-radeon-rx-5500-xt-fans-8gb-gddr6.html
#pytanie #kartygraficzne #amd #pcmasterrace
https://www.x-kom.pl/p/568066-karta-graficzna-amd-xfx-radeon-rx-5500-xt-fans-8gb-gddr6.html
#pytanie #kartygraficzne #amd #pcmasterrace
@aleosohozi:
580 w tej samej cenie się IMO totalnie nie opłaca. Karta starsza i zużywa o wiele więcej energii.
A i w tej cenie 1660 super można kupić co jakiś czas.
580 w tej samej cenie się IMO totalnie nie opłaca. Karta starsza i zużywa o wiele więcej energii.
A i w tej cenie 1660 super można kupić co jakiś czas.
- 1
@aleosohozi: Ceny nowych 580 to jakaś porażka, nie dałbym więcej niż 700-750zł, ten powercolor wygląda strasznie biednie a chcą za niego 980zł xD Ja chyba podobnie płaciłem za aorusa w 2017 xD 5500xt też są bardzo źle wycenione, ogólnie AMD ma teraz niezbyt dużo nowych opłacalnych kart, co najwyżej 5600xt za 1200-1300zł, może lepiej będzie z radeonami 6000.
#komputery #kartygraficzne brakuje mi jeszcze grafiki i ramu do zestawu: ryzen 3 3100, b450m d3h. myślę o karcie gtx 1650s. ktoś coś poleci w cenie do 800, ewentualnie ma coś na sprzedaż?
- 0
@nowywinternetach tylko to nie jest model stormx OC tylko zwykły super i chyba ma taktowanie 1725
@emrek: Tak czy siak bierz Giga jeśli tamten nie poleci za 600, bo i gwara w Polsce. Ale za 600 jest jeden wybór.
Siema zamówiłem kartę graficzną i zamówienia są realizowane chronologicznie i mam pytanie. Jeśli zamówiłem ją w dany dzień i opłaciłem zamówienie później to miejsce w kolejce liczy się od daty złożenia zamówienia czy opłacenia ?
#xkom #komputery #kartygraficzne
#xkom #komputery #kartygraficzne
Dobra mireczki. Ja już nie wiem jak to działa.
AMD ogłosiło big navi. Miało być bum i dostaliśmy. Wydajność najszybszych rtx'ów i to taniej. A ceny praktycznie wszystkich kart poszły do góry XD
Następnymi datami kiedy możemy spodziewać się obniżek cen to wydanie konsol / big navi na rynku. Do tego czasu trzeba płakać i płacić.
Wszystkie ładne wykresy here
https://imgur.com/a/5JzTwR2
Excel w wersji online here
AMD ogłosiło big navi. Miało być bum i dostaliśmy. Wydajność najszybszych rtx'ów i to taniej. A ceny praktycznie wszystkich kart poszły do góry XD
Następnymi datami kiedy możemy spodziewać się obniżek cen to wydanie konsol / big navi na rynku. Do tego czasu trzeba płakać i płacić.
Wszystkie ładne wykresy here
https://imgur.com/a/5JzTwR2
Excel w wersji online here
źródło: comment_1604043327p5buXZX0uWGIWjCYOPBHju.jpg
Pobierz- 9
Wołam @Blindshot @toniaszek @algus @wiedzmikolaj @PanSpustoszenie @xcinek1337 @Ramzi96M @thewickerman88 @vwolfi @wyindualizowany @lepszylogist @Sucharmen @za57o @orany @vlave @Kris @Masato @mmaaat @Marcinox @NikczemnyJudasz @Drokz90
Jakby ktoś chciał być wołany to niech +
Jakby ktoś chciał być wołany to niech +
@bibr Ceny idą do góry bo 3070 to kolejna papierowa premiera. Karta z niemalże zerową dostępnością i zaporowymi cenami powyżej msrp dla 3080 windują ceny turingów bo czemu nie. Wiadomo że na święta sprzedaż GPU w Polsce będzie tylko rosła bo Cyberpunk




























Komentarz usunięty przez autora