Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 16
Allegro szykuje się na Black Friday ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rtx 2080ti znowu w okolicy 3.5k. Na ten moment poniżej 3.6k są tylko 3 karty. Bierzcie póki jest
Wszystkie wykresy:
https://imgur.com/a/TVfFF27
Arkusz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Variv: Śmieszy mnie to "zbrojenie się" na CP, obstawiam że premierę przełożą kolejny raz. Jak wyjdzie w połowie przyszłego roku to będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lIENll: TUF bez OC powinien kosztować 3279 pln podobnie jak inne modele bazowe. Czyli ceny są zawyżone po kilkaset złotych. 3800 to wersja z OC nawet nie powinna kosztować.

Jak nie będziesz kręcić karty albo undervoltować to jeden pies byle było minimum 2 arraye MLCC (vide afera kondensatorowa). TUF ma same MLCC i istnieje do niego blok wodny więc to nabija popyt.

A i zwróć uwagę że te karty nie
  • Odpowiedz
Mam pytanie, czy taki uchwyt do karty graficznej https://sklep.hard-pc.pl/p11367,podporka-gpu-jonsbo-vc-1-black.html posiadający w podstawie magnes, może uszkodzić dysk HDD? W mojej obudowie miejsce na jego przymocowanie wypada akurat nad dyskiem HDD. Dysk znajduje się w "piwnicy" obudowy, oddzielony jest osłoną metalową do której bezpośrednio nie przylega. Czy magnes o tak małej mocy może uszkodzić dysk HDD? #pc #komputery #kartygraficzne #pcmasterrace
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hrumque: Aha, nie wyczułem ironii ;) Doszedłem do wniosku i tak, że lepszy będzie taki uchwyt: Deepcool GH-01.
A tego co dałem link na początku po prostu nie odbiorę w Media Expert w którym czeka na odbiór.
  • Odpowiedz
Część Mirki.
Jaką kartę graficzną do ~1500 polecicie? Zastanawiam się nad GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6 lub GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6, ale szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co bardziej opłacalne. Nie planuję grać w cyberpunka na high detalach - do tego mam konsolę, ale w jakieś RTSy na PC też bym poszarpał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Karta ma grać w tandemie z Ryzen
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli budżet jest z tyłka wyciągnięty to podpowiedzcie czy wydawanie 1.5k na 2060 jest złym pomysłem i lepiej dołożyć 500 zł i brać coś znacznie lepszego


@vekh: Lepiej poczekać na 3060 albo odpowiednik u AMD.
  • Odpowiedz
@testaccount9432: u mnie nic nie pomagało, żadne restarty. żeby wogóle odpalić kompa (wpisać hasło do szyfrowania dysku) musiałem dodatkowo podpiąć starą NV 1050Ti żeby cokolwiek widzieć :)
  • Odpowiedz
@aleosohozi: Ceny nowych 580 to jakaś porażka, nie dałbym więcej niż 700-750zł, ten powercolor wygląda strasznie biednie a chcą za niego 980zł xD Ja chyba podobnie płaciłem za aorusa w 2017 xD 5500xt też są bardzo źle wycenione, ogólnie AMD ma teraz niezbyt dużo nowych opłacalnych kart, co najwyżej 5600xt za 1200-1300zł, może lepiej będzie z radeonami 6000.
  • Odpowiedz
  • 0
#komputery #kartygraficzne brakuje mi jeszcze grafiki i ramu do zestawu: ryzen 3 3100, b450m d3h. myślę o karcie gtx 1650s. ktoś coś poleci w cenie do 800, ewentualnie ma coś na sprzedaż?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema zamówiłem kartę graficzną i zamówienia są realizowane chronologicznie i mam pytanie. Jeśli zamówiłem ją w dany dzień i opłaciłem zamówienie później to miejsce w kolejce liczy się od daty złożenia zamówienia czy opłacenia ?

#xkom #komputery #kartygraficzne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
Dobra mireczki. Ja już nie wiem jak to działa.
AMD ogłosiło big navi. Miało być bum i dostaliśmy. Wydajność najszybszych rtx'ów i to taniej. A ceny praktycznie wszystkich kart poszły do góry XD
Następnymi datami kiedy możemy spodziewać się obniżek cen to wydanie konsol / big navi na rynku. Do tego czasu trzeba płakać i płacić.
Wszystkie ładne wykresy here
https://imgur.com/a/5JzTwR2
Excel w wersji online here
bibr - Dobra mireczki. Ja już nie wiem jak to działa.
AMD ogłosiło big navi. Miało by...

źródło: comment_1604043327p5buXZX0uWGIWjCYOPBHju.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach