Siemano, mam Radeona RX 480 8gb i z nim mam problem. Grzeje się w każdej bardziej "wymagającej" grze. Jak dochodzi do 90 stopni wywala sterownik, zmniejszylem mu napięcie i zrobiłem podstawowe czynności czyszczące i nic nie pomogło. I tu moje pytanko, czytałem na necie o firmach/ludziach, którzy naprawiają karty, warto spróbować czy nie zawracać sobie głowy i kupić nową?
#komputery #kartygraficzne
#komputery #kartygraficzne





























Link do wykresów:
https://imgur.com/a/4if0VMK
Arkusz
źródło: comment_1605612558Ig2EstGoQLahdTXWezaReD.jpg
Pobierz