Mam koncept loga ale potrzebuje żeby ktoś mi zrobił z tego .svg lub .ai format w full-quality, ktoś cos?
Za opłata ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#grafika #grafikakomputerowa
Za opłata ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#grafika #grafikakomputerowa
@lukaszilol: Pisz na PW. Najlepiej pokaż co tam masz to napiszę jak sprawa wygląda.
@lukaszilol: jeśli nikt się wcześniej nie zgłosi to jutro przed południem mogę ogarnąć ;)
Hej, chcę się z Wami podzielić moją sytuacją, bo być może kogoś to uchroni przed stratą pieniędzy, nerwów – albo i czegoś gorszego.
Dla kogo ten post? Dla każdego, kto:
- rozważa serwisowanie auta w ASO, bo „będzie bezpieczniej”,
- myśli, że ASO = gwarancja jakości,
- wierzy, że autoryzacja = lepsze traktowanie klienta.
Dla kogo ten post? Dla każdego, kto:
- rozważa serwisowanie auta w ASO, bo „będzie bezpieczniej”,
- myśli, że ASO = gwarancja jakości,
- wierzy, że autoryzacja = lepsze traktowanie klienta.
źródło: IMG_6405
Pobierz
lukaszilol via Wykop
- 0
AGR po 180 000km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: WhatsApp Image 2025-06-09 at 19.25.45
Pobierz
lukaszilol via Wykop
- 0
@cyganztorunia: Panie to auto z 2021, tutaj takie byki nawalone ze aż strach nowe kupować. Zobacz jak jest misko zrobiona... masakra. specjalnie zeby śmieci zostały.
Lewa strona, wylew (jeszcze jest dolutowana główna 2-4cm w gore)
Prawa strona, czujnik oleju czy dolać
Lewa strona, wylew (jeszcze jest dolutowana główna 2-4cm w gore)
Prawa strona, czujnik oleju czy dolać
źródło: WhatsApp Image 2025-06-03 at 17.09.25
Pobierz
lukaszilol via Wykop
- 0
@cyganztorunia: To I tak najlepsze co znalazłem w tym samochodzie.
źródło: IMG_6715
Pobierz
lukaszilol via Wykop
- 0
@cyganztorunia: Wyciek wgl nie od tego, w sumie to te naklejki nie tworzyły żadnego problemu ale śmieszne ze tak z fabryki wyjechało.
AGR wiadomo, dlatego każdy usuwa
AGR wiadomo, dlatego każdy usuwa
lukaszilol via Wykop
- 0
@r5678:
Auto kupilem rok temu (miale 95k KM) od Niemca, był robiony w ASO cały czas. Teraz ma 181k
Kierownik Audi Warszawa, mówił ze ten przewód paliwa, jakby pękł to mógłby wywołać pożar, tym bardziej ze jest to obok turbo gdzie jest po 900c+ stopni w czasie jazdy.
Auto kupilem rok temu (miale 95k KM) od Niemca, był robiony w ASO cały czas. Teraz ma 181k
Kierownik Audi Warszawa, mówił ze ten przewód paliwa, jakby pękł to mógłby wywołać pożar, tym bardziej ze jest to obok turbo gdzie jest po 900c+ stopni w czasie jazdy.
lukaszilol via Wykop
- 1
@NuklearnySzpadel: Może I nie, może i tak, lepiej nie ryzykować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Największy problem byłby jakby się to stało w Niemczech (gdzie często jeżdżę) na Autoban'ie to bym chyba zbankrutował.
Największy problem byłby jakby się to stało w Niemczech (gdzie często jeżdżę) na Autoban'ie to bym chyba zbankrutował.
lukaszilol via Wykop
- 1
@darek-jg: W tym modelu nie ma bagnetu.
lukaszilol via Wykop
- 0
@walokid: Być może czerwony, jednakże to nie uszczelka z miski. Ponieważ można złożyć z tego uszczelkę, mam około 60-70% całej
- 66
Wracają lata 90 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ukradli mi wkłady do Audi A6 C8... Z poniedziałku na wtorek, między 21:00 - 9:00
Ukradli mi wkłady do Audi A6 C8... Z poniedziałku na wtorek, między 21:00 - 9:00
źródło: WhatsApp Image 2025-05-27 at 13.08.44
Pobierz
lukaszilol via Wykop
- 0
Centrum miasta.
lukaszilol via Wykop
- 9
@vieniasn: Wystarczy wyjść z piwnicy i zobaczyć, a nie siedzieć na wykopie 24/7.
Zresztą, na policja powiedzieli ze dziś mieli 20 zgłoszeń w ciągu jednego dnia., różne samochody, różne części miasta. 2 chłopaczków na rowerach.
Zresztą, na policja powiedzieli ze dziś mieli 20 zgłoszeń w ciągu jednego dnia., różne samochody, różne części miasta. 2 chłopaczków na rowerach.

lukaszilol via Wykop
- 0
@Tiefschwarz: To wiadomo, tak samo lampo od Porsche na jeden pstryczek.
lukaszilol via Wykop
- 0
@mlodyfubu: Fotochrom
lukaszilol via Wykop
- 4
@bartekppp: Allegro po 500+ zestaw, jak odbiór osobisty to oczywiście tylko gotówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ASO po 900 złotych - jeden
ASO po 900 złotych - jeden
lukaszilol via Wykop
- 0
@mlodyfubu: Znalazłem zestaw, używane (pewnie kradzione) za 500 zł obok Legnicy.
https://allegro.pl/kategoria/lusterka-zewnetrzne-wklady-18713?string=4N0857535E
https://allegro.pl/kategoria/lusterka-zewnetrzne-wklady-18713?string=4N0857535E
lukaszilol via Wykop
- 0
@langer: Patrzyłem rok temu za Panamera 4s :D ale jednak wybrałem A6 z full bo nie mogłem znaleźć dobrego modelu
lukaszilol via Wykop
- 0
@sztucznamgla: Pani z Policja powiedziała ze od rana z 20 osób było z tym samym problemem: BMW, Audi, Merc
Jakaś większą akcja musiała być z Poniedziałku na Wtorek.
Jakaś większą akcja musiała być z Poniedziałku na Wtorek.
lukaszilol via Wykop
- 0
lukaszilol via Wykop
- 0
@bedejutro: fotochromy i podgrzewane dlatego taka cena.
lukaszilol via Wykop
- 0
@pogodny_mis65: Sama elita :)

lukaszilol via Wykop
- 0
@prawilny_prawak: Na szczęście nie, sprawdzałem
lukaszilol via Wykop
- 0
@pozpozi: Zgadza się
lukaszilol via Wykop
- 1
@pozpozi: Ja juz kupiłem używkę za 500 zł, zestaw. ASO oszalał z ta cena.
Szkoda mi używać AC na takie cos, może jak radar ukradną to wtedy xD
Szkoda mi używać AC na takie cos, może jak radar ukradną to wtedy xD
- 0
W liście firm, które bankrutują razem z ftx jest ledger, np:
103. Ledger Holdings Inc.
104. LedgerPrime Bitcoin Yield Enhancement Fund, LLC
105. LedgerPrime Bitcoin Yield Enhancement Master Fund LP
Jest to jakiś z portfelem sprzętowym związane?
#kryptowaluty
103. Ledger Holdings Inc.
104. LedgerPrime Bitcoin Yield Enhancement Fund, LLC
105. LedgerPrime Bitcoin Yield Enhancement Master Fund LP
Jest to jakiś z portfelem sprzętowym związane?
#kryptowaluty
@Devih: xD
Ledger Holdings Inc. provides institutional brokerage services. The Company serves customers in the State of New York. LedgerX
Ledger Holdings Inc. provides institutional brokerage services. The Company serves customers in the State of New York. LedgerX
Po 2 latach uzywania Metal Plan przyszedl czas na "tyczasowy" block od #revolut, jakies alternatywy? Jak sie spisuje ZEN?
#kryptowaluty #binance
#kryptowaluty #binance
źródło: comment_1665188461RZqyWwq7xmlTOl5oQNoqtN.jpg
Pobierz@Atreyu: Nie potrzebuje kryptowalut bo sobie uzywam Binance P2P
@julkarok2000: Na necie pisza ze po kilka miesiecy sie czeka lub czasem nigdy nie odblokowuja, a mam na koncie z 15k PLN xd
A ban za Binance P2P pewnie bo wczesniej napisali dlaczego X osoba wyslali mi X kasy, napisalem ze cos kupila i 2h pozniej mi napisal ze konto zablokowane na security check
A ban za Binance P2P pewnie bo wczesniej napisali dlaczego X osoba wyslali mi X kasy, napisalem ze cos kupila i 2h pozniej mi napisal ze konto zablokowane na security check
@WhiskeyIHaze: przez ile miałeś blokadę? Bo za tydzień jade do polski także chciałbym uzyskać dostęp do hajsu
@loplop: tez mi się nie działo nic przez długi czas. Na reddicie mówią ze to z czasem
@WhiskeyIHaze: dzieki, czekam w takim razie
Polak potrafi! Jestem z niego dumny.
https://news.yahoo.com/23-old-self-described-crypto-220637546.html?guccounter=1
#kryptowaluty
https://news.yahoo.com/23-old-self-described-crypto-220637546.html?guccounter=1
#kryptowaluty
Polak
A 23-year-old Canadian who calls himself
@gonzo91: pewnie 9 USD
@Zbieracz_kapiszonuf: Ja wiem ale juz napisali ze nie bedzie 16 wrzesnia i nie wiedza kiedy bo nie ma towaru :)
@Zbieracz_kapiszonuf: inet maly? no nie wiem... Juz zrobilem zamowienie na webhallen ale pewnie tez bedzie pozno bo teraz zamowilem :/
@Termowizjer: W dniu premiery, od razu jak mozna bylo zamowic
@Termowizjer: I co, dostales info ze bedzie jutro do odebrania?
Mam ładowarkę nokii indukcyjną, output 12V i 750mA. Mogę nią ładować bez problemu Iphona? (12mini)
#apple
#apple
@Generau_Solo: tak
Jeżeli mam zachomikowane 0.2ETH, to mogę zostać walidatorem, a jeżeli to za mało to ile ETH potrzeba aby otrzymać tę zaszczytną funkcję?
#ethereum #kryptowaluty
#ethereum #kryptowaluty
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:
https://ethereum.org/en/staking/
Staking is the act of depositing 32 ETH to activate validator software. As a validator you’ll be responsible for storing data, processing transactions, and adding new blocks to the blockchain.https://ethereum.org/en/staking/
@Adriian321: Zalezy kogo spytasz, imo normalna. Ale mieszkam tutaj 10 lat takze moze sie bardzo roznic od Polskiej.
https://www.svt.se/nyheter/inrikes/sa-blir-politiken-med-den-nya-hogerregeringen-1
https://www.svt.se/nyheter/inrikes/sa-blir-politiken-med-den-nya-hogerregeringen-1
źródło: comment_1663178287GN9OwiGmSY1N2I6RS1dMTi.jpg
Pobierz@Miniu30: Pozytywny
Jak myślicie? Long czy short ETH na najbliższe godziny :)?
#kryptowaluty
#kryptowaluty
All in, 100x, long
- 0
Jak myślicie ,około osiemnastej kolejny dzwon w dół?
#kryptowaluty
#kryptowaluty
- =)
- Sztokholm & Tajwan
Osiągnięcia
Rocznica
od 02.02.2026Rocznica Gadżeciarz
od 24.12.2016Gadżeciarz Mikroblogger
od 03.02.2017Mikroblogger









Interesuje mnie tylko Orange, niestety Nju nie ma na adresie :(
#orange #swiatlowod #swiatlowody
źródło: image
Pobierz