Poleci ktoś miejsca warte zobaczenia? Mieszkam, we Wrocławiu, chcę sobie pojechać na 10 dni w góry, w zaznaczone rejony na mapie. Wyjazd bez większego planu, relaks, jak chodzenie po górach to lajtowe, pewnie Czechy też odwiedzę. Może na kilka dni tu, na kilka dni tam...?
Poleci mi ktoś w które rejony się warto wybrać?
Ojciec mi poleca Karpacz.
#dolnoslaskie #dolnyslask #szklarskaporeba #karpacz #gory
penknientyjerz - Poleci ktoś miejsca warte zobaczenia? Mieszkam, we Wrocławiu, chcę s...

źródło: comment_1598989460ISMRjuwiGJp3zYHDUhJezv.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@scorpio18k W przypadku znalezienia dorosłego jerzyka lub młodego z wyrośniętymi lotkami należy sprawdzić czy ptak nie jest ranny, a jeśli nie widać żadnych obrażeń, to trzeba przetestować czy przyczyną upadku ptaka była chwilowa niedyspozycja wynikająca z osłabienia, dezorientacji lub zderzenia z jakąś przeszkodą, czy też dłuższa niezdolność do lotu. W tym celu należy położyć jerzyka na otwartej, podniesionej wysoko dłoni i zaczekać chwilę, czy podejmie próbę lotu. Nie trzeba podrzucać ptaka.
  • Odpowiedz
@Endrius: wiem o czym mówisz, ostatnio jechałem tamtędy w niedzielę - na tym kawałku nawierzchnia jest tragiczna, ale parę innych miejsc na obwodnicy ma równie złą albo i gorszą, a można na nich bardziej p---------ć :) tak czy tak, cała droga od zjazdu z DW367 na Kowary, do Przełęczy Kowarskiej, nadaje się do kompletnej wymiany nawierzchni

@butterfly: dobry test zawieszenia :)

a to o czym pisze @pawelJG
  • Odpowiedz