Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
Jarosław: Czterolatek sam w sklepie. Nie pamiętał, gdzie mieszka - Polsat News

Zdezorientowany czterolatek szedł za grupą starszych kolegów, a wcześniej oddalił się z placu zabaw, dołączając do grupy nieznanych mu nastolatków. Samotnym chłopcem zainteresowała się najpierw pracownica sklepu, a później policja. Jak się okazało, matka dziecka była w domu i zajmowała się swoimi po
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szyderczy_szczur od niego nie chce
Mirki mieszkający we #wlochy możecie mi powiedzieć o co chodzi z liczbą podkarpackich rejestracji w #neapol ? Skutery, smarty i samochody osobowe porejestrowane na polskich blachach jeżdżą, rozwożą pizze itd.
Obok naszego noclegi mijałem 5 takich pojazdów, a przez 3 dni pobytu chyba 10 dziennie. Podejrzeń że chodzi coś z #ubezpieczenia ale naprawdę nie wiem. W internecie nic nie znalazłem.
W załączniku zdjęcie jednego z nich
Obok naszego noclegi mijałem 5 takich pojazdów, a przez 3 dni pobytu chyba 10 dziennie. Podejrzeń że chodzi coś z #ubezpieczenia ale naprawdę nie wiem. W internecie nic nie znalazłem.
W załączniku zdjęcie jednego z nich
źródło: comment_1671475282Ac9WhRriwMK4D7jN8zfg6n.jpg
Pobierz- 12
@kino_oka: pusty w środku wygląda jak znicz
- 9
- 36
- 0
@lexico: nic?
Mi się zdaje że tak
Mi się zdaje że tak
@kargulasty: lubię kobiety na poziomie (i w poziomie)
- 15
Nie wiem, czy jest serial, który wywarł na mnie podobne emocjonalne zaangażowanie tak jak #twinpeaks Uwielbiam wracać do tego dziwnego, onirycznego świata stworzonego przez Davida Lyncha i Marka Frosta. Będąc na nostalgicznej fali, stworzyłem krótką animację.
#b3d #blender #twinpeaks #davidlynch #animacja #jaroslaw #seriale
#b3d #blender #twinpeaks #davidlynch #animacja #jaroslaw #seriale

@kino_oka: klimat niesamowity, szczególnie jak się dziś ogląda. Ja pierwszy raz obejrzałem kilka msc temu. Jeden z najlepszych seriali.
Czeka mnie jeszcze ten nowy sezon nakręcony po latach + film. Mam jakąś bodajże 3,5 godzinną wersję, połączone dwa filmy które wyszły, z poprawioną chronologią :)
Czeka mnie jeszcze ten nowy sezon nakręcony po latach + film. Mam jakąś bodajże 3,5 godzinną wersję, połączone dwa filmy które wyszły, z poprawioną chronologią :)
- 5
@LoneRanger: tylko najpierw film i potem trzeci sezon. i dobrze, że masz wersję z missing pieces, bo jest dużo lepsza niż wersja normalna.
- 11
Czołem #blender 'owe mireczki! Będę tu czasami wrzucał swoje twórcze wypocinki (nie bójta się, niezbyt często).
Na początek mała animacja, do której inspiracją była fotografia dworca w #jaroslaw #podkarpackie którą wykonałem chyba 10 lat temu (już dokładnie nie pamiętam). Podczas tworzenia animacji nostalgło mnie mocno do czasów #heroesofmightandmagic więc jest małe nawiązanko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blender3d #
Na początek mała animacja, do której inspiracją była fotografia dworca w #jaroslaw #podkarpackie którą wykonałem chyba 10 lat temu (już dokładnie nie pamiętam). Podczas tworzenia animacji nostalgło mnie mocno do czasów #heroesofmightandmagic więc jest małe nawiązanko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blender3d #

- 0
źródło: comment_1659282325hrTtb2Xp1LyXGMCu0MCyj5.jpg
Pobierz#podkarpackie #rzeszow #jaroslaw #przemysl
Czy możecie polecić mi dobrą szkole w której nauczę się jeździć na motocyklu? Zależy mi aby nauczyć się jazdy a nie tylko wyćwiczyć zadania z egzaminu.
Posiadam kat b od ok 10 lat, na moto nigdy nie jeździłem.
Czy możecie polecić mi dobrą szkole w której nauczę się jeździć na motocyklu? Zależy mi aby nauczyć się jazdy a nie tylko wyćwiczyć zadania z egzaminu.
Posiadam kat b od ok 10 lat, na moto nigdy nie jeździłem.
- 9
@re_plenish: @ReInspire: a ja z jego postu rozumiem, że nie ma moto i nie jeździ i nawet nie ma prawka, bo ignorancja aż bije po oczach.
@ReInspire: Apeks - przemyska szkołą motocyklowa. Bardzo polecam. Nauczą nie tylko zdać egzamin, ale też dobrych praktyk. Instruktorzy są zapalonymi motocyklistami.
Warto jechać do zamku w Krasiczynie? Jest tam co oglądać? Co pozniej mozna robic w okolicy? Ewentualnie co mozna robic w trojkace Rzeszow - Przemyśl - Jarosław
#krasiczyn #podkarpacie #przemysl #jaroslaw
#krasiczyn #podkarpacie #przemysl #jaroslaw
- 2
W środku zwiedzasz z przewodnikiem krypty gdzie pochowani sa ostatni właściciele zamku Sapiehowie, gabinet księcia Leona Aleksandra, Kaplicę zamkową oraz eksponaty w baszcie papieskiej. Nie ma co się spodziewać bogatych wnętrz ponieważ wojna zrobiła swoje. Sam dziedziniec zamkowy i park są warte odwiedzenia. W Przemyślu wyjdź/podjedź na wzgórze Zniesienie i podejdź na kopiec tatarski. Polecam także wejść na wieżę muzeum dzwonów i fajek gdzie zobaczysz najlepsza panoramę na miasto :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
- 4
- 1
- 1
- 12
Trochę spalona ale zjem. Dużo dodatków. Bar na dworcu w #jaroslaw #jedzzwykopem #zapiekanka #glodnadziewczyna
źródło: comment_1643717229k27QL08QGs8naVcrNcAHvF.jpg
PobierzKolejny dobry pomysł deweloperów, tym razem w #jaroslaw.
Stacja lotos pod balkonami bloku mieszkalnego.
Nie zrobiłem foty, ale wyobraźcie sobie jak to wygląda teraz.
Zdjęcie ze street view.
#patodeweloperka
Stacja lotos pod balkonami bloku mieszkalnego.
Nie zrobiłem foty, ale wyobraźcie sobie jak to wygląda teraz.
Zdjęcie ze street view.
#patodeweloperka
źródło: comment_1635065845nu2wpVoAAYuT30I4GqUfZ7.jpg
Pobierz























#jaroslaw #przemysl #podkarpackie #podkarpacie
źródło: temp_file.png4877571624158487728
Pobierz