Mirki mieszkający we #wlochy możecie mi powiedzieć o co chodzi z liczbą podkarpackich rejestracji w #neapol ? Skutery, smarty i samochody osobowe porejestrowane na polskich blachach jeżdżą, rozwożą pizze itd.

Obok naszego noclegi mijałem 5 takich pojazdów, a przez 3 dni pobytu chyba 10 dziennie. Podejrzeń że chodzi coś z #ubezpieczenia ale naprawdę nie wiem. W internecie nic nie znalazłem.
W załączniku zdjęcie jednego z nich
L.....a - Mirki mieszkający we #wlochy możecie mi powiedzieć o co chodzi z liczbą pod...

źródło: comment_1671475282Ac9WhRriwMK4D7jN8zfg6n.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kino_oka: klimat niesamowity, szczególnie jak się dziś ogląda. Ja pierwszy raz obejrzałem kilka msc temu. Jeden z najlepszych seriali.
Czeka mnie jeszcze ten nowy sezon nakręcony po latach + film. Mam jakąś bodajże 3,5 godzinną wersję, połączone dwa filmy które wyszły, z poprawioną chronologią :)
  • Odpowiedz
Czołem #blender 'owe mireczki! Będę tu czasami wrzucał swoje twórcze wypocinki (nie bójta się, niezbyt często).

Na początek mała animacja, do której inspiracją była fotografia dworca w #jaroslaw #podkarpackie którą wykonałem chyba 10 lat temu (już dokładnie nie pamiętam). Podczas tworzenia animacji nostalgło mnie mocno do czasów #heroesofmightandmagic więc jest małe nawiązanko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blender3d #
kino_oka - Czołem #blender 'owe mireczki! Będę tu czasami wrzucał swoje twórcze wypoc...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W środku zwiedzasz z przewodnikiem krypty gdzie pochowani sa ostatni właściciele zamku Sapiehowie, gabinet księcia Leona Aleksandra, Kaplicę zamkową oraz eksponaty w baszcie papieskiej. Nie ma co się spodziewać bogatych wnętrz ponieważ wojna zrobiła swoje. Sam dziedziniec zamkowy i park są warte odwiedzenia. W Przemyślu wyjdź/podjedź na wzgórze Zniesienie i podejdź na kopiec tatarski. Polecam także wejść na wieżę muzeum dzwonów i fajek gdzie zobaczysz najlepsza panoramę na miasto :)
  • Odpowiedz
@ophiuchus: przecież on patrzy pod innym kontem, zresztą i tak jadą na około. Wybrali specjalnie taką, gdzie jest najmniej zniszczeń, a mimo wszystko coś tam jednak dojrzał.
  • Odpowiedz