Sąsiad z parteru od 7-12 codziennie robi remont od 4 tygodni. Ryje wiertarką, młotami, itp. Przychodzi 12:00 - cisza. Pracować się nie da, spać się nie da i co mu zrobisz? Zostawię mu kartkę w skrzynce póki co. Mieszkam na 5 piętrze, a czuję się jak w betoniarce.
#j--------e #remontujzwykopem -> nie ma to jak wiertarka z biedronki i wiertła po dziadku. Jak ja brałem ekipę do wymiany 8 okien,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój pracodawca wysłał mnie na szkolenie w trakcie grudniowego urlopu - czym uszczuplił mi ten urlop o całe 3 dni. Dziś się dowiedziałem, że.... nie należy mi się żaden odbiór/dni wolne rekompensujące to ( ͡ ͜ʖ ͡)

To jak, należy się czy nie?!

#praca #pracbaza #korpo #korposwiat #gorzkiezale #j--------e

Należą się dni wolne za szkolenie w trakcie urlopu?

  • Tak jak pan jezus powiedział! 39.3% (44)
  • Jeszcze jak! 50.9% (57)
  • Nie, okrutniku ty jeden! 9.8% (11)

Oddanych głosów: 112

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBulibu: po pierwsze, to nie powinienes miec wolnego w trakcie szkolenia, bo masz wolne i powinienes miec na wszystko w------e. Ta czesc urlopu powinna zostac skasowana i wrocic do puli.

Wiec januszex i to srogo.
  • Odpowiedz
@elementbn: problem w tym, że rozporządzenie jest aktem mniejszej wagi niż ustawa i jeśli firmy się do tego dostosują, złamią prawo karno-skarbowe i następnych miesiącach/latach przyjdą smutni panowie z US i dojebią kary ;)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yuio: z taką miałem do czynienia w Biedronce, kasa samoobsługowa, a ta mi wisi na plecach, że muszę uważać by jej nie przetrącić. Mówię to kolejki, to ta zaczęła pieprzyć, że do każdej kasy jest osobna kolejka, zaczepia, wyzywa, ignoruję -_- jeszcze mnie wózkiem potrąciła na odchodne, już nie wytrzymałem i jak kopnąłem ten wózek na nią to mało na glebie nie wylądowała. Specjalnie mnie zaatakowała wózkiem i wielkie zdziwienie,
  • Odpowiedz
@Ronin223: laska miała jakiś pomysł ale źle podeszła do tego biznesu. Powinna zatrudnić 1-2 chłopów, jakiś Hindusów czy coś żeby pierdzieli za nią do tych słoików. Chyba, że "koneserzy" pierdów potrafią po samym zapachu rozpoznać płeć.
  • Odpowiedz
Ja p------ę, ciśnienie spada a ja umieram. Zaraz mi łeb pęknie, już drugi Ibuprom Max wziąłem bo nie idzie wyrobić....

#meteopatia #j--------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzieki @play_polska ze godzine przed przeniesieniem do orange wysłaliście mi sms ze wylaczacie blokade przychodzących smsow i połączeń 'premium' czytaj sprzedaliście moj numer bez mojej zgody i mam 10 połączeń ze spamu dziennie. Na szczęście android filtruje ten syf. To niewiarygodne jak w kilka miesięcy od momentu jak was kupili zmieniliscie sie w najgorsza sieć w Polsce #zalesie #j--------e #play
R.....1 - Dzieki @play_polska ze godzine przed przeniesieniem do orange wysłaliście m...

źródło: comment_1641415629LaUDTu3Q3KFn7okZNyjE2F.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach