Zastanawia mnie jedna rzecz. Podczas prodcedur imigracyjnych do USA, tak samo jak wizowych, w formularzu jest mnóstwo "zabawnych" pytań typu a) czy przyjeżdża pan/pani do USA prowadzić działalność terrorystyczną... itp.

Domyślam się, że umożliwia to późniejsze odebranie prawa pobytu, bądź przyznanego obywatelstwa na bazie składania fałszywych zeznań takiego potencjalnego terrorysty (i może nawet całej jego rodziny, skoro razem otrzymali pozwolenie na pobyt).

W polskim wniosku o przyznanie prawa stałego pobytu czegoś takiego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nasisajuzzmeczeni: w pełnej wersji filmu słychać, że w tym czasie mówią jeszce inne osoby jedna lub dwie. Bardzo możliwe, że stenogram wspomina inną wypowiedź, a "TAK" jest pominięte. Dlatego warto doszukać się na 100% kto to - i zwolnić go - bo to my jesteśmy pracodawcami! Co to za pracownicy którzy nie robią tego co chce Naród-Szef?
  • Odpowiedz
Imigranci to zaiste szczwane bestie:

In Deutschland konvertieren islamische Flüchtlinge scharenweise zum Christentum. Allein in Berlin haben sich Hunderte Afghanen und Iraner taufen lassen, wie das Magazin "Focus" in seiner neuesten Ausgabe berichtet. Viele von ihnen erklären, dass echter Glaube sie zu dieser Entscheidung veranlasst habe. Doch zusätzlich erhöht ein Konfessionswechsel ihre Chancen, in Deutschland bleiben zu dürfen. Müssten sie zurück in ihr Heimatland, könnten sie aufgrund ihrer neuen Religion verfolgt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Keffiro: to jest właśnie wolność słowa, lewacy tłumacza że hurr durr cieszą się z cenzury, bo "prawki nawołujo do holokałzdu.
Co innego wolno mówić hurr durr.

A jednak jak przychodzi co do czego to okazuje się, że jednak nie.
  • Odpowiedz
http://www.wykop.pl/link/2767537/walka-z-islamem-w-szkockim-stylu/#comment-31103159

Główna z płomieniem, bo szkot zagłusza "islamskiego kaznodzieje", naturalnie info nieprawdziwe a jak się okazało koleś wykrzykiwał anty-islamskie hasła xD Po prostu wykop w pigułce. Jestem ciekaw jakie by były komentarze gdyby informację podano rzetelnie, pewnie kazalibyście mu wsadzić te dudy w cztery litery xd

#neuropa #4konserwy #islam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe stwierdzenia Vaclava Klausa na łamach niemieckiego "Die Welt" na temat imigrantów i rzekomych uchodźców.

Celem tej polityki „powitania” i „otwartych ramion”, jest zniszczenie Europy narodów. I to trwale. Na jej gruzach ci politycy chcą zbudować „nową Europę”, bez nas, czyli tych, którzy chcą zachować europejską wspólnotę w obecnym kształcie

Imigranci mają zostać pierwszymi członkami tej nowej, wymarzonej Europy. Ponieważ nie czują więzi z obecnymi państwami UE, łatwiej im będzie się zidentyfikować
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach