Zawsze lubilem muzyke chrzescijanska, muzulmanska mnie specjalnie nie porywala. Ale to co ten koles robi, to mistrzostwo.
#muzyka #islam
Choir - Zawsze lubilem muzyke chrzescijanska, muzulmanska mnie specjalnie nie porywal...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Art. 129. KK: Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.


#imigranci #syria #islam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CegielniaPL: Dopóki machina pisowskich rozliczeń nie ruszy, dopóty ten rząd będzie bezkarny. Niby jesteś taki mądry, a nie wiesz jak urzędy traktują szarych obywateli.
  • Odpowiedz
To moze trochę Breivika?
#islam #islamizacja #4konserwy #cytatywielkichludzi

Cytat z manifestu rok 2010

Wielokulturowość jest antynorweską i antyeuropejską ideologia nienawiści. Wielokulturowość jest złą ideologią, która jest na nas wymuszana. My, rdzenni mieszkańcy Norwegii, jesteśmy teraz w sytuacji, gdy tracimy naszą stolicę i nasze miasta. Jesteśmy jakieś 5-10 lat od bycia mniejszością we własnej stolicy. Elity polityczne są do tego stopnia bezczelne, że oczekują od nas
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ataki miały charakter prewencyjny w obronie norweskiej kultury i mojego ludu. Działałem zgodnie z zasadą wyższej konieczności w imieniu mojego narodu, mojej religii, mojej grupy etnicznej, mojego miasta i mojego kraju. Dlatego też domagać się będę uniewinnienia od wszystkich zarzutów.


@AirCraft: rak. Przez niego prawica/narodowcy w Norwegii spadli na margines. Lewica jest silna jak nigdy. W cywilizowanym kraju o którym on mówi dawno by wisiał.
  • Odpowiedz
Przez niego prawica/narodowcy w Norwegii spadli na margines. Lewica jest silna jak nigdy.


@PatologiiZew: Tu się zgodzę. Ale zobaczymy jak będziemy go oceniać za 10-20 lat. Czy potępiać jako psychopatycznego mordercę czy jako heroicznego bojownika o tożsamość i o Europę.
  • Odpowiedz
Jest jakieś miejsce w internecie, najlepiej Islamskoniemieckim ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie można napisać coś od siebie. I głównymi odbiorcami będą Isisniemcy? Coś ala mikroblog, tylko niemiecki.

Chętnie z nich przylacham.
#pytanie #niemcy #imigranci #isis #islam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach