@FlasH: Dlatego napisałem telewizji publicznej i nie tylko. Uważam że szeroko pojęty internet jest jedynym miejscem do zdobywania rzetelnej wiedzy na temat islamskich ekstremistów. Prorządowa telewizja emitująca program o islamistach których rząd chce sprowadzać do Polski, to chybiony pomysł jeśli idzie o zdobywanie wiedzy w temacie.
  • Odpowiedz
Takie z ciekawości pytanie do specjalistów od #prawo

Czy jeżeli prokuratura szuka sprawców "mowy nienawiści" w internecie to czy znaczenie ma tylko adres ip z którego dokonano dany wpis czy też wszystkie adresy z jakich logował się dany użytkownik?

Np załóżmy że Piotrek z Gdańska będzie się z domu logował regularnie na Wykopie, a potem pojedzie na wycieczkę do Kaliningradu i z ruskiej kafejki internetowej napisze "Araby do gazu" ze swojego wykopowego
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nieprawda


@szybki_bil: dla takich jak ty powinny być minusy na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze raz: IP jak najbardziej może być dowodem. Inną kwestią jest to jakie informacje z konkretnym IP można dodatkowo powiązać, by w postępowaniu dowodowym wykazać, że z danego IP, w danym dniu i danej godzinie, korzystał X, który jest podejrzany/oskarżony o Y. Niemożność wykazania tego nadal nie sprawia, że IP - korzystając z twojej wypowiedzi
  • Odpowiedz
Czy prokuratura po tym jak dostanie od wykopu adres ip ruskiej kafejki umorzy sprawę bo nic nie jest w stanie z rosyjskim ip zrobić, czy też będzie prowadzić dalej śledztwo i szukać po innych adresach ip z których logowano się na wykopowe konto Piotrka ?


@Myrten: W piśmie najczęściej pojawia się informacja o zakresie dat żądanych danych. Czasem wymagane jest jedynie IP, z którego opublikowano post, a czasem wymaga się
  • Odpowiedz
@tor_Arka: Proponuję ciąg dalszy:
-ile czasu musiało minąć żebyście uznali siłę państwa polskiego i przestali sprzymierzać się z naszymi wrogami oraz wzniecać powstania?
-ile dokładnie to nie pamiętam, ale dostaliśmy od was łupnia w 5 powstaniach, z czego część wznieciliśmy już po nadaniu nam ziem przez polskiego króla. Także surowe kary ze śmiercią włącznie za zdradę wartości goszczącego nas chrześcijańskiego państwa sprawiły, że jako wspólnoty przyzwyczajone do okrutnych praw i okrutnego życia,
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Ale często dochodzi do starć i napięcia generalnie są bardzo duże. Mi osobiście nie przeszkadza to, że powstają te meczety itp. chodzi mi o to, że dużo osób zapomina po prostu, że Putin musi z nimi dobrze trzymać właśnie ze względu na ich liczebność. @urwisjakichmalo: biorąc pod uwagę ambicje Kadyrowa, to kto wie czy kiedyś faktycznie nie będzie trzymał w ryzach wszystkich kaukaskich muzułmanów.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/266143-urban-przed-sadem-z-muzulmanow-smiac-sie-boje-bo-zabijaja-gdyby-katolicy-w-polsce-zabijali-to-tez-bym-ich-nie-ruszal-bo-jestem-tchorzem

"Premier Kopacz idzie marszu w Paryżu po zamachu na Charlie Hebdo" protestując przeciwko zamachowi na wolność słowa, mnie tu sądzą za to samo."

Urban w samo sedno!
No jak go nie lubię, tak muszę przyznać, że tym razem prawdę szczerą ludziom przekazał, w dziesiątkę trafił mówiąc, że jego nienawistna gadzinówka niczym się od "Charlie Hebdo" nie różni.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach