wpisy
Najnowsze
Archiwum
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-co-najmniej-150-osob-zadeptanych-na-smierc-podczas-pielgrzym,nId,1892019
Dorocznej tradycji stało się zadość
#islam #wypadek
Dorocznej tradycji stało się zadość
#islam #wypadek
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@vader05: w sobotę jest. https://www.facebook.com/events/1610326749218332/
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 9
- 1
@FlasH: Dlatego napisałem telewizji publicznej i nie tylko. Uważam że szeroko pojęty internet jest jedynym miejscem do zdobywania rzetelnej wiedzy na temat islamskich ekstremistów. Prorządowa telewizja emitująca program o islamistach których rząd chce sprowadzać do Polski, to chybiony pomysł jeśli idzie o zdobywanie wiedzy w temacie.
- 0
@klintystwood: Jak dla mnie internet, z takimi miejscami jak wykop, jest raczej miejscem do szerzenia ekstremizmów wśród ciemnoty.
Takie z ciekawości pytanie do specjalistów od #prawo
Czy jeżeli prokuratura szuka sprawców "mowy nienawiści" w internecie to czy znaczenie ma tylko adres ip z którego dokonano dany wpis czy też wszystkie adresy z jakich logował się dany użytkownik?
Np załóżmy że Piotrek z Gdańska będzie się z domu logował regularnie na Wykopie, a potem pojedzie na wycieczkę do Kaliningradu i z ruskiej kafejki internetowej napisze "Araby do gazu" ze swojego wykopowego
Czy jeżeli prokuratura szuka sprawców "mowy nienawiści" w internecie to czy znaczenie ma tylko adres ip z którego dokonano dany wpis czy też wszystkie adresy z jakich logował się dany użytkownik?
Np załóżmy że Piotrek z Gdańska będzie się z domu logował regularnie na Wykopie, a potem pojedzie na wycieczkę do Kaliningradu i z ruskiej kafejki internetowej napisze "Araby do gazu" ze swojego wykopowego
- 2
Nieprawda
@szybki_bil: dla takich jak ty powinny być minusy na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze raz: IP jak najbardziej może być dowodem. Inną kwestią jest to jakie informacje z konkretnym IP można dodatkowo powiązać, by w postępowaniu dowodowym wykazać, że z danego IP, w danym dniu i danej godzinie, korzystał X, który jest podejrzany/oskarżony o Y. Niemożność wykazania tego nadal nie sprawia, że IP - korzystając z twojej wypowiedzi
- 2
Czy prokuratura po tym jak dostanie od wykopu adres ip ruskiej kafejki umorzy sprawę bo nic nie jest w stanie z rosyjskim ip zrobić, czy też będzie prowadzić dalej śledztwo i szukać po innych adresach ip z których logowano się na wykopowe konto Piotrka ?
@Myrten: W piśmie najczęściej pojawia się informacja o zakresie dat żądanych danych. Czasem wymagane jest jedynie IP, z którego opublikowano post, a czasem wymaga się
- 48
- 11
@FilozofujacaCalka: jeśli pod nazwą "walki politycznej" masz na myśli mówienie prawdy (w końcu to nie PiS,SLD,KNP,KORWiN,RN,ORN,czy inne LSD doprowadziło do tej sytuacji) to tak jest to "walka polityczna" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_FAq5rnOPj0yHyaps9X93fZRMyDkqfM7w.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Abroon: co na to funkcjonariusze ds. zachęcania do nienawiści?
@Abroon: Niedlugo na pracuj pl bedzie zatrudnie redaktora w Polsce do tlumaczenia i rozpowszechniania materialow prasowych. Pracodawca Isis :d
- 4
@Bzdziuch: lubie coś takiego xD wizualnie mi się to podoba :P
co to jeśli mogę wiedzieć xD?
co to jeśli mogę wiedzieć xD?
- 1
- 17
Komentarz usunięty przez autora
@tor_Arka: Proponuję ciąg dalszy:
-ile czasu musiało minąć żebyście uznali siłę państwa polskiego i przestali sprzymierzać się z naszymi wrogami oraz wzniecać powstania?
-ile dokładnie to nie pamiętam, ale dostaliśmy od was łupnia w 5 powstaniach, z czego część wznieciliśmy już po nadaniu nam ziem przez polskiego króla. Także surowe kary ze śmiercią włącznie za zdradę wartości goszczącego nas chrześcijańskiego państwa sprawiły, że jako wspólnoty przyzwyczajone do okrutnych praw i okrutnego życia,
-ile czasu musiało minąć żebyście uznali siłę państwa polskiego i przestali sprzymierzać się z naszymi wrogami oraz wzniecać powstania?
-ile dokładnie to nie pamiętam, ale dostaliśmy od was łupnia w 5 powstaniach, z czego część wznieciliśmy już po nadaniu nam ziem przez polskiego króla. Także surowe kary ze śmiercią włącznie za zdradę wartości goszczącego nas chrześcijańskiego państwa sprawiły, że jako wspólnoty przyzwyczajone do okrutnych praw i okrutnego życia,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@2PacShakur: ale google dba o wizerunek uchodzcow :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@urwisjakichmalo: bo muzułamnie w Rosji to tylko Czeczenia? Panie daj pan spokój
- 3
@Kaczypawlak: Ale często dochodzi do starć i napięcia generalnie są bardzo duże. Mi osobiście nie przeszkadza to, że powstają te meczety itp. chodzi mi o to, że dużo osób zapomina po prostu, że Putin musi z nimi dobrze trzymać właśnie ze względu na ich liczebność. @urwisjakichmalo: biorąc pod uwagę ambicje Kadyrowa, to kto wie czy kiedyś faktycznie nie będzie trzymał w ryzach wszystkich kaukaskich muzułmanów.
- 5
@nadszyszkownik_kilkujadek: fajną robotę mają :D
- 3
@nadszyszkownik_kilkujadek: wykop mi mózg wypaczył, wszędzie ich widzę :D
- 647
- 128
@lubie_jesc: A to świnia..
- 203
UWAGA: WPIS MONITOROWANY
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ach te media. Takie obiektywne i niezależne.
#wyborcza #gazetawyborcza #islam #duda
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/islamizacja-polski/ar-AAeEX2T?li=AAaGjkQ&ocid=SL5MDHP
#wyborcza #gazetawyborcza #islam #duda
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/islamizacja-polski/ar-AAeEX2T?li=AAaGjkQ&ocid=SL5MDHP
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/266143-urban-przed-sadem-z-muzulmanow-smiac-sie-boje-bo-zabijaja-gdyby-katolicy-w-polsce-zabijali-to-tez-bym-ich-nie-ruszal-bo-jestem-tchorzem
"Premier Kopacz idzie marszu w Paryżu po zamachu na Charlie Hebdo" protestując przeciwko zamachowi na wolność słowa, mnie tu sądzą za to samo."
Urban w samo sedno!
No jak go nie lubię, tak muszę przyznać, że tym razem prawdę szczerą ludziom przekazał, w dziesiątkę trafił mówiąc, że jego nienawistna gadzinówka niczym się od "Charlie Hebdo" nie różni.
"Premier Kopacz idzie marszu w Paryżu po zamachu na Charlie Hebdo" protestując przeciwko zamachowi na wolność słowa, mnie tu sądzą za to samo."
Urban w samo sedno!
No jak go nie lubię, tak muszę przyznać, że tym razem prawdę szczerą ludziom przekazał, w dziesiątkę trafił mówiąc, że jego nienawistna gadzinówka niczym się od "Charlie Hebdo" nie różni.






















co
#islam
Wygladalo tak
Ktoś z tlumu krzyknął
Kto ostatni w mecce ten swinia!
Reszte juz znacie.....