Mieli Hitlera, teraz przegięcie w drugą stronę wobec miłosiernej tolerancji. Sorry, ale tolerancja działa w obie strony, a muzułmanie jej nie stosują. My ich tolerujemy, ale oni na żadne ustępstwa się nie godzą, a wręcz wymagają coraz większych praw dla swojej społeczności, Europa powinna ustanowić ustawowo wzór wartości. Islam przez to nie przejdzie, ale co z tego... Nie podoba się, to wypad z Europy. My tu żyjemy i mamy własne wartości, dużo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiadomo było, że wśród tych imigrantów są terroryści, ale po zobaczeniu znaleziska marianbaczal http://www.wykop.pl/link/2769545/od-bojownika-do-uchodzcy zdębiałem. ilu takich ciapatych może już sobie wśród nas chodzić.
Wyobrażacie sobie USA na naszym miejscu? Zamknięte i strzeżone granice. Każdemu podczas kontroli zaglądaliby w odbyt i prześwietlili przeszłość. Przy najdrobniejszej niepewności out. A u nas już kilkaset(?) tysięcy wlazło jak do siebie.
#islam #uchodzcy #imigranci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czymcie mie bo nie wyczymie zaraz... przechodze przez pokój w domu w którym akurat w TV leciały wiadomości i co słyszę? Niejaki prof. Paweł Śpiewak stwierdził, że nasz negatywny stosunek do islamu wynika po części ze stereotypów. ( Materiał akcja od 19.52) Chciałem wrzucić jakiś film jeden z drugim świadczący o tym, że te stereotypy w tym przypadku rzekomo krzywdzące, są bardziej jak charakterystyka tej konkretnej grupy etnicznej ale musiałbym wrzucić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z jednej strony imigranci nocujący na cmentarzach na grobach z drugiej strony niemieccy antyterroryści zdejmujący buty w meczecie, żeby nie urazić modlących. To początek końca Europy #islam #imigranci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filipix @theone1980

no cóż. jesteście nabrani jak reszta, która wierzy w te wszystkie obrazki.

Ten cytat jest z Biblii. Wstawiono tylko Allaha zamiast słowa Zakon. Święty Paweł pozdrawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że pomogłem ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Filipix: Kolego, ale ja nie piszę o interpretacji czy to Biblii czy Koranu tylko o tym, że się dajecie wkręcać na takie denne sztuczki jak wyrwane z kontekstu zdania okraszone wymownym zdjęciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz