wpisy
Najnowsze
Archiwum
Skoro p------ą, że Polacy są tacy ksenofobiczni itp. i nie lubią obcych narodowości to czemu np. Wietnamczycy są u nas od lat, nie asymilują się i trzymają się razem, a mimo to są szanowani i ludzie nic do nich nie mają. To chyba dobry argument na każde lewackie p---------e o Polakach nienawidzących innych nacji i zarzucania rasizmu osobom sprzeciwiającym się najazdowi islamistów. #marszniepodleglosci #lewackalogika #islam
- 0
@nieocenzurowany88: Nie tylko Wietnamczycy. Mamy masę Ukraińców i też dajemy radę. Najgorzej zasymilowali się Czeczeni. Ciekawe dlaczego.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nieocenzurowany88: z tymi wietnamczykami to mooocno przepiprzysz glupoty. Na studiach ich pełno, znam, na dodatek jeden z nich ma żonę polkę, fajne małżeństwo. A akcent maja juz tak polski - bo to 2 pokolenie, ze trudno uwierzyć w to, że tak szybko chwycili. Zatem wpis mocno nieprzemyślany.
- 3
Chciałem Wam polecić świetną aplikację "Mecca pointer". Pewnie też macie czasem taki problem, że chcecie się pomodlić i nie wiecie nigdy do końca czy klęczycie w dobrym kierunku. Appka zawsze wskaże kierunek mekki na podstawie koordynatów gps waszej pozycji. 10/10 - modlitwa nigdy nie była łatwiejsza :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptome.navigation.meckapil
#android #islam #allahjestwielki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptome.navigation.meckapil
#android #islam #allahjestwielki
@kened332: fantastycznie!
- 1
@jestemkrolowafrancji: Nadia <3
A tu niszczenie nagrobków przez Państwo Islamskie w prowincji Salah Ad-Din w Iraku:
#irak #bliskiwschod #isis #islam
#irak #bliskiwschod #isis #islam
źródło: comment_XgDlhMxNNk2UAhgSRv3uObicXGL6tYv7.jpg
Pobierz- 1
- 0
@maniakbitcoin: Raczej tam stała.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@60groszyzawpis: Wkrótce w Polsce...
- 20
konto usunięte via Android
- 0
@Adams_GA: prowokacja pyty, ale innych śmieszków z youtube, to nie może być serio :D
#islam ma wiele dobrych pomyslow ale ma z-------h wyznawcow
- 0
@Astroc: albo podpisanie umowy <=>obie strony rozumieja
- 1
konto usunięte via Android
- 8
Dramatyczny list lekarki pracującej wśród islamskich migrantów w Niemczech
Czeska lekarka ujawnia dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów w Niemczech.
W jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych odczytano list czeskiej lekarki pracującej w Niemczech, w którym opisuje ona szczegóły pracy wśród napływających do Europy migrantów. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie listu.
„Przyjaciółka
Czeska lekarka ujawnia dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów w Niemczech.
W jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych odczytano list czeskiej lekarki pracującej w Niemczech, w którym opisuje ona szczegóły pracy wśród napływających do Europy migrantów. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie listu.
„Przyjaciółka
@bajor-x: dobry tekst
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@60groszyzawpis: bardzo ładna kreska
@60groszyzawpis: Z jakiejś polskiej książki dla dzieci.
Nie wiem co tam jest nabazgrane, ale chyba chodzi o bitwę pod Karbalą, gdzie sunnici ścięli Imama Husajna, wnuka Mahometa.
No chyba że to krzyżowcy, wtedy możliwe ścięcie Renalda z Châtillon.
Nie wiem co tam jest nabazgrane, ale chyba chodzi o bitwę pod Karbalą, gdzie sunnici ścięli Imama Husajna, wnuka Mahometa.
No chyba że to krzyżowcy, wtedy możliwe ścięcie Renalda z Châtillon.
źródło: comment_jxVYIzUBWQx8WCeze9zzbh5duJ0gnFaG.jpg
PobierzTo jest jakiś hit. Prezydent #poznan chce wobec osób które pobiły Syryjczyka wyciągnąć konsekwencje... FINANSOWE ZA POGORSZENIE OPINII O MIEŚCIE NA ŚWIECIE. Co o tym mireczki sadzicie, dla mnie to ponowne karanie za poglądy (zeby nie bylo - prokuratura powinna zajac sie pobiciem powodowanym rasizmem jesli to byl powod) i probowanie nabicia kasy miejskiej, poza tym jakoś trudno mi sobie wyobrazic liczenie tych szkod (od linku? od artykulu w prasie?)
@kajelu: Czyli konsekwencje finansowe byłyby karaniem za poglądy, a kara np. pozbawienia wolności karą normalną za pobicie z pobudek rasistowskich? xD
Komentarz usunięty przez autora
- 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
@rawr: Jak nie rozumiesz, to scroluj dalej.
Dać plusa bo ciekawa riposta , czy olać bo napisał "zaoranie" Nope, nie będę plusował orania ..
Czas na "Agrobiznes". Zamiast czołgów - kombajny.
https://archive.org/details/wilaiathalab_gmail_20151109
#is #isis #syria #bliskiwschod #islam
https://archive.org/details/wilaiathalab_gmail_20151109
#is #isis #syria #bliskiwschod #islam
źródło: comment_RAqbZHjMkqIowZpuAJOvWg7GNE7xOf8k.jpg
Pobierzdlaczego nie moge tego odpalić? android
@Major_Kogz: ta strona bardzo słabo działa na androidzie. Mi zazwyczaj wysypuje przeglądarkę po kilku sekundach filmu.
- 3
Piosenka na czasie, na jutrzejszych obchodach 11 listopada pewnie poleci z głośników.
#islam #islamizacja #europa
#islam #islamizacja #europa

- 6
Komentarz usunięty przez moderatora


















https://www.youtube.com/watch?v=A7zI5aYk-Mw
#imigranci #uchodzcy #muzulmanie #islam