Skoro p------ą, że Polacy są tacy ksenofobiczni itp. i nie lubią obcych narodowości to czemu np. Wietnamczycy są u nas od lat, nie asymilują się i trzymają się razem, a mimo to są szanowani i ludzie nic do nich nie mają. To chyba dobry argument na każde lewackie p---------e o Polakach nienawidzących innych nacji i zarzucania rasizmu osobom sprzeciwiającym się najazdowi islamistów. #marszniepodleglosci #lewackalogika #islam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieocenzurowany88: z tymi wietnamczykami to mooocno przepiprzysz glupoty. Na studiach ich pełno, znam, na dodatek jeden z nich ma żonę polkę, fajne małżeństwo. A akcent maja juz tak polski - bo to 2 pokolenie, ze trudno uwierzyć w to, że tak szybko chwycili. Zatem wpis mocno nieprzemyślany.
  • Odpowiedz
Chciałem Wam polecić świetną aplikację "Mecca pointer". Pewnie też macie czasem taki problem, że chcecie się pomodlić i nie wiecie nigdy do końca czy klęczycie w dobrym kierunku. Appka zawsze wskaże kierunek mekki na podstawie koordynatów gps waszej pozycji. 10/10 - modlitwa nigdy nie była łatwiejsza :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptome.navigation.meckapil
#android #islam #allahjestwielki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dramatyczny list lekarki pracującej wśród islamskich migrantów w Niemczech

Czeska lekarka ujawnia dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów w Niemczech.

W jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych odczytano list czeskiej lekarki pracującej w Niemczech, w którym opisuje ona szczegóły pracy wśród napływających do Europy migrantów. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie listu.

„Przyjaciółka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
To jest jakiś hit. Prezydent #poznan chce wobec osób które pobiły Syryjczyka wyciągnąć konsekwencje... FINANSOWE ZA POGORSZENIE OPINII O MIEŚCIE NA ŚWIECIE. Co o tym mireczki sadzicie, dla mnie to ponowne karanie za poglądy (zeby nie bylo - prokuratura powinna zajac sie pobiciem powodowanym rasizmem jesli to byl powod) i probowanie nabicia kasy miejskiej, poza tym jakoś trudno mi sobie wyobrazic liczenie tych szkod (od linku? od artykulu w prasie?)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach