Wpis z mikrobloga

Hurr #!$%@? durr
Muzułmanin coś zrobi złego i są o tym wpisy na wykopie

ALE PRZECIEŻ NIE WSZYSCY MUZUŁMANIE TO ZWIERZĘTA HURR DURR DLACZEGO GENERALIZUJECIE HURR #!$%@? DURR

Jakieś 3 ameby pobiją Syryjczyka

OOO TAK EPICKIE ZWYCIĘSTWO POLSKIEJ PRAWICY. BRAWO PRAWAKI WIDZICIE CO ROBI WASZA NIENAWIŚC? ZAMKNĄĆ WAS WSZYSTKICH W HURR SZTUMIE #!$%@? DURR

#lewackalogika #poznan #islam #4konserwy #neuropa
  • 11
antymuzłumańska propaganda stworzyła taki klimat, w którym upośledzone jednostki biją innych ludzi ze względu na kolor skóry.


@PasozytZawiadaka: no chyba nie. Ksenofobia nie istnieje od kiedy pojawił się temat uchodźców. Takie ameby będą biły i islamistów i murzynów i chińczyków i turasów
@Adams_GA: Pokaż mi miejsce, w którym ktokolwiek sugeruje, że powinno sie za to ukarać wszystkich nacjonalistów, albo że wszyscy nacjonaliści to popierają, czy są zdolni do tego samego. Na razie płaczesz, że sie słusznie wytyka odpowiedzialność za zaostrzanie się antyimigranckich nastrojów środowiskom, które od miesięcy robią to całkowicie otwarcie.
@lowca_chomikow: a gdzie ja mówię o jakimkolwiek ukaraniu? Naucz się czytać. A akurat o te drugie nietrudno http://www.wykop.pl/wpis/15059757/trzech-na-jednego-kolejne-wielkie-zwyciestwo-polsk/ obarcza się prawicowców działaniem 3 ameb.
http://www.wykop.pl/wpis/15061773/artykul-o-pobiciu-syryjczyka-przez-dumnych-polskic/ kolejny, porównywanie ich do patriotów.
I nie wiem jak głupim trzeba być żeby obarczać odpowiedzialnością za pobicie Syryjczyka kogoś kto mówi o zagrożeniach islamu. Ja też tego słucham, nawet często się zgadzam, a mimo to nie idę bić nikogo po mieście.
@Adams_GA: Masz sytuację, w której ktoś linczuje człowieka na podstawie jego domniemanej przynależności do jakiejś grupy społecznej, a na forach i facebookach masowo popierane są komentarze typu "witamy w polsce", "jechać z #!$%@?", "chodźcie, jesteśmy gotowi". To reakcja tych ludzi jest najbardziej przerażająca, a gwarantuję Ci, że niemal wszyscy z nich uważają się patriotów - profile łatwo sprawdzić.
Jasne, że jakich poglądów byś nie miał, to zawsze będą istnieć ludzie, którzy